Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. (/Temat-Kopalnie-Zlota-XXX-wieku-Czyli-gold-farming-136984)



Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. - FarmerXXXwieku - 14-08-2016 01:34

Chciałbym was zapytać. Jak to jest. Mam taki plan, by stać się swego rodzaju gigantem z goldfarmami w chinach, a siedzibą w japonii. Oczywiście oni dostają tam pracę minimalną, a ja sobie tu w luksusach japonii mieszkam a oni w dobrze wyglądających koszarach. Hehe. Taki sen 21-letniego Gaijina zwychowanego na mmorpg.

Chodzi o to że pewien przedmiot potrafi w 1 dzień lub 12 godzin, w jednej grze, dać premium czyli 14kk(14m) w jednej edycji lub 3kk(3m) w drugiej w 3 godziny. Oczywiście takie coś nie było by możliwe bez... farmerów lub dozorców botów. Chciałbym to rozegrać tak. Założyć firmę it w Japonii, która analizuje gry wirtualne czy po prostu gold farmę, a w chinach wybudować średniej klasy barak, który mimo wystroju, będzie się fajnie prezentował, jakieś fajne rzeczy dodać dla ustroju by się mi pracownicy nie buntowali. Ot - granie w grę w fikcyjnych luksusach.. Wszystko dla podniesienia morali, bo słyszałem że chiny nie lubią japońskich firm, ale... jak właścicielem jest gaijin, to chyba tego nie będzie ?

To o co pytam to koszty:

-podatków w japonii
-koszty założenia firmy w japonii i chinach
-koszty pracy w chinach(pensja minimalna u mnie to było by 200$/miesiąc)
-pracownicy mieli by zakwaterowanie w względnie luksusowej fabryce(fabryka odpowiednio zaprojektowana)
-koszty budowy fabryk
-koszty internetu
-jak płacić podatki w ChRLD
-jak płacić podatki w Kraju Kwitnącej Wiśni

W skrócie - jak zainwestować jak najmniej, by pracownikom było przyjemnie, i mi było to na rękę. Oczywiście mówię tu o przyjemności z pracy u mnie. No i czy takie firmy są legalne w japonii jako czynny płatnik podatków oraz w chinach..

Czekam na konstruktywne odpowiedzi. Jak na razie robie to sam, i wychodzi na to że robiąc coś jedną metodą, jestem w stanie zrobić odpowiednią ilość pieniędzy w 3 dni na premium(potem item dający premium sprzedawać). Jedyne co teraz inwestujemy z kolegami, to czas w grę. Myślimy o tym poważnie.Sam mam 21 lat, więc jestem pełnoletni również za granicą, gdzie w przypadku Japonii/ChRLD jest to wiek 21 lat. Dokładniej za 11 dni od daty wstawienia postu. Czekam na poważne odpowiedzi lub linki do konkretnych danych.


RE: Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. - Meloman - 14-08-2016 11:27

A to my już mamy XXX wiek? O kurde, trochę przespałem Rolleyes

Poważniej mówiąc, nikt Ci tak szczegółowych informacji nie udzieli, bo raz że jest to wiedza ciężka do zdobycia w takiej ilości, a dwa jak ktoś ma taką wiedzę, to napewno się nie podzieli bo to o co pytasz to jest potężny zbiór wiedzy i doświadczenia, który kosztuje ładne pieniądze Smile


RE: Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. - szarydg - 14-08-2016 12:27

wyobraźni to ci zazdroszczę ale skoro nie masz kompletnie żadnej wiedzy w tym temacie to polecam zejść na ziemie


RE: Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. - mahuzz - 14-08-2016 15:51

Koszty budowy fabryk Jerk
Zakladasz, że każda jest identyczna? Wink


RE: Kopalnie Złota XXX wieku. Czyli gold farming.. - rachman - 14-08-2016 18:05

Dożyć XXX wieku? Ty nie na fabrykach tylko na sprzedaży tego co stosujesz zarobisz więcej... albo tego co ćpiesz Wink W każdym razie powodzenia...