Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie mogę zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie mogę zainwestować? (/Temat-Gdzie-moge-zainwestowac-137126)



Gdzie mogę zainwestować? - RoyMaster - 18-08-2016 10:23

Witam, gdzie mogę zainwestować $20? Jaki program na dzień dzisiejszy polecacie i taki żebym nie utopił? Dodam, że takie inwestowanie to będzie mój pierwszy raz gdyż nigdy wcześniej się w takie coś nie bawiłem. Zależy mi aby była możliwość płatnością PayPal.


RE: Gdzie mogę zainwestować? - mateusz2045 - 18-08-2016 10:26

Wymień sb w dziale transfery gotówki kasę paypal na payza. Jeśli chodzi o Revshare to żaden poważny nie będzie miał paypala Big Grin


RE: Gdzie mogę zainwestować? - RoyMaster - 18-08-2016 11:12

Okey to w takim razie jeżeli PayPal nie wchodzi w grę to jaki serwis polecasz z payza?


RE: Gdzie mogę zainwestować? - mikuss - 18-08-2016 11:17

(18-08-2016 11:12)RoyMaster napisał(a):  Okey to w takim razie jeżeli PayPal nie wchodzi w grę to jaki serwis polecasz z payza?

Ja z Payza nie polecam ŻADNEGO. Bo payza to największy złodziej pieniędzy ze swoimi prowizjami Tongue
Najtańszym w "utrzymaniu" pod względem prowizji jest PerfectMoney


RE: Gdzie mogę zainwestować? - Wojtek574 - 18-08-2016 15:59

Możesz spróbować w mxrevshare Wink paczki są po 5 25 i 50 po 44 dniach dostajesz 10 % według mnie mxr to obecnie najlepszy i najstabilniejszy revshare (Uwaga WEDŁUG MNIE!!!!!!!!) Nie daje refa bo jestem na tel ale jak byś chciał to mozesz napisać do mnie na pw Wink (Nie zmuszam popatrz też inne opcje gdzie mozesz wsadzić te 20$) A i zapomniałem NIE daje żadnej gwarancji ze coś zarobisz i ze to serwis na lata! Ty decydujesz i ty odpowiadasz ja daję tylko propozycje Smile


RE: Gdzie mogę zainwestować? - Takeo - 18-08-2016 20:36

z 20$ to proponuje pobawić się w HYIPY i zobaczyć jak to działa, możesz rozłożyć na 2 i zmniejszyć ryzyko, najwyżej jeden padnie a tamten drugi odrobi strate. HYIPy typu 3-10% dziennie.

Ewentualnie dozbieraj do 54$ i zgłoś się do mnie, powiem gdzie możesz zarabiać fajne pieniądze z inwestycji, bez polecania, z automatycznie budującej się struktury