Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak mojego filmu w gogle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Brak mojego filmu w gogle (/Temat-Brak-mojego-filmu-w-gogle-137104)



Brak mojego filmu w gogle - Invictum - 17-08-2016 17:43

Witam
zarabiam od jakiś 2 tygodni, wchodząc dzisiaj na leadmore zauważyłem że strasznie spadły mi kliknięcia (wczoraj, dzisiaj). Sprawdzając co mogło być tego przyczyną okazało się że wszystkie moje filmy na których zarobiłem powyżej 50-60 zł nie pojawiają się w wyszukiwarce gogle tzn. kiedy wpisze słowa kluczowe, ba nawet dokładny tytuł to kompletnie nic się nie pojawia ... (wcześniej filmy były na 1-3 pozycji w wyszukiwarce) filmy były na yt przez jakieś 5-6 dni

Zarabiam na programie Pobieranie, filmami promuje linki.

Co mogło być tego przyczyną ? Spotkał się ktoś już z taką sytuacji ?


RE: Brak mojego filmu w gogle - radek0389 - 17-08-2016 17:44

Filtr i tyle.


RE: Brak mojego filmu w gogle - Bartek16611 - 17-08-2016 17:44

może masz filtr od google ?


RE: Brak mojego filmu w gogle - Ascoran - 17-08-2016 17:44

google dało Ci bana...
zmień trochę filmik i jeszcze raz go daj


RE: Brak mojego filmu w gogle - Invictum - 17-08-2016 18:13

co mogło być tego przyczyną ?
dodawałem komentarze z ytmonster
i polubienia admefast

właśnie widzę że film który dodałem 40 min temu też nie jest wyszukiwany ....


RE: Brak mojego filmu w gogle - Bartek16611 - 17-08-2016 18:24

Mi się wydaje że ktoś z konkurencji zgłasza stronki z filmami, ostatnio czytałem że komuś też zablokowali stronke i ja też dostałem filtr :/ wejdz w Search Console ---> Ruch związany z wyszukiwaniem i Ręczne działania jeżeli nie masz tam żadnej informacji to znaczy że nie masz filtra a jeżeli coś masz to znaczy że jest filtr, również będzie podana przyczyna.


RE: Brak mojego filmu w gogle - Invictum - 17-08-2016 18:38

(17-08-2016 18:24)Bartek16611 napisał(a):  Mi się wydaje że ktoś z konkurencji zgłasza stronki z filmami, ostatnio czytałem że komuś też zablokowali stronke i ja też dostałem filtr :/ wejdz w Search Console ---> Ruch związany z wyszukiwaniem i Ręczne działania jeżeli nie masz tam żadnej informacji to znaczy że nie masz filtra a jeżeli coś masz to znaczy że jest filtr, również będzie podana przyczyna.

Nie mam strony internetowej, filmiki są wyłącznie na yt.
Mogę w jakiś inny sposób sprawdzić czy dostałem filtr ?


RE: Brak mojego filmu w gogle - Huston - 17-08-2016 20:17

Po pierwsze, dodawaj jeden film na jedno konto, aby uniknąć takich niespodzianek. Bezpieczniej jest stracić jeden film niż wszystkie.
Konto powinno mieć też podwójną weryfikację.
Po drugie, filtr google(youtube) często blokuje filmy w wyszukiwarkach przez używanie portali typu admefast, ytmonster Smile

Jutro postaram się odpisać Ci na Twoją PW Smile
Pozdrawiam.


RE: Brak mojego filmu w gogle - Invictum - 18-08-2016 08:00

Dzięki za pomoc Smile


RE: Brak mojego filmu w gogle - Krashai - 27-09-2016 08:22

Na addmefast zawsze dodaj sobie tak około 30 lajkow a na ytmonster daj sobie tak z 3 komentarze. Następnie filmik promuj ręcznie, wtedy dłużej filmik stoi ponieważ nie jest jakoś tam super naboostowany.