Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja (/Temat-Pokemon-Go-czyli-kolejna-manipulacja-136916)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - sheko12 - 12-08-2016 06:26

Nie we wszystkim są teorie spiskowe, ale w większości te teorie są podparte dowodami. Więc nie można pisać, że wszędzie widzimy teorie, skoro są podparte dowodami.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - prololex - 12-08-2016 07:02

Nie gram i tyle, choć widziałem w tym byzns niezły.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - smagalaz - 12-08-2016 07:10

Raz czy dwa wyszedłem na miasto tylko w tym celu, tj. żeby szukać pokemonów, ale szybko uznałem, że nie ma to najmniejszego sensu. Nie mam Windowsa, więc bez problemu mógłbym grać w Pokemony, ale najzwyczajniej w świecie szkoda mi na to czasu Smile

Co o tym sądzę? Osobiście uważam, że są lepsze sposoby na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jeśli czyjaś jedyna motywacja na wyjście z domu to Pokemon Go, to bardzo mi z tego powodu przykro.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - sheko12 - 12-08-2016 07:28

Dokładnie, wychodzę na miasto i widzę ludzi zabłąkanych w pokemonach, wszędzie pokemony, przykra sprawa.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Admin - 12-08-2016 07:51

To illuminati


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Lanserek - 12-08-2016 07:58

Nie słuchaj piszących w tym temacie. To zapewne jaszczuro-ludzie z planety Nibiru. Oni przejęli kontrolę nawet nad tym forum... Musimy sie ratować póki jeszcze mamy czas i nie graliśmy w POKEMON GO. Jutro o świcie zjawię się u Ciebie razem z moją gwiezdną flotą i uciekamy z tej planety o nazwie Ziemia!!


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - sheko12 - 12-08-2016 09:09

Ja żyje świadomie i nie daje sobie prac mózgu przez jakieś gówno, stad dalem ten post, aby ową świadomość propagować.

Tak samo w kwestii biznesu, i innych wątkach, ta sama zasada, mając na uwadze pewne fakty, nie zamierzam słuchać się ludzi którzy jedynie skad czerpią wiadomości, to z telewizji, radia i gazet za 1.50 zł.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - count765 - 12-08-2016 13:17

Cóż, grałem jeden dzień i wywaliłem. Chyba CIA nie zdążyło mnie zindoktrynować.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - siemasz - 12-08-2016 20:10

(11-08-2016 22:15)adik7276 napisał(a):  Problem w tym że ludzie zwariowali na punkcie tej gry... Rozumiem dzieci, młodzież ale żeby stare chłopy biegały z telefonami i łapały pokemony to już przechodzi ludzkie pojęcie. Gościu 40 letni chodził wieczorem po mieście, zbierał pokemony i dostał wp*erdol. To nie jest normalne żeby ktoś w takim wieku latał za pokemonami po mieście.
facepalm

To nie jest normalne, żeby 40 letni facet dostał w*ierdol, za to, że chodzi sobie po mieście i nieszkodliwie spędza wolny czas.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - adik7276 - 12-08-2016 20:20

Przytoczyłem tylko sytuacje która miała miejsce na śląsku więc nie widzę w czym masz problem... Pewnie kolejny uzależniony. Jak dla Ciebie normalne jest że stare chłopy biegają za stworkami ze smartfonami w ręce to nie mamy o czym rozmawiać.