Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-01-2018 20:09

Dzisiaj miałam coś wyjatkowego pecha. 2 ankiet mi nie zaliczyło, a bardzo długo je robiłam.
Nie zaliczyło mi jednej ankiety z clixsense, którą aż 37 minut robiłam i na koniec klapa oraz nie zaliczyło mi ankiety jtn panel, bo zrobiłam przerwę (tylko 5minut) i na koniec twoja sesja wygasła. A poza tym ze sporo ankiet mnie odrzuciło
Zaliczyłam dziś tylko
ankietę ze studentwatch za 3pkt i mam 68pkt (34zł)
ankietę z clixsense za 0,85$ - oczekuję na wypłatę 54$ (minut 2$ prowizja)
ankietę z reaktor opinii za 12pkt i mam 224pkt (22,40zł)
W weekend jeszcze też zaliczyłam kilka ankiet czyli z klub zdrowia zymetria, clixsense, studentswatch i globaltestmarket.
Wczoraj także wypłaciłam 25zł z opinie i dostałam wypłatę dziś ale na konto siostry oraz wczoraj doładowałam sobie konto za 20zł z panelu demando, gdyż potrzebowałam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ws25609 - 23-01-2018 15:08

(18-01-2018 11:50)Kryspin napisał(a):  a jesteście w programie skanowania zakupów GFK? Punkty zbiera się za skanowanie zakupów za wypełnianie ankiet itd. Ja jestem już od 2 lat tygodniowo poświęcam na to jakieś 30 min. Wcześniej za punkty nie było nagród pieniężnych teraz są ale przez 2 lata zamówiłem sporo nagród różne komplety pościeli maszynkę do włosów lampę stojącą wiele rzeczy do kuchni i co pół roku udaje mi się wygrywać 50 zł jest też szansa na 1000 zł. Jak ktoś nie jest w programie a chciałby to mam 9 zaproszeń

Ciężko się dostać do takiego programu?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 23-01-2018 17:40

(23-01-2018 15:08)ws25609 napisał(a):  
(18-01-2018 11:50)Kryspin napisał(a):  a jesteście w programie skanowania zakupów GFK? Punkty zbiera się za skanowanie zakupów za wypełnianie ankiet itd. Ja jestem już od 2 lat tygodniowo poświęcam na to jakieś 30 min. Wcześniej za punkty nie było nagród pieniężnych teraz są ale przez 2 lata zamówiłem sporo nagród różne komplety pościeli maszynkę do włosów lampę stojącą wiele rzeczy do kuchni i co pół roku udaje mi się wygrywać 50 zł jest też szansa na 1000 zł. Jak ktoś nie jest w programie a chciałby to mam 9 zaproszeń

Ciężko się dostać do takiego programu?

ja 2 lata temu dostałem się od razu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-01-2018 17:59

(23-01-2018 17:40)Kryspin napisał(a):  
(23-01-2018 15:08)ws25609 napisał(a):  
(18-01-2018 11:50)Kryspin napisał(a):  a jesteście w programie skanowania zakupów GFK? Punkty zbiera się za skanowanie zakupów za wypełnianie ankiet itd. Ja jestem już od 2 lat tygodniowo poświęcam na to jakieś 30 min. Wcześniej za punkty nie było nagród pieniężnych teraz są ale przez 2 lata zamówiłem sporo nagród różne komplety pościeli maszynkę do włosów lampę stojącą wiele rzeczy do kuchni i co pół roku udaje mi się wygrywać 50 zł jest też szansa na 1000 zł. Jak ktoś nie jest w programie a chciałby to mam 9 zaproszeń

Ciężko się dostać do takiego programu?

ja 2 lata temu dostałem się od razu.

ja też i szybko zrezygnowałam jak miałam codzienne każde zakupy wprowadzać i tyle danych, a Ty mówisz, że to starczy raz w tygodniu? Trzeba wszystkie dokładnie zakupy czy tylko część? Bo jak wszystkie to sporo to czasu zajmuje i to codziennie lub prawie codziennie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 23-01-2018 18:27

Ja w tygodniu różnie wbijam ale często wszystkie zakupy. Te duże i te małe i nie zajmuje mi to wiele czasu. A trzeba wbijać wszystkie produkty objęte badaniem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-01-2018 20:51

Moja kolejna wypłatka z niezawodnej zagranicznej stronki z ankietami clixsense Smile

[Obrazek: cs23.01.png]

Szkoda, że dolar spada... Sad Teraz jak wysyłałam na konto to przewidywany przelicznik tylko 3,32zł za dolar, a ostatnio było ok 3,50zł, a kiedys jeszcze pamietam jak dolar stał po 3,80zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 23-01-2018 21:24

(23-01-2018 20:51)11natinka11 napisał(a):  Moja kolejna wypłatka z niezawodnej zagranicznej stronki z ankietami clixsense Smile

[Obrazek: cs23.01.png]

Szkoda, że dolar spada... Sad Teraz jak wysyłałam na konto to przewidywany przelicznik tylko 3,32zł za dolar, a ostatnio było ok 3,50zł, a kiedys jeszcze pamietam jak dolar stał po 3,80zł

Mnie też to smuci, ja z kolei czekam,aż mi doliczą z greenpanthera i będę mogła wypłacić ponad 30$ i myślałam, że dolar się utrzyma, a tu du.. No cóż zawsze lepsze to niż nic.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-01-2018 21:56

Dzisiaj mi sie tylko udało zrobić ankietę z i-say za 50pkt i mam 524pkt, 2 ankiety z globaltestmarket za 30pkt i 10pkt i mam 915pkt oraz słabo płatną ankietę, bo tylko za 0,13$ z clixsense, z którego dzis dostałam wypłatę i zbieram na nowo na kolejną.
Z kilku ankiet mnie odrzucono, zwłaszcza z wielu clixsense, bo było sporo nawet, ale nie wiem dlaczego tak ciężko dziś było sie zakwalifikować.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-01-2018 23:01

Dzisiaj miałam większą wypłatę i jeszcze 3 wieksze mi sie szykują: z globaltestmarket za ok 1120pkt będę miała 180zł, prawie mam min 30$ z greenpanthera (brakuje niecałe 2$) i trzecia niespodziankę za ten projekt z listopada ciagle czekam na wypłatę za te 6 filmików co nagrałam z odpowiedią na pytania o grach i ciagle mi tylko odpisują, ze juz niedługo i czekają jak zleceniodawca zapłaci.
Musze zbierac na przyjęcie mojej siostrzenicy w maju i na jakiś wyjazd, bo we wrześniu na remont pokoju się spłukałam więc sie przyda Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martinuss - 24-01-2018 02:21

Dzisiaj dostałem ankietę prosto od Opinie i za ...free. Przyczynie się może dodania nowych systemów płatniczych haha Big Grin