Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doładowania GSM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Doładowania GSM (/Temat-Doladowania-GSM-137016)



Doładowania GSM - WEBatom - 15-08-2016 08:57

Wiecie może gdzie tanio można kupić doładowania GSM do dalszej odsprzedaży?
Skąd ludzie je biorą, że na Allegro w miarę tanio je sprzedają?


RE: Doładowania GSM - hubertcik221 - 15-08-2016 09:28

Mają je taniej ponieważ kupują w hurtowych ilościach, na przykład po kilka tysięcy sztuk.
Pozdrawiam


RE: Doładowania GSM - PremAccHack - 15-08-2016 09:29

Nie Smile Zakładają zagraniczne firmy i kupuje i sprzedają bez VAT stąd takie ceny. Nie przebijesz tego Smile


RE: Doładowania GSM - dazy19 - 15-08-2016 09:30

Mozesz je kupic sam od dystrybutora sieci (chyba tak to sie nazywa) albo zdobyc na e-whoringu Smile mozliwe ze sa jeszcze inne drogi ale tego juz nie wiem Smile


RE: Doładowania GSM - WEBatom - 16-08-2016 18:39

Myślałem o dystrybutorach, jednak konkretnego kontaktu nie ma z nimi...


RE: Doładowania GSM - makecash - 16-08-2016 19:07

Mogę ci powiedzieć jedynie, że kilka lat temu nie wiem czy coś się zmieniło wtedy były chyba tylko only te zdrapki nie było terminali tak mi się wydaję. Było to ok. 7 lat temu. Mojego chłopaka dziewczyna pracowała w sklepie normalnie i tam dogadała się z kolesiem co dowoził te karty i kupowała bardzo je tanio co prawda nie wiem ile zarabiała na tym, ale sprzedawała tak:
50 doładowanie za 30 zł
30 dołądowanie za 20 zł
100 doładowanie za 50 zł
Mniejsze też, ale nie pamiętam.


Czyli musiała je zdobywać za około połowę wartości lub nawet mniej. Nie wiem czy coś się zmieniło możliwe, że tak.


Pozdrawiam


RE: Doładowania GSM - WEBatom - 19-08-2016 22:25

No to ładna przebitka