Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie szybko zarobię Bitcoin? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Gdzie szybko zarobię Bitcoin? (/Temat-Gdzie-szybko-zarobie-Bitcoin-137142)

Strony: 1 2


RE: Gdzie szybko zarobię Bitcoin? - kn10 - 19-08-2016 00:38

Ja mam program dzieki, ktoremu siedziac 20 min zdobywamy okolo 10000 satoshi.
Wyplaca od razu na faucetboxa, program z zagranicznego forum, swietnie dziala, sam majac wolne te 20 minut czy np sluchajac muzyki dzialam sobie. Mysle, ze na chwile obecna to najlepsza metoda na BTC a potem je sie rozmnozy
Jak cos to pisz priv Smile


RE: Gdzie szybko zarobię Bitcoin? - CalkiemNowy - 19-08-2016 00:42

Jesli masz portfel BTC na xapo to mozesz sprobowac ten kranik: http://wheelofbitcoin.com/
Moze ilosc satoshi co claim nie jest najwieksza, ale nie ma denerwujacych reklam i czasu oczekiwania na kolejne krecenie kolem. No i co chyba najwazniejsze dla ciebie, automatycznie wyplaca na portfel.


RE: Gdzie szybko zarobię Bitcoin? - aero2 - 19-08-2016 08:20

Dziękuję za odpowiedzi, ciekawy ten Xapo w sekundzie wypłaca na porfel Bitcoin, FaucetBox chyba dłużej.
Jak coś macie jeszcze ciekawego to piszcie, z małymi weryfikacjami lub ich brak, bez captcha najlepiej.Smile


RE: Gdzie szybko zarobię Bitcoin? - Na 5tyk - 19-08-2016 18:07

Szybko zarobicie satoshi na stronie FreeBitCo.IR - reflink (czysty -> FreeBitCo Sad )

Co chwilę można brać 100 satoshi. W ciągu 4 minut miałem 1500 satoshi. Po jakimś tam czasie jest blokada, ale zdejmują ją po 10-30 minutach i znowu można klikać Big Grin