Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum UrwijNagrody.pl (/Forum-Forum-UrwijNagrody-pl-135)
+----- Dział: Nagrody/Wygrane (/Forum-Nagrody-Wygrane-139)
+----- Wątek: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! (/Temat-Unboxing-UrwijNagrody-pl-Klawiatura-Logitech-Ultra-Flat-Keyboard-FILM-13688)

Strony: 1 2


[Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Marello - 17-09-2010 16:09

Elo właśnie dostałem nagrodę z http://www.UrwijNagordy.pl

Zapłaciłem za nią 350UF Smile

Unboxing:
[youtube]9ql0gLP2O9E[/youtube]


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Kilol - 17-09-2010 16:17

GZ.Wink


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - kreatywny - 17-09-2010 16:17

gratuluje nagrody, Ty taki przymulony czy tylko mi się wydaje? ;p


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Boonys - 17-09-2010 17:03

Gratulację,ja też dzisiaj dostałem grę od nich.


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Tech - 17-09-2010 17:51

ale "urwał" xd

Gz, sam chyba będę na taką polował na najbliższym restocku na UN Big Grin


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Bolt - 17-09-2010 18:12

masz racje, będą się pruli ehem Big Grin Widać że przymulony bo 350 uf a nie un Big Grin Ale oczywiście graty


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Marello - 17-09-2010 18:14

Co w y z tym przymulonym Tongue Nagrywałem moim iPodem z Lockerz Tongue
@Bolt już poprawiłem Big Grin


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Zythus - 17-09-2010 18:23

Fajna. Dobrze ze szybko doszla. Szkoda, ze mnie nie pozdrowiles (mariolarsa?!).


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Marello - 17-09-2010 18:48

Nie było Cię na TS Tongue


RE: [Unboxing UrwijNagrody.pl] Klawiatura Logitech Ultra-Flat Keyboard FILM! - Xkoniak - 18-09-2010 10:59

Gratki powoli przychodza nagrody.