Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja (/Temat-Pokemon-Go-czyli-kolejna-manipulacja-136916)

Strony: 1 2 3 4


Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - sheko12 - 11-08-2016 21:37

Pokemon go, to gra, która ma za zadanie po raz kolejny zagrać na aspektach psychicznych człowieka, między innymi, manipulacja i doprowadzenie człowieka, aby wylazł spod komputera, a zaangażował się jeszcze bardziej w telefony, czy to dobre?

Szokujące fakty!

''Gra Pokemon Go doprowadziła do mnóstwa kuriozalnych, zadziwiających, szokujących, i nierzadko ekstremalnie niebezpiecznych sytuacji. Mnóstwo wypadków, małych i tych większych, jak np karambol na autostradzie w Wielkiej Brytanii – bo jakiś oszalały z nałogu gracz gonił rzadkiego pokemona po autostradzie. Wiele przestępstw, bo sprytni złodzieje zostawiali rzadkie pokemony w odludnych miejscach. Nieostrożny gracz tracił potem telefon i inne kosztowności.

W wielu miastach dochodzi do apokaliptycznych i dantejskich scen, rodem z filmów grozy poświęconych zjawisku zombie. Mają one miejsce gdy w centrum gęsto zaludnionego miasta pojawi się bardzo rzadki pokemon. Zszokowani mieszkańcy byli świadkami, jak tysiące ludzkich zombie, wgapionych w swoje smartfony, wrzeszcząc i gestykulując goniło jakiegoś rzadkiego pokemona. Gdyby przenieść do naszych czasów człowieka z lat 90-tych i pokazać mu taka scenę, to z pewnością doszedłby do wniosku, że zaczęła się apokalipsa zombie.''

„Technicznie jesteśmy w erze atomowej, mentalnie i emocjonalnie jesteśmy w erze jaskiniowej”
~Erich Fromm



Nie dajmy się niszczyć przez ową gre, UWAGA! wszystko, co ma za zadanie się globalnego angażowania w technologie, jest początkiem czegoś złego. Twórcy gry koszą grube pieniądze na utworzeniu możliwości uzależnienia się od gry, w której chodzi o to, aby wyłączyc sie ze świata realnego i po raz kolejny zaangażować się w 100% w telefony, patrzymy się ciagle na ekrany piorących nam mózg telefonów.

A wy jakie macie zdanie na temat tej aplikacji? Zachęcam do dyskusji.

Osobiście nie grałem w Pokemon go, i nawet się z tego ciesze. Posiadam telefon z Windows Phone, przez który byłem krytykowany, iż brałem telefon, który nie ma za dużo aplikacji, i wiecie co? wcale się nie przejechałem na tej decyzji. Mało gier, mało niepotrzebnego syfu, który niczym ssał by mój czas. Zapewne, gdybym miał Androida, nie zawahałbym się przetestować Pokemon go, a to zapewne mogłoby uzależnić, bo każdy człowiek jest inny i nie wie tak naprawdę, co i w jaki sposób mają wpływ pewne rzeczy.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Captain - 11-08-2016 21:59

W tej grze podobno chodzi o coś zupełnie innego...

Czytałem teorie, że chodzi o zdjęcia domów ludzi i terenu dla służb. Gdy ludzie łażą z tymi telefonami to one robią mnóstwo zdjęć etc które następnie są przesyłane gdzieś dalej i potem służby mają mnóstwo zdjęć domów ludzi gdzie się pojawiały te pokemony, ulic, różnych budynków itd itd.

A gdy potrzeba im zdjęć jakiegoś konkretnego budynku czy jego okolicy to wystarczy dać tam super pokemona i zaraz mnóstwo ludzi się po niego zleci z telefonami...


Ta teoria daje do myślenia.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - adik7276 - 11-08-2016 22:15

Problem w tym że ludzie zwariowali na punkcie tej gry... Rozumiem dzieci, młodzież ale żeby stare chłopy biegały z telefonami i łapały pokemony to już przechodzi ludzkie pojęcie. Gościu 40 letni chodził wieczorem po mieście, zbierał pokemony i dostał wp*erdol. To nie jest normalne żeby ktoś w takim wieku latał za pokemonami po mieście.
facepalm


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - twardy - 11-08-2016 22:17

Nienormalne to jest mowienie ludziom co maja robic a czego. O pokemonach to pewnie nikt za rok nie bedzie pamietac... przynajmniej ludzie z domow wyszli. Taka sama zabawka jak facebooki, snapchaty i inne instagramy.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - sheko12 - 11-08-2016 22:34

To jest raczej test ludzi rządzących nami, po prostu jesteśmy sprawdzani, do czego jesteśmy zdolni, jako ludzie istoty, do czego możemy się posunąc. Przeczytajcie uważnie Smile

" Jest to też eksperyment na miarę słynnego Kaszpirowskiego, który w latach osiemdziesiątych hipnotyzował miliony Polaków i to nawet odtwarzany z kaset wideo. Tym razem technologia poszła znacznie do przodu i do ogłupiania ludzi stosuje się nieco inne środki, ale zasada jest ta sama. Stopień obsesji graczy w Pokemon GO jest niekiedy zdumiewający. Jako coś pozytywnego należy uznać fakt, że ludzie, których przedtem nie dało się „końmi wyciągnąć” na dwór nagle hasają po okolicy w poszukiwaniu wyimaginowanych sztucznych bytów.''

Dając sobie prać mózg na potęge, w końcu zostaniemy wykorzystani do tak ogromnych celów, że skorzysta tylko elita, bawią się ludźmi, jak zabawką.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - adik7276 - 11-08-2016 22:50

Jak dla mnie to żadna zmiana na lepsze. Ludzie wyszli na miasto z wypranymi mózgami od chorej gry. Rozumiem dzieci, lepsze jednak hasanie po okolicy z telefonem niż komputer w domu. Ale nigdy nie zrozumiem i nie dam sobie przemówić że 40 letni chłop łapiący pokemony to coś normalnego.

40 latek i łapanie pokemonów. Absurd ! A ilu takich "agentów" jest....


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - mateusz2045 - 11-08-2016 22:50

Zwykła gra bez żadnych spisków


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - bolo9797 - 11-08-2016 22:59

Ale ci to za bajki.. Z tego co wiem to pokemon nie ucieka, przecież on stoi w jednym miejscu w wyznaczonych kordach, wiec caly artykuł to brednie.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Kede - 12-08-2016 00:06

Cytat:Wiele przestępstw, bo sprytni złodzieje zostawiali rzadkie pokemony w odludnych miejscach. Nieostrożny gracz tracił potem telefon i inne kosztowności.
A to niby jakim sposobem? Nie jestem ekspertem bo sam w zasadzie ze 2 razy odpaliłem tę apkę jak jeszcze nie była dostępna w kraju ale o ile wiem nie ma możliwości ustawiania nigdzie pokemonów. Nawet nie możesz swojego nigdzie wyrzucić (można oddać tylko do labu). Są ustawiane randomowo w miejscu. Gonienie ich też nie ma najmniejszego sensu. Nie jest to pierwsza gra tego typu bo wcześniej były inne ale teraz jest większy boom bo w końcu to pokemony (powrót do dzieciństwa Big Grin ) Jak dla mnie te artykuły są prześmieszne Wink Piszą to osoby, które nie mają najmniejszego pojęcia jak i same przyznają się, że mają windows phone i na oczy nie widzieli tej apki a szerzą teorie o ludziach zoombie. Nie pasuje mi spędzanie czasu w parkach w grupach xx osobowych wpatrzonych w telefon. Dlatego tego nie robię a to jak kto spędza czas to już jego sprawa. Te wypadki, karambole itd. to jakaś propaganda. Więcej ludzi ginie od pisania smsów w trasie.


RE: Pokemon Go! czyli kolejna manipulacja - Damkofr - 12-08-2016 00:12

A mnie śmieszą ludzie którzy wszędzie widzą teorie spiskowe Idea