Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pipstycoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pipstycoon (/Temat-Pipstycoon-136991)



Pipstycoon - hufsmoke - 14-08-2016 11:18

Witam, ma ktos doswiadczenie z ta swietna gierka? Ogolnie spodobala mi sie strasznie i gram tak sobie trzeci czy czwarty dzien. Dzis w koncu postanowilem miec troche energii, co by mi z pracy wiecej kasy wypadlo... No i wlasnie.. Wydalem 3/4 swoich zarobkow na wynajem domku otrzymujac 10% energii, poszedlem do pracy i... Zarobilem tyle co zawsze. Tak naprawde dwa dni w dupe, ktos wie, po jakim czasie tak naprawde oplaca sie ten domek wynajac?


RE: Pipstycoon - Krakersik - 14-08-2016 17:14

(14-08-2016 11:18)hufsmoke napisał(a):  Witam, ma ktos doswiadczenie z ta swietna gierka? Ogolnie spodobala mi sie strasznie i gram tak sobie trzeci czy czwarty dzien. Dzis w koncu postanowilem miec troche energii, co by mi z pracy wiecej kasy wypadlo... No i wlasnie.. Wydalem 3/4 swoich zarobkow na wynajem domku otrzymujac 10% energii, poszedlem do pracy i... Zarobilem tyle co zawsze. Tak naprawde dwa dni w dupe, ktos wie, po jakim czasie tak naprawde oplaca sie ten domek wynajac?

Heh u mnie podobna sytuacja Jerk


RE: Pipstycoon - hufsmoke - 14-08-2016 17:38

(14-08-2016 17:14)Krakersik napisał(a):  
(14-08-2016 11:18)hufsmoke napisał(a):  Witam, ma ktos doswiadczenie z ta swietna gierka? Ogolnie spodobala mi sie strasznie i gram tak sobie trzeci czy czwarty dzien. Dzis w koncu postanowilem miec troche energii, co by mi z pracy wiecej kasy wypadlo... No i wlasnie.. Wydalem 3/4 swoich zarobkow na wynajem domku otrzymujac 10% energii, poszedlem do pracy i... Zarobilem tyle co zawsze. Tak naprawde dwa dni w dupe, ktos wie, po jakim czasie tak naprawde oplaca sie ten domek wynajac?

Heh u mnie podobna sytuacja Jerk
Już wiem - co do pracy- wcale się nie opłaciło ALE! jak odebrałem dzienny bonus dostałem 0.10 dolara! to wiecej niz przez wszystkie dni gry Big Grin


RE: Pipstycoon - krruma - 17-08-2016 18:13

Żeby coś ruszyć trzeba trochę wpakować w tą grę Tongue Ktoś już coś zainwestował ?


Pipstycoon - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.