Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 08-02-2018 21:11

Witam mam pytanko możecie się zalogować do toluna.pl bo ja mam z tym problemy a zleciłem tam wypłatę 50zł i minęło 22dni i jak do tej pory pieniędzy nie dostałem na swojego paypal a na ten sam email mam konto co na toulna na paypalu pozdarwiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-02-2018 21:34

(08-02-2018 21:11)Dubsteo2092 napisał(a):  Witam mam pytanko możecie się zalogować do toluna.pl bo ja mam z tym problemy a zleciłem tam wypłatę 50zł i minęło 22dni i jak do tej pory pieniędzy nie dostałem na swojego paypal a na ten sam email mam konto co na toulna na paypalu pozdarwiam

coś też nie mogę z zapamietanym hasłem a wpisac hasło nie pamietam.
Oni kiepskie dają stawki za ankiety. W wiekszości to u nich wychodzi ok 5zł za godzinę przeliczając na godzinę, a w innych panelach od 8zł do nawet 15zł za godzinę, zależy gdzie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 08-02-2018 21:51

no mi wyskakuje komunikat żebym poprawne dane wpisał a jeszcze nie dawno logowałem się z zapamiętanym hasłem i żadnych problemów nie było wiem nie robię już u nich 2 miesiące wchodziłem prawie cały czas na stronę żeby wypłacić to 50 zł a wypłatę zleciłem 22dni temu i jak do tej pory kasy nie mam na koncie paypal dzisiaj zleciłem z global test market 60 na tns mam jak narazie 41zł a na studenwatch 87 punktów a na clixsense 54 dolary ale czekam aż dolar pójdzie w górę żeby wypłacić na których panelach najbardziej się opłaca mieć konto i idzie da się dojść do wypłaty w miesiąc dwa ?

Najwyraźniej jakaś awarie tam mają skoro ty też się nie możesz zalogować tyle dobrze bo już kurwicy dostałem Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 08-02-2018 22:03

(08-02-2018 21:51)Dubsteo2092 napisał(a):  no mi wyskakuje komunikat żebym poprawne dane wpisał a jeszcze nie dawno logowałem się z zapamiętanym hasłem i żadnych problemów nie było wiem nie robię już u nich 2 miesiące wchodziłem prawie cały czas na stronę żeby wypłacić to 50 zł a wypłatę zleciłem 22dni temu i jak do tej pory kasy nie mam na koncie paypal dzisiaj zleciłem z global test market 60 na tns mam jak narazie 41zł a na studenwatch 87 punktów a na clixsense 54 dolary ale czekam aż dolar pójdzie w górę żeby wypłacić na których panelach najbardziej się opłaca mieć konto i idzie da się dojść do wypłaty w miesiąc dwa ?

Najwyraźniej jakaś awarie tam mają skoro ty też się nie możesz zalogować tyle dobrze bo już kurwicy dostałem Big Grin

Też miałam kiedyś ten problem, po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Niestety nie wiem dlaczego tak było. A co do kasy to poczekaj jeszcze ja ostatnio miałam u nich po 4 tygodniach. A ogólnie to u nich jest, że nawet do 8 tyg. można czekać.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-02-2018 22:14

(08-02-2018 21:51)Dubsteo2092 napisał(a):  no mi wyskakuje komunikat żebym poprawne dane wpisał a jeszcze nie dawno logowałem się z zapamiętanym hasłem i żadnych problemów nie było wiem nie robię już u nich 2 miesiące wchodziłem prawie cały czas na stronę żeby wypłacić to 50 zł a wypłatę zleciłem 22dni temu i jak do tej pory kasy nie mam na koncie paypal dzisiaj zleciłem z global test market 60 na tns mam jak narazie 41zł a na studenwatch 87 punktów a na clixsense 54 dolary ale czekam aż dolar pójdzie w górę żeby wypłacić na których panelach najbardziej się opłaca mieć konto i idzie da się dojść do wypłaty w miesiąc dwa ?

Najwyraźniej jakaś awarie tam mają skoro ty też się nie możesz zalogować tyle dobrze bo już kurwicy dostałem Big Grin

w globaltestmarket jak będziesz miał szczęście i sybko jakąś ankietę to już po pierwszej możesz wypłacić, bo jest 1,5$ za zapis a wypłaty od 2$ na paypal i w i-say jest nawet sporo ankiet


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 08-02-2018 22:15

napisałem do nich jest tam taki mail podany w dziale kontakt jeśli ktoś ma problemy z zalogowaniem się żeby pisać do nich na ten email no cóż pozostaje czekać którą opcje wybrałaś na clixsense jak wypłacałaś pieniądze na której najmniej kasy stracę przy wypłacie mogła byś podać wartość w złotych ile Ci potrącili ;p


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-02-2018 22:21

08.02

Dzisiaj nawet całkiem nieźle, troche poprawa z ilościa ankiet do tego co od ostatnich kilku dni było.

ankieta clixsense 0,54$ - stan konta 30,59$
ankieta epanel 1,80zł - stan konta 27zł
ankieta studentswatch 2pkt - stan konta 83pkt (41,50zł)
ankieta i-say 50pkt - stan konta 644pkt
2 ankiety z klub zdrowia zymetria za 25pkt (2,50zł) i za 15pkt (1,5zł) - stan konta 204pkt (20,40zł)

(08-02-2018 22:15)Dubsteo2092 napisał(a):  napisałem do nich jest tam taki mail podany w dziale kontakt jeśli ktoś ma problemy z zalogowaniem się żeby pisać do nich na ten email no cóż pozostaje czekać którą opcje wybrałaś na clixsense jak wypłacałaś pieniądze na której najmniej kasy stracę przy wypłacie mogła byś podać wartość w złotych ile Ci potrącili ;p

Ja mam konto payoneer i tam od jakiegos czasu wypłacam.
Pobieraja tylko 2$ przy każdej wypłacie (obojętnie ile), czyli dostaję na payoneer o 2$ mniej niż zamawiam z clixsense, ale potem jak z payoneer wysyłam na konto to nie mam żadnej prowizji, ale minimum do wysłania z payoneer na konto jest 50$ i wypłacam dolary a na konto mi przeliczone złotówki dochodzą i nic mi za to bank nie bierze prowizji.
Jednym słowem na całej transakcji jestem stratna 2$ obojetnie od jakiej kwoty, wiec zawsze wypłacam min 50$


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 08-02-2018 23:10

dobrze wiedzieć ja mam 54 dolary ale poczekam aż będę miał 60 i będzie wyższy kurs dolara obojętnie gdzie się ma konto bankowe to przychodzą w polskiej walucie pieniądze ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 08-02-2018 23:25

(08-02-2018 21:51)Dubsteo2092 napisał(a):  no mi wyskakuje komunikat żebym poprawne dane wpisał a jeszcze nie dawno logowałem się z zapamiętanym hasłem i żadnych problemów nie było wiem nie robię już u nich 2 miesiące wchodziłem prawie cały czas na stronę żeby wypłacić to 50 zł a wypłatę zleciłem 22dni temu i jak do tej pory kasy nie mam na koncie paypal dzisiaj zleciłem z global test market 60 na tns mam jak narazie 41zł a na studenwatch 87 punktów a na clixsense 54 dolary ale czekam aż dolar pójdzie w górę żeby wypłacić na których panelach najbardziej się opłaca mieć konto i idzie da się dojść do wypłaty w miesiąc dwa ?

Najwyraźniej jakaś awarie tam mają skoro ty też się nie możesz zalogować tyle dobrze bo już kurwicy dostałem Big Grin

na Tolunie to normalka wiecznie mają jakieś awarie. Ty czekasz na wypłatę 22 dni a ja od 4 stycznia Wink już 5 tygodni a wypłacają od 2 do 8 tygodni.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-02-2018 23:36

(08-02-2018 23:10)Dubsteo2092 napisał(a):  dobrze wiedzieć ja mam 54 dolary ale poczekam aż będę miał 60 i będzie wyższy kurs dolara obojętnie gdzie się ma konto bankowe to przychodzą w polskiej walucie pieniądze ?

chyba tak, ale nie wiem czy inne banki nie pobieraja prowizje.
Moze chcesz konto payoneer z mojego linku i może kiedyś jak bedziesz miał łączny wpływ 1000$ (kiedys było 100$, teraz niestety podnieśli) to oboje dostaniemy bonus po 25$? Ten bonus tylko z linka polecającego, bo bez linka nie ma bonusu.
Pamietam że jak będziesz zakładał konto payonner wybierz obcję bank a nie kartę, bo za kartę sie płaci 30$ na rok