Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lajkuj.pl - pytanie dotyczące wypłat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lajkuj.pl - pytanie dotyczące wypłat (/Temat-Lajkuj-pl-pytanie-dotyczace-wyplat-137059)



Lajkuj.pl - pytanie dotyczące wypłat - xRSx - 16-08-2016 13:21

Witam. Wczoraj zacząłem bawić się na stronie lajkuj.pl, zauważyłem pewien opis dotyczący wypłaty: "Przy kazdej wyplacie srodkow wymagane jest podanie profilu facebook celem weryfikacji klikniec.Link do profilu przysylac na nasz adres lub przez zakladke kontakt zaraz po zleceniu wyplaty. Brak podania profilu calkowicie eliminuje mozliwosc wyplaty". I tutaj nasuwa się moje pytanie. Mam kilka profili z których lajkuje strony na FB, muszę podać wszystkie linki do profili czy tylko do jednego? Będzie jakiś problem z wypłatą?


RE: Lajkuj.pl - pytanie dotyczące wypłat - mateusz68 - 16-08-2016 14:35

Wszystkie profile musisz podać. Admin sprawdza czy są wszystkie like na kontach jeżeli tak to dostajesz wypłatę.


RE: Lajkuj.pl - pytanie dotyczące wypłat - xRSx - 16-08-2016 15:24

Ok, dzięki za informację Big Grin
Można do kosza Smile


Lajkuj.pl - pytanie dotyczące wypłat - Artinesse - 02-03-2018 14:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.