Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje (/Temat-Poradnik-jak-wylaczyc-autoaktualizacje-136913)



Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - iPlusOfficial - 11-08-2016 19:54

Testowane na win 10 Home i działa Smile

1. Wpisz cmd w wyszukiwarce plików i odpal.
2. W konsoli wpisz "msconfig".
3. Wyskoczy ci okienko Konfiguracja Systemu.
4. Przejdź do zakładki usługi.
5. Poszukaj "Windows update".
6. Odznacz to.
7 Zrestartuj komputer.*

Przed zrestartowaniem daj reputa, bo zapomnisz! Smile


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - Damkofr - 12-08-2016 02:37

Jaki jest cel wyłączenia autoaktualizacji. Bo wiem ze wielu wymienialo to za największą wadę 10 ale tak naprawdę to w czym to przeszkadza?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - iPlusOfficial - 12-08-2016 03:21

Kilka przykładów.

Sypnie ci system po aktualizacji i co zrobisz? gówno zrobisz

masz internet mobilny jak ja? No to zaraz go nie będziesz miał..

masz słabe łącze? Osłabi ci go jeszcze bardziej


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - staleczka134 - 12-08-2016 21:49

dzięki takim co wyłączają aktualizację mają dziurawy system. dzięki po tej poradzie może będę miał wielu klientówSmile


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - iPlusOfficial - 12-08-2016 21:56

Teraz mam rozkmine, bo nie wiem czy jestes zadowolony/a czy nie :O


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - twardy - 12-08-2016 21:57

(12-08-2016 21:49)staleczka134 napisał(a):  dzięki takim co wyłączają aktualizację mają dziurawy system

??? Moze maja dziurawy system bo sie za bardzo skupiaja na szpiegowaniu swoich uzytkownikow a nie na zapewnieniu im bezpiecznego systemu?

http://www.conowego.pl/aktualnosci/nowa-aktualizacja-windows-10-anniversary-update-przyczyna-wielu-problemow-18851/

http://www.antyradio.pl/Technologia/Komputery/Microsoft-nie-da-uciec-przed-aktualizacja-do-Windows-10-8938

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Microsoft-nie-przebiera-w-srodkach-Aktualizacja-bez-zgody-uzytkownika-7404524.html

Jakos trudno sie dziwic, ze ludzie z tym walcza Smile Ja na szczescie mam win7.


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - iPlusOfficial - 12-08-2016 22:05

twardy jesli chodzi ci o inwigilacje to przed chwilą na facebooku też miałem niezły przykład Wink Mianowicie byłem na stronie qqtube na firefoxie, potem, tak za 30 minut byłem na facebooku na operze turbo z surfeasyvpn. scrolluje, scrolluje i nagle "Promowane: qqtube (ich fanpage)" Pszypadeg? Nie sondze.


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - Ascoran - 12-08-2016 22:12

W porównaniu do facebooka i innych gówien, microsoft mało naszych danych dostaje...
Na każdym kroku wysyłamy dane do różnych firm - najwięcej naszych danych ma android a nadal ludzie korzystają.
A że tak powiem - windows 7 też wysyła dużo niepotrzebnych danych, a w win 10 programiści byli na tyle łaskawi że podczas aktualizacji można większość wyłączyć tych funkcji w zaawansowanych ustawieniach.


A jeśli chodzi o słabe łącze to można przecież ustawić żeby pobierał aktualizacje w godzinach kiedy nie używasz kompa.
A jeśli chodzi o mobilnego neta to chyba gdzieś widziałem opcje pobierania aktualizacji tylko po kablu lub wifi.

Ja używam windowsa 10, wielu klientów też używa - wszyscy zadowoleni - w tych czasach gdzie na każdym kroku zostawiamy swoje dane nie ma przecież o co się spinać.

Chyba tym postem rozpętam gównoburze Smile


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - iPlusOfficial - 12-08-2016 22:13

Będzie gównoburza to zgłoszę temat do zamknięcia Smile Dla mnie win 10 jest spoko, inni mogą mieć różne opinie. Kto nie ryzykuje szampana nie pije. Smile


RE: Poradnik jak wyłączyć autoaktualizacje - Damkofr - 12-08-2016 22:18

Dla mnie win10 jest spoko razem z autoaktualizacjami.