Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Generalny Restock już za kilka godzin! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Generalny Restock już za kilka godzin! (/Temat-Generalny-Restock-juz-za-kilka-godzin-13689)

Strony: 1 2 3 4


Generalny Restock już za kilka godzin! - Tech - 17-09-2010 16:19

[Obrazek: redeems.png]

Z serii "restockowa niezapominajka". Jeśli jeszcze nie wiecie to już dzisiaj odbędzie się długo oczekiwany przez wszystkich Generalny Restock na Lockerz.com!

Udział w nim mogą brać praktycznie wszyscy gdyż jedynym warunkiem potrzebnym do zakwalifikowania się na to uzupełnienie było choć jedno zalogowanie się (w dowolnym czasie) na Lockerz.com w przeciągu 4 ostatnich dni.

Godzina restocku jak zwykle nie jest znana. Ostatnie dwa uzupełnienia odbyły się dość późno, czyli w okolicach 1 w nocy. Jednak wiele poprzednich było między 21-23.

Zapraszam na Forumowego Chatboxa oraz na kanał TeamSpeak 3, gdzie prawdopodobnie najszybciej dowiesz się o rozpoczęciu restocku. Życzę wszystkim zamawiającym powodzenia i wielkich wygranych!



RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - MotorniczyTramwaju - 17-09-2010 16:24

Modlę się o to zeby nie było lagow Tongue


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Jumper002 - 17-09-2010 16:41

tak jest brak lagow to polowa sukcesu Smile
lecz z drugiej strony nie ma co liczyc na to ze ich nie bedzie bo generala dawno nie bylo watpie zeby lockerz bylo dobrze przygotowane, ostatnie generale nie nalezaly do tych najlepszych


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - ColdGold - 17-09-2010 17:14

Ja mam nadzieje że nie będzie wielkich lagów ( jakieś tam na pewno będą) i że LRC zadziała Smile

Chciałbym zamówić 150 $ albo 75 $ , ale co będzie przekonamy się po restocku


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Nayare - 17-09-2010 17:20

coldgold, jak jestes poczatkujacy to nawet o 150$ sie nie ludz... rzuc sie na 75$ lub 50$ i powinienes na luzie zgarnac.


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Zythus - 17-09-2010 17:39

ColdGold raczej nie jest początkujący... Big Grin
W każdym razie ja lecę na 150$. Potrzebuje hajsu Wink


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Sonny - 17-09-2010 17:42

Ja lecę na 250$ Big Grin,na duże cele,jak się nie uda to 150$


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Athemis - 17-09-2010 17:44

O tak, brak lagów jest dla mnie najważniejszy w sumie. Nawet z 25$ będę się cieszył Big Grin


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Sonny - 17-09-2010 17:56

Athemis brak lagów,ahhh to by był piękny restock Big Grin


RE: Generalny Restock już za kilka godzin! - Yanke$ - 17-09-2010 17:57

Ja lecę po 50$ Smile oby się udało i restock był DO 23. Oby, oby !