Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zainwestować trochę kasy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Chcę zainwestować trochę kasy :) (/Temat-Chce-zainwestowac-troche-kasy-137068)



Chcę zainwestować trochę kasy :) - bergmistrz2 - 16-08-2016 18:33

Witam, dawno temu zarabiałem w Internecie ale inne zajęcia jakoś zaczęły mi zajmować coraz więcej czasu i trochę nie jestem teraz w temacie. Szukam kogoś kto podrzuci jakiś sposób na pomnożenie kapitału. Oczywiście w zamian zarejestruje się z jego refa. Ja będę miał pomóc a Ty jakieś profity. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Rozważę każdą i na pewno z kimś dojdę do porozumienia. Myślę, że na początek mogę poświęcić coś ok £500. Najlepiej jakby dało się wypłacać pieniądze bezpośrednio z karty i wypłaty też jakby były na konto ale paypal i payza też w ostateczności mogą być.
Oferty na pw lub na maila [email protected]
Na maila odpowiem szybciej Smile
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
P. S.
Zarobek jaki mnie interesuje na początek to coś koło £10/tydz.


RE: Chcę zainwestować trochę kasy :) - krruma - 17-08-2016 18:08

Ja polecam cloud mining, sam z tego korzystam:
- EOBOT - tutaj trzeba poczekać aż wypuszczą GHS 4.0
- Genesis-mining - mało dostajesz ale sprawdzona strona.
To wychodzi Ci około 12$ tygodniowo, zależy jeszcze przy jakim kursie.


RE: Chcę zainwestować trochę kasy :) - Takeo - 18-08-2016 21:42

napisałem emaila Smile


RE: Chcę zainwestować trochę kasy :) - iPlusOfficial - 18-08-2016 23:48

Już widze tę skrzynkę zaspamioną "zainwestuj w emiksrewszer, bezpiecznie w 100%" ehh...


RE: Chcę zainwestować trochę kasy :) - Damkofr - 19-08-2016 01:27

Dokładnie, Janusze MX zaraz ci wytlumacza ze prędzej upadnie facebook niż ich niezniszczalny program.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Chcę zainwestować trochę kasy :) - mikuss - 19-08-2016 06:05

(18-08-2016 21:56)Werseri napisał(a):  http://www.ermail.pl/klik/UndeZWMH

Litości ....
Jak można polecać SCAM ????
Przecież to nie płaciło nigdy i nie płaci, zbiera tylko bazę danych na sprzedaż z osób które się tam rejestrują