Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bearbitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bearbitcoin (/Temat-bearbitcoin-137015)

Strony: 1 2


bearbitcoin - anika1986 - 15-08-2016 08:45

Witam Wszystkich Smile

Polecam nową stronkę podobna bardzo do donaldcoin.com w roli głównej Kubuś Puchatek Smile

link do str
Ref
http://bearbitcoin.com/?ref=anika1986

czysty
http://bearbitcoin.com/


RE: bearbitcoin - Serkownik - 24-08-2016 23:00

poki co jest malo captchy i latwo claimy mozna robic
+ dzienne bonusy
plus ulepszenia konta np +3 speed albo +200 pojemnosci
z refa dostajemy 20%
wyplacaja tez jednym przyciskiem captchy nie ma



BearBitcoin.com 107 satoshi 2016-08-24 23:40:30 CEST'


RE: bearbitcoin - Magisterek - 24-08-2016 23:55

captchy jest tyle ile w kazdej grze tych tworcow.. dla sprawdzenia polecam w tym samym czasie wylaczyc puchatka i donalda - wlaczyc na nastepny dzien czy po kilku godzinach, mniejsza. I klikamy w obu w jakiekolwiek miejsce, np tutaj w attack a tutaj w claim i oba beda mialy captche tylko w tym momencie


RE: bearbitcoin - Serkownik - 25-08-2016 16:10

(24-08-2016 23:55)Magisterek napisał(a):  captchy jest tyle ile w kazdej grze tych tworcow.. dla sprawdzenia polecam w tym samym czasie wylaczyc puchatka i donalda - wlaczyc na nastepny dzien czy po kilku godzinach, mniejsza. I klikamy w obu w jakiekolwiek miejsce, np tutaj w attack a tutaj w claim i oba beda mialy captche tylko w tym momencie

co TY za glupoty gadasz
w bear przepisuje kod i od razu mam claim do konta
a w donald masz do klikniecia 2 reklamy(banery) potem druga strona 2 reklamy(banery) i potem trzecia strona captcha
tak samo przy wyplacie w donaldzie jest
w bear od razu caim bez captchy wczoraj wyplacili nawet


RE: bearbitcoin - Magisterek - 25-08-2016 17:45

A wiec.. co Ty za glupoty gadasz.. dzis zgarnialem nie wiem czy bede jeszcze wchodzil, jutro wejde i nagram Ci filmik ze mam tu i tu jeden kod przy jakiejkolwiek czynnosci i potem czy wyplacam czy co to brak.


RE: bearbitcoin - kubagrzybowski - 25-08-2016 20:04

captchy na tych stronach są, były i będą jednak ich ilość jest różna, czasem na wszystkie claim będzie jedna a innym razem aby zgarnąć satoshi będzie ich kilka - nic na to nie poradzicie taki urok tych stronek


RE: bearbitcoin - MisieQ88 - 25-08-2016 22:02

a dlaczego kolega Serkownik wrzuca swojego refa do tematu innego użytkownika, który już podał swojego refa?? Sorry za słowa, ale burdel tu jest niemiłosierny... I nikt nie sprawdza nowych tematów, czy właśnie takich dziwnych akcji nie ma...


RE: bearbitcoin - pamk22 - 25-08-2016 22:57

(25-08-2016 16:10)Serkownik napisał(a):  co TY za glupoty gadasz
w bear przepisuje kod i od razu mam claim do konta
a w donald masz do klikniecia 2 reklamy(banery) potem druga strona 2 reklamy(banery) i potem trzecia strona captcha
tak samo przy wyplacie w donaldzie jest
w bear od razu caim bez captchy wczoraj wyplacili nawet

Zależy, w którym Donaldzie Wink W donald-coin.info jest tak jak piszesz, a w donaldcoin.com, który jest bardzo podobny do bearbitcoin captchy jest mało.


RE: bearbitcoin - Serkownik - 25-08-2016 23:38

(25-08-2016 22:57)pamk22 napisał(a):  
(25-08-2016 16:10)Serkownik napisał(a):  co TY za glupoty gadasz
w bear przepisuje kod i od razu mam claim do konta
a w donald masz do klikniecia 2 reklamy(banery) potem druga strona 2 reklamy(banery) i potem trzecia strona captcha
tak samo przy wyplacie w donaldzie jest
w bear od razu caim bez captchy wczoraj wyplacili nawet

Zależy, w którym Donaldzie Wink W donald-coin.info jest tak jak piszesz, a w donaldcoin.com, który jest bardzo podobny do bearbitcoin captchy jest mało.


dokładnie o donald-coin.info mi chodzilo Smile
dzieki za poprawienie w sumie mnie

(25-08-2016 22:02)MisieQ88 napisał(a):  a dlaczego kolega Serkownik wrzuca swojego refa do tematu innego użytkownika, który już podał swojego refa?? Sorry za słowa, ale burdel tu jest niemiłosierny... I nikt nie sprawdza nowych tematów, czy właśnie takich dziwnych akcji nie ma...

autor tematu prawie w ogole nie opisal strony ktora dodal
dodal reflinki napisal strona podobna do... i pozamiatane
pozwolilem chociaz w najmniejszym stpniu opisac strone i dodac za to refa


RE: bearbitcoin - Magisterek - 26-08-2016 00:04

I co, dalej chcesz mi cos wmawiac? Jedyne captche ktore wpisuje przez czas korzystania z serwisu.

http://pl.tinypic.com/r/15pmxqv/9