Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! (/Temat-Spis-nagrod-kalkulator-PTZ-generator-sygnatur-autofill-i-Redemption-Checker-1369)

Strony: 1 2 3 4


Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - 0g0r - 01-02-2010 21:16

Siemank0 Wink

Skrypt, który napisałem poprzednio - Redeption Checker, zadziałał, jednak tak jak pod koniec pisałem, jedynie dla VIPów. Niech Admin spróbuje Wink. 1300 maili w ciągu 30 sekund. Niewykonalne. Uruchomię teraz kolejne serwery, aby więcej osób mogło skorzystać.

Stworzyłem stronkę, na której znajdują się do wglądu nagrody wraz z oprawą graficzną PTZ Place, kalkulator PTZ, a także generator sygnatur oraz autofill. Te 2 ostatnie dodatki będą dostępne prawdopodobnie jutro, gdy już się uporam z nauką Wink. W najbliższym czasie wrzucę także czat Wink. Gwoździem strony jest jednak skrypt Redemption Checker, jednak tylko dla VIP-ów. Usprawnię go w najbliższym czasie, aby pozbyć się problemów jakie zastałem przy ostatnim restocku.

www: http://premium.Retkinia.Net/
Czekam na opinie o stronce Wink


++
Dodałem kalkulator PTZ. Autofill jest także dostępny, jednak coś jest nie tak.

++
Bardzo fajny pomysł podsunął mi ManetaMajster. Dotyczy on PTZ Place, a właściwie mierzenia waszych zdolności zamawiania ;D. Więcej w najbliższym czasie, jak znajdę chwilę Smile.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Alcor - 01-02-2010 21:21

Świetne, jesteś wielki! Smile


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - MotorniczyTramwaju - 01-02-2010 22:56

Wielkie dzięki! Obliczyłem, że akurat 28 lutego będę miał 200PTZ na PSP!! (ciekawe kiedy ten restock w lutym ale to już inny temat do tego), autofilla mam dobrze ustawionego Smile


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Zythus - 02-02-2010 07:31

Nie dostałem żadnej wiadomości dotyczącej restocku :/ A byłem zarejestrowany.
Btw. to byłoby i tak za późno Big Grin. Nawet gdy ja wbiłem i wszystko było na zielono to Wii po 20 sekundach przepadło.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - 0g0r - 02-02-2010 14:16

Ale nie byłeś VIP-em Wink. A tylko oni mieli info. Teraz otworze 2 serwery więc będzie więcej miejsc.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Szymik - 02-02-2010 14:22

Super Smile


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Athemis - 03-02-2010 07:53

Dobrze, że się strasz.
Wielki szacun za całą robotę, ale design przydałby się bardziej Lockerzowy jak dla mnie Smile


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - 0g0r - 03-02-2010 20:14

No nie wiem... właśnie już mnóstwo tego fioletowego ;D.


DODALEM
licznik cła i vatu Wink Oceniajcie.


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - Gumowy - 03-02-2010 20:21

Plusik za dobrze wykonaną robote. Licznik cła i vatu także się przyda


RE: Spis nagród, kalkulator PTZ, generator sygnatur, autofill i Redemption Checker! - rubik - 03-02-2010 20:21

hehe pewnie i tak ten twój skrypt nie zadziała .... [info o restock]

nawiasem ta www wcale nie chodzi szybciej od mojej ;p

TU MACIE PTZ PLACE
a jutro, a może nawet dziś też cóś takiego jak kaukulator zrobię Wink i może nawet więcej dodatków Wink