Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy (/Temat-SEO-Clerks-Czyli-tanie-Pozycjonowanie-Like-Wyswietlenia-i-co-tylko-chcemy-136927)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - prololex - 19-08-2016 19:52

U kogo dostane tanie wyświetlenia Youtube HQ?
Polecacie kogoś?


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - trajbson - 23-08-2016 16:00

co polecacie jeszcze pod youtube zeby dobrze wypozycjonowac filmik, oraz jakie pakiety pod pozycjonowanie strony ?


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - mahuzz - 23-08-2016 16:02

Wątpię że ktoś Wam takie rzeczy powie Wink szukać, eksperymentować.


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - WuJeKuBa - 29-08-2016 10:54

Cytat:- 1000 Artykułów za 1$ (warto przygotować samemu cały tekst i dobrze zespinowany a efekty wtedy powalają)


I co do tego mam małe pytanie. Ogółem, to mam napisać unikalny artykuł powiedzmy 500-700 słów a w nim kilka słów kluczowych i w jednym słowie kluczowym anchor (czyli odnośnik do mojej strony) i gdy zapłacę, to mam tylko wysłać ten artykuł z anchorem i tyle? Nie muszę podawać nazwy artykułu, jak to z tym dokładnie jest? Artykuł ma być w języku polskim?

Będę wdzięczny za odpowiedź! Wink


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - FB_apps - 14-09-2016 11:36

(19-08-2016 19:52)prololex napisał(a):  U kogo dostane tanie wyświetlenia Youtube HQ?
Polecacie kogoś?

Udało Ci się kogoś znaleźć? bo też bym potrzebował Big Grin


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Vasaki - 15-09-2016 00:27

Podrzuce wam w wolnej chwili Big Grin


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - iPlusOfficial - 23-11-2016 19:57

Jak kupiłem hr viewsy to film mieć na publicznym czy niepublicznym i po wykonianiu opublikować?


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - WuJeKuBa - 23-11-2016 20:11

Jak chcesz Wink To już nie te czasy, że sobie ustawisz na niepubliczny nabijesz viewsów, ustawiasz na publiczny i jesteś w top Wink Więc już lepiej daj publiczny Wink

Ze swojej strony (jeśli chodzi o seo) polecam użytkownika o nicku "gigmom" Wink


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - iPlusOfficial - 23-11-2016 20:49

Ja kupiłem od tego pana https://www.seoclerk.com/user/rankbuilder


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - adamcio99922 - 25-11-2016 05:14

(23-11-2016 20:49)iPlusOfficial napisał(a):  Ja kupiłem od tego pana https://www.seoclerk.com/user/rankbuilder


Daj znać co i jak Big Grin