Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 18-01-2018 11:50

a jesteście w programie skanowania zakupów GFK? Punkty zbiera się za skanowanie zakupów za wypełnianie ankiet itd. Ja jestem już od 2 lat tygodniowo poświęcam na to jakieś 30 min. Wcześniej za punkty nie było nagród pieniężnych teraz są ale przez 2 lata zamówiłem sporo nagród różne komplety pościeli maszynkę do włosów lampę stojącą wiele rzeczy do kuchni i co pół roku udaje mi się wygrywać 50 zł jest też szansa na 1000 zł. Jak ktoś nie jest w programie a chciałby to mam 9 zaproszeń


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-01-2018 12:25

(18-01-2018 11:50)Kryspin napisał(a):  a jesteście w programie skanowania zakupów GFK? Punkty zbiera się za skanowanie zakupów za wypełnianie ankiet itd. Ja jestem już od 2 lat tygodniowo poświęcam na to jakieś 30 min. Wcześniej za punkty nie było nagród pieniężnych teraz są ale przez 2 lata zamówiłem sporo nagród różne komplety pościeli maszynkę do włosów lampę stojącą wiele rzeczy do kuchni i co pół roku udaje mi się wygrywać 50 zł jest też szansa na 1000 zł. Jak ktoś nie jest w programie a chciałby to mam 9 zaproszeń

Byłam kiedyś, ale szybko zrezygnowałam bo za dużo mi to czasu zabierało, bo za dużo trzeba było danych o zakupach wprowadzać, ale to było juz kilka lat temu.
Czy teraz nadal trzeba tyle danych o zakupach wprowadzać? Jak się coś zmieniło z iością danych i szybciej sie wprowadza to może i bym była zainteresowana.
Byłam też z gfk w tym co się insaluje program i oni sprawdzają na jakie strony wchodzisz, ale po pół roku mi podziękowali, bo pewnie na za duzo stron wchodziłam jak np miałam manualsurf czy klikałam w reklamy i odbiegałam od statystycznej osoby


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 18-01-2018 12:45

teraz po prostu bierzesz skaner jak wracasz z zakupów skanujesz produkt wpisujesz ilość kupionych produktów i cenę za każdy produkt. Mi skanowanie takich zakupów zajmuje do 10 min. Teraz też wysyłają skanery które podłącza się do laptopa/komputera i możesz skanować wszystkie produkty i uzupełnić je (ilość i cena) w wolnej chwili na kompie. Z tym programem co się instaluje na jakie strony też jestem i tygodniowo wpadają dodatkowe punkty za to i na smartfonie też mam więc kolejne punkty Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - czarnykarol - 18-01-2018 13:39

Kryspin poprosze o takie zaproszenie☺


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-01-2018 16:18

Dziwne... robiłam ankietę z imas 7 minut po otrzymaniu na meila i już przekroczona liczba respondentów Angry Ile osób juz mogło z mojego miasta i w moim wieku wypełnić


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 18-01-2018 16:57

Ogólnie dziś to naprawdę słabo, już tak dawno nie miałamUndecided


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 18-01-2018 20:01

(18-01-2018 16:57)ggusiaja napisał(a):  Ogólnie dziś to naprawdę słabo, już tak dawno nie miałamUndecided

ja to samo, tylko 2 miałam i jeszcze z imas mnie odrzucili i tylko zrobiłam z panelu bo za 110pkt i mam 905pkt.
Teraz ide spać, bo ostatnio jakoś dziwnie śpię czyli kładę się ok 20 godziny i wstaję o 3 lub 4 rano, tak się przestawiłam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-01-2018 22:10

Dzisiaj niewiele było ankiet, ale zrobiłam

2 ankiety clixsense za łącznie 1,10$ (będzie bonusik 0,15$) - stan konta 51,29$ (niedługo wypłacam)
2 ankiety studentswatch za 2pkt i 1pkt - stan konta 63pkt (31,50zł)
krótka ankieta marketagent 0,20 euro (doliczone będzie do 3 tygodni)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 20-01-2018 10:52

Mam pytanie czy w Imas punkty ulegają przedawnieniu? Wczoraj weszłam na moj profil i miałam 191 pkt. potem weszłam w badanie przeszłam na kolejny poziom i nagle patrze a tam 121 pkt. Będę musiała to chyba wyjaśnić.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-01-2018 13:16

(20-01-2018 10:52)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie czy w Imas punkty ulegają przedawnieniu? Wczoraj weszłam na moj profil i miałam 191 pkt. potem weszłam w badanie przeszłam na kolejny poziom i nagle patrze a tam 121 pkt. Będę musiała to chyba wyjaśnić.

Raczej nie sądzę aby ulegały przedawnieniu, dziwna sprawa, moze jakiś błąd sie wkradł. Miałam jakiś czas temu bład w reaktor opinii co do prowizji za polecanie i do nich napisałam że mam tyle poleconych i juz długo nic za nich nie dostaje i czy nikt nie wypełnia ankietę, a oni napisali, że miałam błąd i mi naliczyli za poleconych. Tak samo w badanie opinii w zeszłym roku miałam 1000 pkt czyli 50zł do wypłaty, a jak chciałam wypłacić to pisało, ze nie ma wystarczającej ilości punktów do wypłaty i musiałam się z nimi kontaktowac i mi pomogli i wypłaciłam