Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam strony www lub programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam strony www lub programy (/Temat-Wykonam-strony-www-lub-programy-136959)



Wykonam strony www lub programy - maly95 - 13-08-2016 11:41

Witam,

Mam na imię Mariusz (dla osób, które nie wiedzą/nie pamiętają mnie), studiuje informatykę na 2 roku, interesuję się programowaniem i chciałbym zacząć działać w tym kierunku zbierając jakże cenne w dzisiejszych czasach doświadczenie, wykonując różne projekty, uzupełniając swoje portfolio. Na chwilę obecną nie mam jakiś specjalnych projektów, którymi można by było się chwalić, jednakże tworzyłem już wiele programów jak i stron internetowych.

W mniejszym bądź większym stopniu znam

C++,
Java
Pascal (nie wykorzystywane obecnie w normalnym programowaniu, jednak na uczelniach występuje ten język, wiec podaje jeśli by ktoś miał jakieś problemy z tym językiem),
html,
css,
php,
oraz frameworki (Bootstrap)
sql,
mysql.
Co do ceny wykonania projektu to już sprawa indywidualna, zależna od złożoności projektu.

Niebawem także planuję otworzyć swoją stronę prezentującą portfolio (jak już je zbuduję).

Kontakt to pw, [email protected] lub gg: 1601365


Wykonam strony www lub programy - Majka - 24-04-2017 10:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.