Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - czarnykarol - 28-02-2018 08:23

(27-02-2018 20:21)11natinka11 napisał(a):  
(27-02-2018 20:00)czarnykarol napisał(a):  pomocy!
po kliknięciu linka z zaproszenia z zymetrii wyskakuje mi:

"Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.
Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!"

Jak mam to naprawic, abym mógł sie zarejestrowac?

najlepiej zarejestruj sie do zymetrii z tego linka https://research.zymetria.pl/rejestracja.html
dziękuje Wink
Czy podany link do zymetrii da się tak zmienić, aby zarejestrować się również do klubu zdrowia, widza i bankosfery?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-02-2018 09:53

W sumie z tym linkiem to fajny plan, też bym z takich linków skorzyatałaSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-02-2018 11:01

(27-02-2018 23:08)Dubsteo2092 napisał(a):  Da się na payoner przewalutować pieniądze na polskie czy w trackie wysyłki to przewalutowują ? Bo chce hajs od clixsense wysłać na konto i wciąż mi nie odpisali z tego studenwatch chyba zlecę wypłatę na paypal ze studenwatch ale wtedy biorą 2,50 no ale jak nie wiem czy mogę na konto brata bankowe zlecić tą wypłatę to nie będę ryzkował pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź Smile

Z payoneer już wypłaciłem na konto 62,18 i pisało tam że to będzie 207zł czyli nie tak źle Big Grin
ale chce wypłacić z tego studenwatch a mi nie odpisują ...
Ile mniej więcej trwa wypłata pieniędzy ze studenwatch i panelu imas ?

Sami przewaluatyzowują przy wysyłaniu na konto z payoneer.
Z imas pisałam ze na poczatku miesiaca czyli jutro powinieneś dostać, a ze studentswatch do 14 dni.

(28-02-2018 08:23)czarnykarol napisał(a):  
(27-02-2018 20:21)11natinka11 napisał(a):  
(27-02-2018 20:00)czarnykarol napisał(a):  pomocy!
po kliknięciu linka z zaproszenia z zymetrii wyskakuje mi:

"Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.
Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!"

Jak mam to naprawic, abym mógł sie zarejestrowac?

najlepiej zarejestruj sie do zymetrii z tego linka https://research.zymetria.pl/rejestracja.html
dziękuje Wink
Czy podany link do zymetrii da się tak zmienić, aby zarejestrować się również do klubu zdrowia, widza i bankosfery?

Raczej wątpie, ja z zymetrii dostawałam tam zaproszenia. Niby jest na stronie funkcja zaproś znajomych i mozna wpisac meila i zaprosić, ale nie dochodzą meile. To nie są masowe panele, tam cięzko sie dostać

W sumie widzę że mozna, tylko aby potem do mnie nie mieli pretensji, bo to nie jest typowa masówka
https://klubzdrowia.zymetria.pl/rejestracja.html
https://klubwidza.zymetria.pl/rejestracja.html
A do bankosfery się nie da, a szkoda, bo ja sama tam nie jestem

Czy tylko ja mam w tym tygodniu tak słabo z ankietami?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-02-2018 18:24

W tym tygodniu to masakra z ankietami. Nie wiem czy tylko ja tak nie mam ankiet czy tak każdy ma


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-02-2018 18:43

(28-02-2018 18:24)11natinka11 napisał(a):  W tym tygodniu to masakra z ankietami. Nie wiem czy tylko ja tak nie mam ankiet czy tak każdy ma

ja akurat w tym tygodniu trochę mam, wczoraj miałam z epanel dziś też, wczoraj 3 w SWpanel, dziś z isay, w tygodniu też w clixsens 4 zrobiłam i jedną w greenpanthera i w keeprewarding 2 udało mi się zrobić, ale z paru innych mnie jeszcze odrzuciło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 28-02-2018 18:48

(28-02-2018 18:24)11natinka11 napisał(a):  W tym tygodniu to masakra z ankietami. Nie wiem czy tylko ja tak nie mam ankiet czy tak każdy ma

ja tylko w poniedziałek miałem kilka ankiet. Dziś i wczoraj to tragedia. Dziś miałem tylko 2 ankiety z sw panel za 2 i 1 pkt.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-02-2018 19:00

(28-02-2018 18:48)Kryspin napisał(a):  
(28-02-2018 18:24)11natinka11 napisał(a):  W tym tygodniu to masakra z ankietami. Nie wiem czy tylko ja tak nie mam ankiet czy tak każdy ma

ja tylko w poniedziałek miałem kilka ankiet. Dziś i wczoraj to tragedia. Dziś miałem tylko 2 ankiety z sw panel za 2 i 1 pkt.

ja dzis tylko jedna z sw i z clixsense za 0,40$

Miałam prośbę o robienie podsumowania zarobków za każdy miesiąc, wiec dodaję mój bilans za luty i od razu za styczeń. Są to tylko otrzymane wypłaty.

LUTY zarobki
clixsense 55$ (ok 183zł)
studentswatch 50zł
Wizja orange 105zł
globaltetmarket 180zł
opinie.pl 75zł
bo panel 32zł
marketagent 26 euro (ok 105zł)
imasonline 40zł
greenpanthera 30$ (ok 100zł)
v24.biz 29,59zł

SUMA 899,59zł

STYCZEŃ zarobki
opinie.pl 50zł
clixsense 53$ (ok 176zł)
marketagent 20 euro (ok 80zł)

SUMA 306zł

Jak widać każdy miesiąc jest inaczej i raz jest mniej wypłat a raz więcej.

Na marketagent pojawiła się aplikacja, można po zalogowaniu na ich stronie pobrać aplikację i pisze, że oprócz ankiet jest możliwość wykonywania drobnych zadań.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-02-2018 19:26

Świetne wypłatySmile oby tak dalejSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-02-2018 20:04

(28-02-2018 19:26)ggusiaja napisał(a):  Świetne wypłatySmile oby tak dalejSmile

dzięki Smile Już jutro jak wypłacę 500zł z konta będę miała odłożone 2000zł na przyjecie siostrzenicy i na wakacje Smile A to zbierane od września, bo we wrześniu zrobiłam remont pokoju i wszystko straciłam i jeszcze płacę po 70zł raty, bo część wzięłam na raty na remont Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-02-2018 21:13

Dzisiaj jak już wcześniej pisałam zrobiłam tylko ankietę z SW za 2pkt i ankietę z clixsense za 0,40$ i nic więcej nie wyczaruję, bo nie ma nic więcej