Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - lever - 13-02-2018 13:33

Dzisiaj miałem 3 ankiety na 3 różnych portalach, nie zależnie jak wypełniałem to mnie odrzucało Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-02-2018 18:21

Dziś doszło 22 zł od orange a Tobie?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 13-02-2018 18:45

Dziś udało mi się w końcu zrobić 2 ankiety z Globaltestmarket i mam pierwsze 70 pktHuh i ładnie w Swpanel bo wypłaciłam 50zł i mam już 11 pktSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-02-2018 18:54

Dostałam dziś z wizja orange 22zł

[Obrazek: orange_13.02.png]

P.S. Dzisiaj jestem w plecy bo dużo mnie dziś w domu nie było (byłam m.in w kinie i mcdonalds z siostrą i siostrzenicami) i dopiero zaczynam dziś z ankietami, o ile dam radę bo mi się spać chce bo się nie wyspałam.

Przyznam się, że mam pewną słabość i wieczorem jak się kładę do łóżka to potrafię kilka godzin leżeć i grać w 2 gry w telefonie, tak na odstresowanie Lol

(13-02-2018 18:45)ggusiaja napisał(a):  Dziś udało mi się w końcu zrobić 2 ankiety z Globaltestmarket i mam pierwsze 70 pktHuh i ładnie w Swpanel bo wypłaciłam 50zł i mam już 11 pktSmile

Pewnie często robisz te ankiety co są często dla matek z dziećmi za 10pkt, a ja do nich się nie kwalifikuję


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - dzemba - 13-02-2018 19:06

(13-02-2018 18:54)11natinka11 napisał(a):  Przyznam się, że mam pewną słabość i wieczorem jak się kładę do łóżka to potrafię kilka godzin leżeć i grać w 2 gry w telefonie, tak na odstresowanie Lol

Też tak miałem, ale w końcu sensownie uznałem, że to strata czasu, bo 99% gier mobilnych to barachło.

PS. Jeden z niewielu dzienników który się czyta ok, nawet mimo ilości refilnków w postach Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-02-2018 19:08

(13-02-2018 13:33)lever napisał(a):  Dzisiaj miałem 3 ankiety na 3 różnych portalach, nie zależnie jak wypełniałem to mnie odrzucało Sad

A to Ty mi nie pisałeś kiedyś, że się nie starasz w ankietach i nie czytasz i obojętnie co zaznaczasz? Być może mylę z kimś innym.
Ale chciałabym taką kwestię poruszyć, że czasem ludzie sami sobie są winni że nie mają ankiet lub ich odrzuca, bo się nie starają, a systemy to wykrywają i niestety takich panelistów unikają moim zdaniem.
Więc jak się chce coś zarobić to trzeba też coś z siebie dać to tak jak zadowolony klient wraca tak samo jak zleceniodawca ankiet jest zadowolony to będą ankiety, a jak nie to niestety ale takich panelistów unikają.
Ja się zawsze staram i opisówki ładnie opisuję i może dlatego mam ankiety i jestem jakaś może zaufana panelistka

(13-02-2018 19:06)dzemba napisał(a):  
(13-02-2018 18:54)11natinka11 napisał(a):  Przyznam się, że mam pewną słabość i wieczorem jak się kładę do łóżka to potrafię kilka godzin leżeć i grać w 2 gry w telefonie, tak na odstresowanie Lol

Też tak miałem, ale w końcu sensownie uznałem, że to strata czasu, bo 99% gier mobilnych to barachło.

PS. Jeden z niewielu dzienników który się czyta ok, nawet mimo ilości refilnków w postach Tongue

Dzięki, ten początek to takie moje zastępstwo strony, której do tej pory nie udało mi się niestety stworzyć no i informacja jakie panele są, bo może nie każdy wie gdzie szukać, a przy okazji w części paneli moja korzyść i tego nie ukrywam, ale wolę to niż namawiać ludzi na inwestycje jak to robią Janusze biznesu Tongue Ja się nie wiadomo jak na tym nie wzbogacę, a inni przynajmniej nie stracą.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - dzemba - 13-02-2018 20:02

Nie no spoko, systematycznie pracujesz nad swoimi zarobkami, nienachalnie podsuwasz reflinki, dlatego dziennik ok, i godny polecenia jako przykład systematyczności oraz rozsądnego tworzenia zaplecza. Przeciwieństwo takich potworków jak "krok do tyłu", albo "wybudować szałas" Big Grin A miej i 10k miesięcznie za taką postawę, powodzenia!


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-02-2018 20:26

Dzisiaj tylko z globaltestmarket zrobiłam ankietę za 10pkt i mam 1017pkt oraz ze studentswatch za 5pkt i mam 91pkt. Odrzuciło mnie z opinie.pl bo za późno weszłam oraz ze specjalnej ankiety greenpanthera, bo takie nieraz przychodzą z wiekszą szansa na zaliczenie. Zleciłam także wypłatę 20 euro z marketagent, bo taka mnie niespodzianka czekała, bo dają 1 euro za poleconego jak wypełni ankietę a także w poniedziałek dostałam tez od nich na paypal 6euro, ale to juz dodam dowody dwóch wypłat razem. A teraz idę spać, bo się dziś nie wyspałam, bo zagrałam się za dużo w nocy w grę a w dzień byłam bardziej aktywna poza komputerem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martinuss - 13-02-2018 20:30

Nowa ankieta na Opinie za aż 700pkt o moim ulubionym temacie czyli jedzeniu Huh
[Obrazek: odm7P1L.jpg]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 13-02-2018 21:42

(13-02-2018 18:54)11natinka11 napisał(a):  Dostałam dziś z wizja orange 22zł

[Obrazek: orange_13.02.png]

P.S. Dzisiaj jestem w plecy bo dużo mnie dziś w domu nie było (byłam m.in w kinie i mcdonalds z siostrą i siostrzenicami) i dopiero zaczynam dziś z ankietami, o ile dam radę bo mi się spać chce bo się nie wyspałam.

Przyznam się, że mam pewną słabość i wieczorem jak się kładę do łóżka to potrafię kilka godzin leżeć i grać w 2 gry w telefonie, tak na odstresowanie Lol

(13-02-2018 18:45)ggusiaja napisał(a):  Dziś udało mi się w końcu zrobić 2 ankiety z Globaltestmarket i mam pierwsze 70 pktHuh i ładnie w Swpanel bo wypłaciłam 50zł i mam już 11 pktSmile

Pewnie często robisz te ankiety co są często dla matek z dziećmi za 10pkt, a ja do nich się nie kwalifikuję

Nie ostatnio miałam o modzie i wgrałam zdjęcia ubrańSmile a dziś miałam o pracySmile a do tych dla mam tylko raz się dostałam, bo przeważnie są dla tych które mają niemowlaki, a ja mam takie już biegające szkraby 3 i 5 latSmile

A przed chwilą zrobiłam ankietę z DemandoSmile 40 pkt.