Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller (/Temat-Od-31-sierpnia-wieksze-oplaty-na-Skrill-oraz-Neteller-137078)



Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - MaLiN - 17-08-2016 06:29

Niestety, zmiany już nadchodzą w portfeu internetowym Skrill oraz Neteller. Opłaty za ich usługi będą większe niż dotychczas. Zmieni się m.in

Zmiany w opłatach na Skrillu:

Cytat:Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami, ponieważ dotyczą one planowanych zmian opłat, które mogą Ciebie dotyczyć. Zmiany zaczną obowiązywać 31 sierpnia 2016 r.
  • Wypłata środków na kartę Visa – 3,95 €
Zmiany zaczną obowiązywać 17 października 2016 r.
[list]
[*]Opłata za nieaktywnego użytkownika – 2 €

[*]Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 €

[*]Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3%

[*]Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 €

[*]Opłata za przewalutowanie – 3,99%

Ktoś z Was zamierza przejść na konto VIP, albo już go ma?

Więcej informacji o zmianach można znaleźć tu: http://www.binary24.pl/zmiany-oplat-skrill-oraz-neteller/


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - Juhas - 17-08-2016 10:56

Co dokładnie znaczy za nieaktywnego użytkownika będzie pobierane gdy nic nie ma na koncie czy gdy nie robi sie jakichkolwiek przelewów przez dany okres?


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - jamroczik - 17-08-2016 12:15

Na skrillu chyba pobiera tylko jak coś jest na saldzie. Nie wiem natomiast czy po zasileniu ni pobiera wstecznie tych opłat.


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - mariuszartur1 - 18-08-2016 03:50

Dowiedziałem się właśnie od supportu, że opłata 2 euro za nieaktywność będzie pobierana wyłącznie od takiego użytkownika, która ani razu nie zalogował się na swoje konto na "Skrillu" w ciągu roku kalendarzowego. Tak więc przedstawiony wymóg jest chyba możliwy do spełnienia dla wszystkich Cool


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - fusek - 18-08-2016 05:00

@[MLN] a co to jest to konto vip?


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - Magisterek - 18-08-2016 05:16

(18-08-2016 03:50)mariuszartur1 napisał(a):  Dowiedziałem się właśnie od supportu, że opłata 2 euro za nieaktywność będzie pobierana wyłącznie od takiego użytkownika, która ani razu nie zalogował się na swoje konto na "Skrillu" w ciągu roku kalendarzowego. Tak więc przedstawiony wymóg jest chyba możliwy do spełnienia dla wszystkich Cool

Według mnie trochę skurwysyństwo, a czemu?
Otworzyliśmy swój eportfel, płatności w wielu serwisach, najniższe prowizje w sieci - zapraszamy! Kolejny etap..
Niestety musimy zawyżyć minimalnie prowizje.. konto vip już dodane!
A teraz? Prowizja za nieaktywność rok? Czyli jeśli ktoś ma gdzieś ich serwis, zamiast po roku usunąć mu konto to po prostu dostanie kare? Pewnie do tego nie zostanie poinformowany i odsetki zaczną rosnąć.. tyle.


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - MaLiN - 18-08-2016 07:09

(18-08-2016 05:00)fusek napisał(a):  @[MLN] a co to jest to konto vip?

https://www.skrill.com/pl/program-vip/


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - Trynda - 18-08-2016 07:26

cóż za wypłatę takie prowizje sobie życzą a do tego sama karta 10Eur rocznie, w ramach tej karty powinni być coś w stylu 2 darmowe wypłaty na konto bankowe bądź z bankomatu. Ci którzy grają w pokera i tak nie będą mieli wyjścia i dalej będą musieli korzystać z skrilla


RE: Od 31 sierpnia większe opłaty na Skrill oraz Neteller - xchangerx - 17-10-2016 19:28

Od około 3miesiecy na skrill pobiera mi tylko % od wypłaty bez tych 1,80ojro. Ktoś też tak ma? W sumie to dużo lepiej ale obawiam się ze odbija mi to wszystko na koniec roku.