Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo to SCAM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Portmmo to SCAM ! (/Temat-Portmmo-to-SCAM-136934)

Strony: 1 2 3


Portmmo to SCAM ! - Portmmo-SCAM - 12-08-2016 12:59

[b]PORTMMO SCAM[/b]

Zarejestrowałem się tutaj tylko po to żeby Was ostrzec przed SCAMem - https://www.portmmo.com

Zarobione tam mieliśmy ponad tysiąc złotych, kontaktowaliśmy się z agentem portmmo gdy zleciliśmy wypłatę, podesłali nam rachunek, rachunek został podpisany i odesłany, dokumenty dostarczone. Zapewniono nas że zarobione środki zostaną wypłacone.

Po upływie miesiąc zero odzewu, po kolejnym miesiącu to samo,- CISZA, pomimo kontaktu z naszej strony. SCAM !!!!

[Obrazek: Platnosci_aparhsx.jpg]

UWAŻAJCIE na tych cwaniaczków, bo i was Sex


RE: Portmmo to SCAM ! - Czaq - 12-08-2016 13:06

Być może promowaliscie w niezgodny sposób programy? A zc drugiej strony patrząc, nic nie zwalnia ich z braku odpowiedzi.


RE: Portmmo to SCAM ! - szykiryki - 12-08-2016 13:07

Wyplacilam u nich swego czasu prawie 10k, ale zawsze mieli obsuwy z płatnościami.
Ja to nawet znalazłam ich szefa na FB- kiedyś był nim Leszek Krajewski, nie wiem czy dzis też i po zaspamieniu mu skrzynki zawsze hajs dostawałam.
Z tego co pamietam najdluzej czekałam 2 miechy- wiadomo miesiąc normalnie się czeka... Wiec radze Ci dzwonic, pisać, molestować, w koncu wyplaca Smile


RE: Portmmo to SCAM ! - Portmmo-SCAM - 12-08-2016 13:10

Gdyby było promowane w niezgodny sposób to konto zostałoby zbanowane a prowizja nie zliczana. Jak pisałem wcześniej wszystko było ok do czasu kiedy podesłaliśmy wszystkie wymagane dokumenty i spełniliśmy wymogi wypłaty. Potem kontakt się urwał ...

Z naszej strony wszystko było w należyty sposób załatwione. Szukasz dziury w cały, szukaj, tylko potem nie pluj sobie w brodę jak i Ciebie Sex

Miejsce reklamowe było okupowane przez ich bannery, leady wpadały, zarobili na tym, a Nas Sex
SCAM

Jakby co, to pamiętajcie że Was ostrzegałem !


RE: Portmmo to SCAM ! - mateusz2045 - 12-08-2016 13:21

Ja zleciłem wypłatę, odesłałem rachunek to dostałem wiadomość, że po miesiącu, że jakiś błąd mi w rachunku wysłali i mam znów im odesłać.xD


RE: Portmmo to SCAM ! - Czaq - 12-08-2016 13:28

(12-08-2016 13:10)Portmmo-SCAM napisał(a):  Gdyby było promowane w niezgodny sposób to konto zostałoby zbanowane a prowizja nie zliczana. Jak pisałem wcześniej wszystko było ok do czasu kiedy podesłaliśmy wszystkie wymagane dokumenty i spełniliśmy wymogi wypłaty. Potem kontakt się urwał ...

Z naszej strony wszystko było w należyty sposób załatwione. Szukasz dziury w cały, szukaj, tylko potem nie pluj sobie w brodę jak i Ciebie Sex

Miejsce reklamowe było okupowane przez ich bannery, leady wpadały, zarobili na tym, a Nas Sex

SCAM

Jakby co, to pamiętajcie że Was ostrzegałem !
Nie, Twoje konto po zleceniu wyplaty może zostać przeanalizowane skąd zdobyto ruch i dopiero wtedy zbanowane a środki nie wyplacone.
Tak jak Szyki napisala, spróbujcie moze jeszcze sie skontaktowac z administratorem zamiast pisac na sile ze SCAM jak gdyby co najmniej Was nie interesowala wyplata a tylko szerzenie złej opinii. Tak to odczuwam.


RE: Portmmo to SCAM ! - lukaswu - 12-08-2016 13:39

Ja oczekuje na wypłatę i mam info że w terminie otrzymam do końca tego mies.


RE: Portmmo to SCAM ! - flown - 12-08-2016 14:22

Napisz im post na wall'u fanpage'a to sie wyjaśni...


RE: Portmmo to SCAM ! - mysc - 14-08-2016 12:44

Co miesiąc otrzymuję regularne wypłaty, zadzwoń do nich po prostu - przecież masz numer do opiekuna konta.


RE: Portmmo to SCAM ! - m1kie - 03-09-2016 00:36

potwiedzam. Gwalc meilami ale kulturalnie, niech daja info conajmniej bo u mnie sie tak rozleniwili ze osoba, ktora mam za opiekuna juz mi nawet nie odpisuje, za to ich szef Leszek Krajewski odpisuje na okolo 80% meili i zasze to on zleca wyplaty.