Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płacę za dzwonienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płacę za dzwonienie (/Temat-Place-za-dzwonienie-137109)



Płacę za dzwonienie - Slimak - 17-08-2016 19:58

Tak jak w temacie. Mam dostęp to MTRow i chętnie się nimi podzielę. Działam głównie na rynku brytyjskim ale mam pewne możliwości również na rynku polskim. Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam

Slimak


RE: Płacę za dzwonienie - Narutek - 17-08-2016 21:35

Kolejny Janusz zarabiania z 1 postem na forum. Nie ufam takim ludziom bo w 90 % to oszuści Big Grin


RE: Płacę za dzwonienie - Slimak - 17-08-2016 23:11

(17-08-2016 21:35)Narutek napisał(a):  Kolejny Janusz zarabiania z 1 postem na forum. Nie ufam takim ludziom bo w 90 % to oszuści Big Grin

Mało twórcza wypowiedź. Pozwól że reszta oceni mnie za czyny a nie za to czego jeszcze nie zdążyłem wypowiedzieć. Ty możesz pozostać przy swoich doładowaniach lub kontach spammerskich.

Z ciekawostek dodam że jestem członkiem brytyjskiej grupy wykorzystującej luki w systemach billingowych firm telekomunikacyjnych.. Nie sądzę żeby ktokolwiek wcześniej coś podobnego oferował na waszym forum.

Za wszystkie minuty wypłacam PayPalem 24h po wykonaniu połączeń...

slimak


RE: Płacę za dzwonienie - Magisterek - 17-08-2016 23:29

Uwaga, nie oceniam bo nie korzystałem.

@UP
Mało twórcza ale jednak dająca do myślenia, jak widać wolałeś się wytłumaczyć a jak wiadomo "winny się tłumaczy". Pamiętam że zrobiłem konto na forum bo coś potrzebowałem... więc może mimo wszystko warto nabić parę postów? Smile


RE: Płacę za dzwonienie - Slimak - 18-08-2016 00:28

(17-08-2016 23:29)Magisterek napisał(a):  Uwaga, nie oceniam bo nie korzystałem.

@UP
Mało twórcza ale jednak dająca do myślenia, jak widać wolałeś się wytłumaczyć a jak wiadomo "winny się tłumaczy". Pamiętam że zrobiłem konto na forum bo coś potrzebowałem... więc może mimo wszystko warto nabić parę postów? Smile

Nie jestem tu od "nabijania" postów. Jestem członkiem kilku innych forów i grup dyskusyjnych przede wszystkim na wyspach, na których aktywnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinach teleinformatycznych.

Nie muszę się z niczego tłumaczyć bo nie jestem niczemu winien. Najwyraźniej nie jesteście na to gotowi.

Rozumiem pewne obawy, chociaż nie do końca rozumiem negatywnej postawy.. Zanim cokolwiek zostało empirycznie sprawdzone. Jestem natomiast zaskoczony brakiem zaciekawienia i pewnym elementem niedowierzania. Tak. Zarabiam wykonując połączenia. Załączam plik z wyłączeniem numerów na które to forum nie jest gotowe... Może żeby nieco otwórzyc oczy niedowiarkom.

Tak czy owak po tych postach stwierdziłem że ani nie mam potrzeby ani ochoty partycypować w tym projekcie. Będzie lepiej jeśli ten projekt pozostanie zamknięty.

https://drive.google.com/file/d/0B3MpWXqSfwU2Q19FWmhJX0QwZGc/view?usp=drivesdk

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

Slimak


RE: Płacę za dzwonienie - Slimak - 18-08-2016 11:04

Miałem kilka zapytań od zainteresowanych osób. Moje odpowiedzi były następujące :

Kod:
Hej,

W tym momencie oferuję wypłaty

Po 24h za ruch ze skype ( wymagane niewielkie doładowanie że strony użytkownika)
W pierwszym tygodniu następnego miesiąca za ruch z telefonów stacjonarnych i komórkowych. ( wymagania planu taryfowego zostaną też potwierdzone)

Wypłacam PayPalem w funtach, ponieważ sam otrzymuję w funtach. Proponuję założenie dodatkowego walutowego konta w PayPal jeśli chcesz uniknąć niekorzystnego przewalutowania. Nie ma minimalnej kwoty wypłaty. Numery podam jeśli nawiążemy współpracę. Stawki są w przedziale 1 do 5 pensów za minutę rozliczane sekundowo. Wystarczy zadzwonić na numer a mój serwer sam rozlaczy każde połączenie. Nie trzeba z nikim rozmawiać. Przed każdą wypłatą wysyłam wykaz wszystkich rozmów.

Chciałbym tylko jeszcze nadmienić moim przedmówcom [ szczególnie Narutek ], że nie mają się czym szczycić. Program " repów ", który tu obowiązuje wcale nie świadczy o niczym i niekoniecznie odzwierciedla prawdziwą wiarygodność użytkowników forum.. Przypomina mi pierwsze lata allegro, kiedy to można było za grosika kupić pozytywny komentarz. Podobnie jest tutaj. Pozostawiam wam do oceny na ile takie praktyki są wiarygodne.

Pozdrawiam,
Slimak


RE: Płacę za dzwonienie - Ascoran - 18-08-2016 17:54

Możesz podrzucić więcej info na pw - mógłbym podzwonić tylko nie wiem po co. tzn jakie oferty im wciskać.


RE: Płacę za dzwonienie - mahuzz - 20-08-2016 13:35

Odezwij się na gg 6292763


Płacę za dzwonienie - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.