Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! (/Temat-Spis-nagrod-kalkulator-PTZ-generator-sygnatur-autofill-i-Redemption-Checker-1369)

Strony: 1 2 3 4


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - 0g0r - 04-02-2010 15:08

Dzięki rubik Wink. Reput poszedł.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - krzych91 - 04-02-2010 15:09

(04-02-2010 15:01)rubik napisał(a):  VIP ?? Z-list ?
VIP -> skrót od Very Important People -> Bardzo Ważna Osoba Wink
Z-list -> status na Lockerz ( cóś jak VIP ) gdy zbierzesz minimum 20 znajomych Wink

pomogłem ?? może plusik ?? kliknij w obrazeczek niżej

Ani trochę nie pomogłeś i żałuję, że nie ma minusików, bo za taką postawę powinno się dawać.

W ogóle co Ci z tych plusów?! Zachowuj się jak normalny, wartościowy użytkownik, a nie hiena plusowa.

Cytuję:

Kod:
2. Vip to nie Z-list.

I nie musisz mi rozszyfrowywać skrótu VIP... litości.

Podtrzymuję pytanie.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - lysy88 - 04-02-2010 15:31

dołączam się do prośby: co trzeba zrobić żeby otrzymać takiego smsa?

pewnie offtop ale spytam.. w polu adress 2 co trzeba wpisać?


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - rubik - 04-02-2010 15:36

zbieram plusiki ;p po to żeby na Allegro sprzedawać Wink xD


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Alcor - 04-02-2010 16:03

No zbieraj, zbieraj rubik, może pobijesz rekord na forum.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - 0g0r - 04-02-2010 16:11

W takim razie przepraszam, że dałem tego +. Myślałem, że rozwiał wątpliwości.'
A więc:
1. W polu adres 2 albo podajesz swój 2 (opcjonalny) adres do przesyłki, bądź zostawiasz pole puste Smile.
2. VIP - osoba, która na ostatnim restocku, dostała potwierdzenie o restocku poprzez SMS i mail.
3. Teraz tych VIP-ów mam zamiar zrobić więcej. Chcę kupić więcej serwerów, dzięki czemu miejsc też będzie więcej.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - krzych91 - 04-02-2010 16:34

(04-02-2010 16:11)0g0r napisał(a):  W takim razie przepraszam, że dałem tego +. Myślałem, że rozwiał wątpliwości.'
A więc:
1. W polu adres 2 albo podajesz swój 2 (opcjonalny) adres do przesyłki, bądź zostawiasz pole puste Smile.
2. VIP - osoba, która na ostatnim restocku, dostała potwierdzenie o restocku poprzez SMS i mail.
3. Teraz tych VIP-ów mam zamiar zrobić więcej. Chcę kupić więcej serwerów, dzięki czemu miejsc też będzie więcej.

No ale żeby dostać to potwierdzenie podobno trzeba być VIPem =| Nie pytam KIM jest Vip, tylko JAK się nim stać.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - rubik - 04-02-2010 16:49

jak ??
być jego znajomym Wink


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - 0g0r - 04-02-2010 17:04

Aby stać się VIP-em, nie trzeba być "moim znajomym", jak napisał to rubik. Jeśli z reklam spłacę serwer, otworzę po prostu zapisy do bazy i pierwsze np. 150 osób dostanie się do programu. Jeśli jednak nie, będzie trzeba zapłacić mi ok 2-3zł. Idzie to także na pakiet SMS-ów, który wykupuje u firmy. Sam próbowałem skorzystać z wielu bramek, jednak wszystkie albo limity, albo po prostu nie działają.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - rubik - 04-02-2010 17:06

hehe, poczekamy zobaczymy xDD