Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na reklamodawce/sieć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pomysł na reklamodawce/sieć? (/Temat-Pomysl-na-reklamodawce-siec-137148)



Pomysł na reklamodawce/sieć? - Vasaki - 18-08-2016 22:27

Witajcie, potrzebuje drobnej porady Smile
Może ktoś będzie posiadał pewne doświadczenia w tej kwestii Smile

Otóż strona posiada traffic międzynarodowy (screeny na dole) i w sumie wszystkie powieszchnie mam zagospodarowane poza wymiarowymi ADS.
W tym wypadku 3 (2 poziome i jeden kwadraciak) ale jak gdyby nie o tym mowa Smile
Potrzebuje ew. informacji na temat jakiejś sieci ktora była by ew. zainteresowana takim ruchem jednocześnie nie płacąc za niego 10$ w skali miesiąca...
Nowi użytkownicy to około 95%
(wyciąg z 30 ostatnich dni)
[Obrazek: xpwlQge.png]
[Obrazek: e3ZEUtD.png]
[Obrazek: mKsJX6y.png]
[Obrazek: XeDlEpv.png]
[Obrazek: 9Cbd5am.png]

A kończąc na:
[Obrazek: bdNLvKI.png]

Niczego poza google adsense nie znalazłem w tym wypadku, lecz niestety nie ma możliwości podpięcia tutaj ich opcji reklamowej ze względu na rodzaj contentu.
Być może przyjdzie wam coś do głowy (bo co 2 to nie jedna w koncu Smile )

Czekam na wasze ew. propozycje Smile
Krystian


RE: Pomysł na reklamodawce/sieć? - makecash - 18-08-2016 22:49

Witam jeżeli wchoddzi w grę sprzedaż reklamy mi to proszę o priv.


Pozdrawiam


RE: Pomysł na reklamodawce/sieć? - KenkyushaKamil - 19-08-2016 16:59

Polecam adboni


RE: Pomysł na reklamodawce/sieć? - avrice - 22-08-2016 06:30

Może zanox?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka