Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - robert18324 - 02-02-2018 12:05

U mnie przez ostatnie dni bardzo słabo z ankietami. Dostaje ktoś z Was ankiety z badanie-opinii? U mnie od 21 grudnia cisza. Dziś od opinie.pl dostałem maila żeby zbierać paragony z aptek z lekami bez recepty.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - enika-90 - 02-02-2018 13:08

Witajcie,
Jestem nowa. Mam pytanie: dostałam dziś maila z cashrabat o możliwości wygrania karty do Rossmann. Trzeba wypełnić ankietę i podać wszystkie swoje dane na które" ewentualnie wyślą nagrodę", cy to jest w pełni bezpieczne...?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 02-02-2018 13:38

(02-02-2018 12:05)robert18324 napisał(a):  U mnie przez ostatnie dni bardzo słabo z ankietami. Dostaje ktoś z Was ankiety z badanie-opinii? U mnie od 21 grudnia cisza. Dziś od opinie.pl dostałem maila żeby zbierać paragony z aptek z lekami bez recepty.

Z badanie opinii tez juz długo nie dostaję, a z opinii miałam dziś ale mnie odrzuciło i też widziałam, że trzeba paragony zbieraćSmile

a ogólnie to dziś fajny jest dzień bo na konto wpadło 200 zł. z Tns, Pentagon online, ISay, greenpantheraSmile

@enika

Ogólnie w takich konkursach nie podaję swoich danychWink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Zaperr44 - 02-02-2018 13:54

Dzisiaj chyba najlepszy dzień na studentswatch aż 8 pkt dostałem z 3 ankiet Huh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-02-2018 14:25

(02-02-2018 09:04)Martinuss napisał(a):  A co to się stało że 2x po 25 z Billon wypłaciłaś na mBank? Wink

To na konto siostry, mozna wypłacić na jakie się chce

(02-02-2018 12:05)robert18324 napisał(a):  U mnie przez ostatnie dni bardzo słabo z ankietami. Dostaje ktoś z Was ankiety z badanie-opinii? U mnie od 21 grudnia cisza. Dziś od opinie.pl dostałem maila żeby zbierać paragony z aptek z lekami bez recepty.

Tak tez to dostałam, ciekawe czy dotyczyć to będzie leków w gospodarstwie domowym czy tylko moich, wolałabym w gospodarstwie domowym

(02-02-2018 13:08)enika-90 napisał(a):  Witajcie,
Jestem nowa. Mam pytanie: dostałam dziś maila z cashrabat o możliwości wygrania karty do Rossmann. Trzeba wypełnić ankietę i podać wszystkie swoje dane na które" ewentualnie wyślą nagrodę", cy to jest w pełni bezpieczne...?

raczej ja bym w tym nie brała udziału, to pewnie aby pozyskać dane, albo co gorsze to aby sciągnąć kasę z konta jak by trzeba było wpisać kod z telefonu , znam się już na takich ofertach

Ostatnio za dużo gram do późna w nocy na telefonie, bo lubię też sobie pograć trochę i potem za późno wstaję Undecided


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-02-2018 23:11

Dzisiaj niestety tylko 3 ankiety zaliczone
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczone) - stan konta 19,33$
ankieta epanel 1,20zł - stan konta 25zł
ankieta opinie.pl 800pkt - stan konta 2120pkt
Odrzucono mnie z ankiety panelu bo i z ankiety studentswatch

edit. jeszcze właśnie zrobiłam 2 ankiety ze studentswatch za 2pkt i za 3pkt i mam 75pkt


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-02-2018 15:34

Moja pierwsza wypłata z serwisu w mojej sygnaturce, która zdobyłam małym nakładem pracy dzieki płatnym zadaniom (lepsza wersja mypay rośnie)
- udział w konkursie monte + 2,60zł
- rejestracja w serwisie z grami i pogranie kilka minut w grę + 1,30zł
- zapisanie się do newslettera + 0,80zł
- zapisanie się na horoskop na email (bez inwestycji sms) + 0,90zł
- trochę klików i meili przeważnie za 3 grosze
- trochę za poleconych
Taki zarobek lubię, łatwy, przyjemny i bez inwestycji.
Po wypłacie nastepny zapis do newslettera,
Admin obiecuje wiecej takich akcji.

[Obrazek: v24.biz.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - MrocznyKILL - 03-02-2018 17:07

Gratuluję wytrwałości. Co do serwisu z sygnatury dobry wybór choć na dzień dzisiejszy nie powala ale bardzo szybko się rozwija za kilka miechów może będzie wart aby w niego zainwestować Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-02-2018 08:51

(03-02-2018 17:07)MrocznyKILL napisał(a):  Gratuluję wytrwałości. Co do serwisu z sygnatury dobry wybór choć na dzień dzisiejszy nie powala ale bardzo szybko się rozwija za kilka miechów może będzie wart aby w niego zainwestować Wink

Dziękuję. Co do ankiet to juz kwestia przyzwyczajenia. Działam w nich od 2009 roku (czasem bardziej intensywneie, czasem bywały kryzysy że mniej, ale ciagle trwam w tym) i pamiętam te czasy jak się cieszyłam na początku z kilku bonów po 20zł, bo kiedyś były bardziej bony czy doładowania telefonu, potem się cieszyłam z pierwszej wypłaty na konto. Pamiętam też te czasy jak było zaledwie kilka ankiet na miesiąc, a teraz jest codziennie przynajmniej kilka.
Od ok 2 lat też mam większy zarobek właśnie dzięki poleconym. W większości paneli to jednorazowo od 1 do 4zł, ale w kilku jest procent od zarobku poleconych.
A co do serwisu to podoba mi się że można fajnie zarobic za łatwe i darmowe zadania. Tak samo jak ankiety czy ten serwis pozwala na nieskomplikowany zarobek przez internet, bo nie jestem zbyt informatycznie zaawansowana.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Vasaki - 04-02-2018 08:59

Tak jak Mroczny, gratuluje wytrwałości Smile
Bardzo fajnie się czyta ^^