Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 26-02-2018 15:20

(26-02-2018 13:58)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj mam jakiegoś pecha w ankietach, z wszystkich mnie odrzuca Sad
Odrzuciło mnie juz dzisiaj z epanel, smgkrc, bo panel, reaktor opinii, specjalnej greenpanthera i z wszystkich clixsense Sad

mnie z bo panel, reaktor opinii i swpanel odrzuciło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 26-02-2018 17:12

Witam uzbierałem na studentwatch 100 punktów i zastanawiam się czy można przelać te pieniądze na konto bankowe mojego brata czy to musi być konto na moje imię i nazwisko ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-02-2018 18:21

(26-02-2018 17:12)Dubsteo2092 napisał(a):  Witam uzbierałem na studentwatch 100 punktów i zastanawiam się czy można przelać te pieniądze na konto bankowe mojego brata czy to musi być konto na moje imię i nazwisko ?

Najlepiej do nich napisać z pytaniem, ale myślę, ze nie będą robić problemów

Na badanie opinii jest ankieta za 5pkt na panelu a na email nie dostałam. Szkoda, ze tylko za 5pkt, ale krótka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 26-02-2018 18:54

Pisałem do nich i nie odpowiadają ... dzisiaj mi przyszła gotówka z toluny wreszcie i zleciłem 60 dolarów wypłatę z clixsense na payoneer oraz z market agent na paypal oraz z i say na paypal oraz z panelu imas na konto bankowe brata.
Na tns online mam 41 zł a nie dostałem od nich ankiety chyba z miesiąc lipka trochę ;d

Ile trwa wysyłka na konto bankowe z panelu imas ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 26-02-2018 19:34

(26-02-2018 18:54)Dubsteo2092 napisał(a):  Pisałem do nich i nie odpowiadają ... dzisiaj mi przyszła gotówka z toluny wreszcie i zleciłem 60 dolarów wypłatę z clixsense na payoneer oraz z market agent na paypal oraz z i say na paypal oraz z panelu imas na konto bankowe brata.
Na tns online mam 41 zł a nie dostałem od nich ankiety chyba z miesiąc lipka trochę ;d

Ile trwa wysyłka na konto bankowe z panelu imas ?

Ładne wypłatySmile

Dzięki Natii za cynk z Badania Opinii, też miałam ją tylko w panelu a mail nie przyszedł.

I właśnie miałam pierwszą ankietę na clixsense z polfish za 0,20$ trwała może parę sekund:)Takie ankiety mogłabym robić cały czasSmile

chyba za szybko się ucieszyłam bo jeszcze mi jej nie doliczyli, ale zrobiłam z ow w tym czasie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-02-2018 22:11

Dzisiaj niestety tylko 3 ankiety udało mi się zrobić i z wielu ankiet mnie odrzuciło.
Zrobiłam dziś tylko ankietę ze studentswatch za 2pkt i mam tam 7pkt, ankietę z badanie opinii za 5pkt i mam tam 445pkt oraz ankietę z clixsense za 0,85$ i czekam na wypłatę 57,44$ - 2$ prowizji, a także zbieram juz na kolejna wypłatę i mam 1,49$
Dawno takiego dnia nie miałam jak dzis aby mnie z kilku ankiet w ciagu jednego dnia odrzuciło.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablinho - 26-02-2018 23:55

Nati co sądzisz o panelu Mnforce ? Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2018 10:59

(26-02-2018 23:55)Pablinho napisał(a):  Nati co sądzisz o panelu Mnforce ? Big Grin

Miałam 2 ankiety do których sie nie zakwalifikowałam, a dziwne bo miałam oby dwie o zakupie butów i ciuchów sportowych i zaznaczałam ze kupiłam i mnie odrzuciło, a poza tym miałam juz 400pkt (punkty za profil, rejestracje i za poleconych) i wykupiłam 4 losy na loterie i nic nie wygrałam .

(26-02-2018 18:54)Dubsteo2092 napisał(a):  Pisałem do nich i nie odpowiadają ... dzisiaj mi przyszła gotówka z toluny wreszcie i zleciłem 60 dolarów wypłatę z clixsense na payoneer oraz z market agent na paypal oraz z i say na paypal oraz z panelu imas na konto bankowe brata.
Na tns online mam 41 zł a nie dostałem od nich ankiety chyba z miesiąc lipka trochę ;d

Ile trwa wysyłka na konto bankowe z panelu imas ?

Nie zauważyłam wcześniej pytania. Z imas dostaniesz na początku miesiąca wiec niedługo, a co do SW to poczekaj na pewno odpowiedzą, czasem do 3 dni odpowiadają

Ktoś jeszcze dostał ankietę z epanel za 0 zł? Nie wiem czy ja robić ...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 27-02-2018 12:35

Z epanel 20 min i 0 pkt? Ja robiłem taką kilka dni temu na temat sklepów RTV i AGD napisałem do nich i odpisali że nalicza mi punkty za ankietę i wczoraj naliczyli mi 2,80


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 27-02-2018 13:24

ja z epanel nie miałam żadnej ankiety, a szkoda bo jeszcze 9zł i będę mogła zlecić wypłatę