Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie DG a dofinansowaniw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Założenie DG a dofinansowaniw (/Temat-Zalozenie-DG-a-dofinansowaniw-136993)

Strony: 1 2


Założenie DG a dofinansowaniw - dan0n3k10 - 14-08-2016 13:14

Witam! Planuje zalozyc dg i uzyskac dofinansowanie, mam watpliwosci czy ja uzyskam z powodowych prywatnych musialem sie wyprowadzic od rodzicow i zaczac sie utrzymywac na wlasna reke, mam w tej chwili 18 lat i nie skonczylem szkoly do konca oprocz gimnazjum, zamierzam isc do zaocznej ale to raczej malo istotne...
Teraz pytanie czy z moimi preferancjami mam szanse na dotacje z up? Firma miala by sie zajmowac autodetalingiem, mam do dyspozycji duzy plac i mala konkurencje na rynku. Aktualnie pracuje na czarno wiec moglbym sprobowac..


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - XY1 - 14-08-2016 13:33

Dofinansowanie nie wchodzi w grę, dają tylko tym, którzy skończyli jakąś szkołę w kierunku, w którym chcą działać - np. technikum gastronomiczne w przypadku otwierania gastronomii. I z reguły z tego co mi wiadomo, nie ma przebacz i nie ma wyjątków.


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - dan0n3k10 - 14-08-2016 14:11

No to nieźle, a jak ktoś chcę prowadzić jakiś inowacyjny biznes na który nie ma kierunku kształcenia to co wtedy? Rolleyes


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - nerv_wro - 14-08-2016 14:20

Pomijając że ktoś Ci musi zabezpieczyć dotacje.


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - dan0n3k10 - 14-08-2016 16:21

Żyrantów bym ogarnął


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - rachman - 14-08-2016 18:08

Może jak nie uda się dotacji z urzędów itp. to w necie są strony na innowacyjne pomysły - zbiórki kasiorki na pewnych zasadach nie pamiętam nazwy tego typu programów.


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - XY1 - 14-08-2016 20:19

@up - tego typu programy to z reguły gówno, w które nie warto sie pakować Smile


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - Meloman - 15-08-2016 10:05

Jako bezrobotny masz większe szanse na dotacje.

Idź do pobliskiego biura związanego z dotacjami, tam są rozgarnięte osoby - one wszystko Ci doradzą Wink Ale ogólnie masz szansę, twoje wykształcenie Cię nie przekreśla.


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - WI Project - 28-10-2016 14:49

Polecam starać się również o Bon na zasiedlenie. Około 8 tys bez obowiązku rozliczania


RE: Założenie DG a dofinansowaniw - Lukasz5555 - 28-10-2016 15:14

Może spróbuj w crowdfundingu, tam ludzie finansują różne projekty/cele ,więc może i ty byś dostał pieniądze na rozwój.