Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-11-2016 17:59

(02-11-2016 17:54)MLN napisał(a):  Ogólnie w różnych serwisach.

Myślę, że oni mają pewne okresy, gdzie przygotowują ankiety i potem wypuszczają w większej ilości. Jak każda firma okres na przygotowania a potem działanie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-11-2016 21:55

I na koniec dnia niespodzianka Smile Częściowo dzięki poleconym mogłam zamówić wypłatę 50 zł na opinie.pl Huh


[Obrazek: opinie_pl_02_11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-11-2016 13:05

Dziś otrzymałam zamówioną wypłatę 40 zł z Imasonline Smile
Niestety panel wraz z pojawieniem się możliwości zapraszania zmniejszył ilość ankiet, a jakiś czas temu jeszcze było sporo ankiet. Może taki okres i znów szykują większą ilość. Dobrze by było.

[Obrazek: imas04_11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wojtas011 - 07-11-2016 19:48

No ja od zarejestrowania, nie mam tam żadnej Cool


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-11-2016 13:33

Imas online trochę się przerzucił z ankietami na panel ankiety probono, bo to ta sama firma. Ostatnio miałam 3 ankiety choć na 2 się zakwalifikowałam i nawet wczoraj zrobiłam ankietę za 6 zł ale pół godzinną.
W probono przy wypłacie jest dla nas 80 % a na cele charytatywne 20 %


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wojtas011 - 08-11-2016 17:03

tam to też w moim przypadku nie ma szału, jedna ankieta 25 października do dzisiaj nie zatwierdzona


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-11-2016 09:51

Wczoraj zamówiłam wypłatę 50 zł z panelu Studentswatch Huh

[Obrazek: sw_12_11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-11-2016 20:39

Wypłata z panelu studentswach w ekspresowym tempie Smile
To największa zaleta tego panelu. Zawsze płacą jak rzadko, który panel w ciągu kilku dni Smile


[Obrazek: sw_14_11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-11-2016 20:48

Dzisiaj dużo ankiet na studentswatch. Miałam 4 ale 3 zrobiłam Smile

Ostatnio myślę, że ja taka trochę "gapa" z tym zarabianiem przez internet jestem... przyznaję się "bez bicia". Jestem pewnie jedna z nielicznych pod względem długości stażu zarabiania przez internet, bo "siedzę" w tym od 2009 roku i najlepiej wiem jak się zmieniają możliwości zarobkowe w internecie Smile Pamiętam te czasy gdzie nie było jeszcze revshare Smile Wydaje mi się, że ja sobie obieram w tym najbardziej czasochłonne drogi czyli m.in ankiety, ale to wszystko mam głównie na czysto. Często mi trochę"wstyd" jak czytam inne dzienniki i inni po kilku miesięcy zarabiają kilka tysięcy a ja po 7 latach ciągle stoję na "kilku stówkach" na miesiąc. Prawda jest jednak taka, że Ci co tyle zarabiają to inwestują, czasem sporo i ryzykują. Ja nie mam charakteru ryzykantki i jestem ostrożna w inwestycjach (czasem tylko gdzieś z 10 $ zainwestuję czy wykupię reklamę za kilka dolarów), a tak to zarabiam głównie "poświęceniem czasu". Wiem też, że niektórzy zarabiają na sub sms i to także jakoś mi nie "leży" pod mój charakter. No cóż może kiedyś to się zmieni i jakoś się jeszcze "wybiję" Smile Musiałam napisać w końcu swoje spostrzeżenia. Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Fox90 - 18-11-2016 21:55

No niestety, żeby zacząć kosić większy hajs trzeba albo "trochę" w dany program włożyć, albo po prostu skupić się na marketingu i zarabiać z poleconych, są osoby co wchodzą do programu za kilkadziesiąt dolarów a z prowizji mają po kilka tysięcy, a wtedy już Twoje możliwości i horyzont się bardzo poszerzają Smile Ewentualnie M2M albo subsms tak jak piszesz, ale to również nie moja bajka. Ja np. właśnie pieniądze z ankiet i Clixsense wrzucałem w inny program, teraz z tego programu mam trochę więcej i znów planuje wrzucić do kolejnego programu coś, step by step Smile Zarabiasz sobie spokojnie i dobrze Ci to idzie, dopóki zarobki będą Cię satysfakcjonowały do puty to będziesz robić, ale widzę że pewien głosik w Twojej głowie mówiący, że możesz więcej zaczyna być coraz głośniejszy Smile