Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Będziesz używał LRC na restocku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Będziesz używał LRC na restocku? (/Temat-Bedziesz-uzywal-LRC-na-restocku-13709)

Strony: 1 2


Będziesz używał LRC na restocku? - DonHoracy - 17-09-2010 22:14

Tak jak w temacie, będziecie używać LRC podczas restocku? Jak większość zainteresowanych wie pojawił się dosyć niemiły dla nas punkt w regulaminie (a dokładniej został on inaczej sformułowany)

Cytat:6. Your use of any bots, scripts, programs, or any method that involves the use of deception, false information, fraud, manipulation, avoidance, or cheating of any kind or your enabling others to do so (whether related to this redemption, qualifying for this redemption or any use whatsoever of the website) is strictly prohibited. Any such violation will result in disqualification from this redemption, order cancellation, and, any further penalties Lockerz deems appropriate, including loss of all or any portion of PTZ, and termination of membership.

Który mniej więcej oznacza:
Cytat:Jeśli będziesz używał botów, skryptów, autouzupełnień i innych programów dostaniesz bana na lockerz, wyzerowanie PTZ, anulację nagrody i utratę członkostwa na lockerz

Zapraszam do oddania głosu w ankiecie i proszę nie spamić w temacie Smile Jeśli nie używasz podaj powód w poście Smile

Niech oddają głos w ankiecie osoby, które mają wykupionego LRC PRO! Jeśli używasz javy, monkeya itp. nie głosuj w ankiecie



RE: Będziesz używał LRC na restocku? - Lubelak - 17-09-2010 22:15

tak będę


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - matid20 - 17-09-2010 22:15

po wczorajszym - NEVER!


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - Miu - 17-09-2010 22:16

Nie wykupiłem lrc i nie mam zamiaru.szczerze mówiąc to nieźle pocisnęli,ale sądzę że będą tak robili tylko sporadycznie... jeśli ktoś będize często naginał te ich zasady


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - Aceq - 17-09-2010 22:18

nie !


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - Lubelak - 17-09-2010 22:18

warto ryzykować bo jak sie nie bierze hotkeyami
to nic sie nie zgarnie


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - matid20 - 17-09-2010 22:19

hotkeye też są nielegalne Wink
zakazany owoc...


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - MotorniczyTramwaju - 17-09-2010 22:20

TAAAAAAK i koniec


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - DonHoracy - 17-09-2010 22:21

Ja myślę, że na masowe bany nie mamy co liczyć bo 90% zamawiających je dostanie, bo pozostałe 10% zamówi jakieś bony albo tapetki wpisując ręcznie.
Osobiście mam dylemat bo ryzykuję utratę 80k PTZ i anulację wczoraj wygranego PayPalla 50$


RE: Będziesz używał LRC na restocku? - Athemis - 17-09-2010 22:21

Eee tam, najwyżej Tongue

Używam LRC! Fuck yeah!