Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże - proste - bez tel) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże - proste - bez tel) (/Temat-Kupie-Konta-Facebook-dobre-ceny-swieze-proste-bez-tel-137050)

Strony: 1 2


Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże - proste - bez tel) - inux - 15-08-2016 23:46

AKTUALIZACJA 2017

1.Nazwa przedmiotu : Konta facebook - każda ilość
2.Opis przedmiotu : uzupełnione: zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, wybrane miasto zamieszkania - dowolne, weryfikacja mailowa(potwierdzona) + dostęp do maila na to samo hasło

- BEZ weryfikacji telefonicznej
- BEZ znajomych/grup
- data urodzenia - osoby pełnoletnie - zdjęcie profilowe wiekowo odpowiadające dacie urodzenia
- zdjęcia profilowe bez powtarzania się

3.Zdjęcia : n/d
4.Kontakt : pw lub gg
5.Cena :
1zł / konto

+1zł za każdy rok stażu (np. staż 4 lata to +4zł)
+10gr za 2-3 zdjęcia w galerii i dodane stanowisko pracy

6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal / przelew

Minimalna liczba jaką kupię: 50
Maksymalna: kupię każdą ilość

Kupowałem już u wielu osób. Większość 13 latków nie ma pojęcia nawet jak założyć konto i pisze do mnie, żebym im wyjaśnił ... Jeżeli chcesz mi sprzedać konta to nie pisz, że zrobisz kiedyś tylko konkret: np. że masz 100 kont, płacę paypal na początku za pierwsze 5 - sprawdzam i później za większe paczki.


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - inux - 21-08-2016 22:33

Odpowiadam na pierwsze pytania, które dostałem:
1. Płatności takie jak napisałem - innych nie przewiduję
2. Ogłoszenie aktualne cały czas. Mogę kupić dowolną liczbę kont. Na początku możemy ustalić np. 100 tygodniowo (może być mniej)


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - dazy19 - 25-08-2016 21:31

poszło pw Smile mam 54 kont bez znajomych i zweryfikowane majlowo Smile


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - mlody16918 - 29-08-2016 12:13

@[inux] Czystych nie chcesz? Zweryfikowane mailem + telefonem.
Token mogę Ci wygenerować.


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - dazy19 - 30-08-2016 08:29

kolega chyba zrezygnował z biznesu bo nie odpisuje nawet na pw


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - inux - 30-08-2016 22:00

Hej, sorki byłem na kilkudniowym wyjeździe. sprawa nadal aktualna.

Pisałem z 5 osobami, które nie ogarniały nawet co to jest weryfikacja mailowa. Proszę o wiadomości od osób, które cokolwiek mają pojęcie o kontach na fb, żebyśmy sobie nawzajem nie marnowali czasu. A na najnowsze kilka wiadomości już odpowiadam z nadzieją, że uda się rozpocząć współpracę Smile


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - Robaczek12 - 18-10-2016 17:38

Napisalem do pana juz na Priv


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - Gratsy - 18-10-2016 21:27

Pisz pw Wink


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - denzu123 - 25-10-2016 11:41

Napisałem Pw Smile


RE: Kupię Konta Facebook - dobre ceny (świeże / stażowe) - ged321 - 04-01-2017 18:36

Mam jedno zobacz na mój temat
http://zarabiam.com/Temat-Konto-Facebook-142480