Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAIl restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: FAIl restock (/Temat-FAIl-restock-13712)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: FAIl restock - Kalis - 18-09-2010 13:41

He He ja wiedziałem ze tak będzie wiec nie czekałem :0


RE: FAIl restock - Tech - 18-09-2010 13:46

Mi tam się udało dotrzeć do formularza PP 25$, ale jak chciałem kliknąć "redeem now" to niestety już się nie załadowało potwierdzenie Sad Gdybym się nie pomylił przy captchy na logowaniu to pewnie bym zgarnął, trudno się mówi.


RE: FAIl restock - sparkyfx - 18-09-2010 14:37

Mój pierwszy post (witam wszystkich Smile ) a to był mój pierwszy restock (jestem na lockerz od niecałego tygodnia).
Nawet udało mi się szybko zalogować i zgadzam się - laga na początku nie było. Jak wszedłem był jeszcze ipod touch 8gb ale jak na niego kliknąłem to już mnie cofnęło do poprzedniego okienka a później to już wielki lag Tongue Żałuje, że nie próbowałem na początku zgarnąć shuffle zamiast tego tauch'a bo całkiem długo były z tego co później widziałem, ale pewnie i tak big lag by wszystko zepsuł i nie udałoby mi się go zamówić Tongue Jedynie tapetę zamówiłem po 5 próbach...
Troszkę się rozpisałem, ale to przez te emocje związane z pierwszym restock' iem, wybaczcie Big Grin


RE: FAIl restock - Lookso - 18-09-2010 15:08

Ja czekałem do około godziny 01:20 (nie pamiętam dokładnie), a potem mama kazała wyłączyć kompa, jak otwierali i zamykali Redeem! Potem wszedłem z komórki na ptzplace, ale strasznie muliło z phona, a na początku nie chciała się strona włączyć. Jak wszedłem z komórki około 01:50, to były dostępne tylko tapety. Jedna chciałem chociaż zamówić, ale się nie udało, ponieważ po pierwsze z komórki się nie dało wybrać Poland, po drugie nie dało się wybrać state PL, a po trzecie jak już to nawet obszedłem, to po kliknięciu w Redeem now przeniosło mnie do wyboru pomiędzy BRANDS WE LOVE, a ELECTRONICS pomimo tego, że były jeszcze nadal dostępne tapetki! Ciekawe czy by mi się udało zamówić coś, jak bym nie musiał wyłączyć kompa tuż przed restockiem... Sad

GZ dla motorniczegotramwaju bo on zwykle coś zamawia - nie ważne, że prawie wszystkim się lagowało (patrzę się na wypowiedzi innych) i wyświetlały się białe tła, więc nic nie zamówili, motorniczy zawsze da radę Big Grin Kozak Cool

... A w planach był jakiś PayPal ...