Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-01-2018 16:32

Moje podsumowanie roku

Zarobione w 2017 roku łącznie ok 6200zł i 5 doładowań telefonu po 50 zł

A tak się rozkłada na poszczególne strony (grosze zaokraglałam do pełnych złotówek, $ jako 3,50zł przeliczałam, a euro jako 4zł)

clixsense 347,51$- ok 1216zł
opinie 1319zł
marketagent 132 euro - ok 530zł
studentswatch 500zł
zymetria 388zł
imas 330zł
probono dla mnie 84zł i na cele charytatywne 49zł
badanie opinii 100zł
demando 100zł + 2 doładowania po 10zł
tns 100zł
greenpanthera 62$ - ok 218zł
jtn panel 110zł
epanel 54zł
reaktor opinii 174zł
pollbuzzer 39zł
i-say 15 euro - ok 60zł
opinion people 10 euro - ok 40zł
cashbackrabat 140zł
centrum reklamy 30zł
pointsprizes 40$ - ok 140zł
mobrog 20zł
myiyo 22 euro - ok 89zł
mypay - 55zł
pentagon 20zł
research 20zł
panel bo 32zł
mycashbar 9$ - ok 31zł
autosurfax ok 50zł
takie ptp ok 100zł
applike 5euro - ok 20zł
streetbees 4,40$ - ok 15zł
bestchange 5$ - ok 17zł
earnhoney 5$ - ok 17zł
smgkrc 4 doładowania telefonu po 50zł
askgfk - doładowanie telefonu za 50zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 02-01-2018 18:04

Bardzo fajny wynikSmile GratulujęSmile

A w opinie.pl chyba nadal ten sam regulamin obowiązujeSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 02-01-2018 19:34

Gratulacje Smile u mnie wpadło około 600 mniej


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-01-2018 22:58

(02-01-2018 19:34)chincyk napisał(a):  Gratulacje Smile u mnie wpadło około 600 mniej

dzieki też ładnie gratuluję. Ty masz strone a właściwie chyba 2 strony, a ja ten dziennik, ale to też tak dobre jak strona.
Muszę w tym roku pomyśleć nad stroną internetową.
Kiedyś zrobiłam na takim serwisie gdzie łatwo sie zrobiło, ale był tylko miesiąc za 1$ a potem trzeba było za duzo płacić i nie zapłaciłam i mi usunęli.
Próbowałam kilka razy ze strona ale technicznie mi nie do końca wychodziło.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Mr Joker - 02-01-2018 23:02

(02-01-2018 22:58)11natinka11 napisał(a):  
(02-01-2018 19:34)chincyk napisał(a):  Gratulacje Smile u mnie wpadło około 600 mniej

dzieki też ładnie gratuluję. Ty masz strone a właściwie chyba 2 strony, a ja ten dziennik, ale to też tak dobre jak strona.
Muszę w tym roku pomyśleć nad stroną internetową.
Kiedyś zrobiłam na takim serwisie gdzie łatwo sie zrobiło, ale był tylko miesiąc za 1$ a potem trzeba było za duzo płacić i nie zapłaciłam i mi usunęli.
Próbowałam kilka razy ze strona ale technicznie mi nie do końca wychodziło.
Blogger powinien dać radę do takowego dziennika. Smile

Pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-01-2018 23:11

(02-01-2018 18:04)ggusiaja napisał(a):  Bardzo fajny wynikSmile GratulujęSmile

A w opinie.pl chyba nadal ten sam regulamin obowiązujeSmile

Chyba tak, na razie nie było informacji o zmianie. W zeszłym roku jak była jakaś zmiana na początku roku to trzeba było nawet wypłacić to co miało się na daną chwilę jak nawet minimum się nie miało.
W ogóle dziwię się że tak długo mają budżet na prowizję za poleconych.

Dzisiaj jeszcze nie miałam za duzo ankiet i zrobiłam tylko 3 ankiety. Za 15pkt z panelu pentagon i mam 42 pkt, z klubu zdrowia zymetria zrobiłam pierwszą część ankiety i jutro druga część po której dostanę 25pkt oraz ankietę za 2pkt ze studentswatch i mam 32pkt. Odrzucono mnie z ankiety z reaktor opinii i z pollbuzzer
w okresię świąteczno noworocznym to w wiekszość dni nie miałam ankiet lub po 1-2 dziennie. Niedługo może się rozkręci znów z ankietami

Mam pytanie do czytelników. Jest jeszcze jakaś osoba co robiła ten projekt z nagrywaniem 6 nagrań jak sie odpowiada na pytania o grach i polskim totalizatorze sportowym? Ja już dawno to robiłam i kilka razy z nimi sie kontaktowałam i w końcu mi napisali, że ich klient niedługo dokona za to płatności i przepraszają za opóźnienia.
W ogóle raz miałam jak ja robiłam to miało być za 20$ a potem mi znów przysłali to samo za 150$, pewnie nie mieli zbytnio na to chętnych dlatego zwiekszyli stawkę, ale już drugi raz to samo nie robiłam, bo i tak sie postrałam i wszystko im wyczerpująco odpowiedziałam na napisane pytania do tego. mam nadzieję, ze za to dostanę tą drugą proponowaną stawkę czyli 150$ Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 03-01-2018 09:31

(02-01-2018 23:11)11natinka11 napisał(a):  
(02-01-2018 18:04)ggusiaja napisał(a):  Bardzo fajny wynikSmile GratulujęSmile

A w opinie.pl chyba nadal ten sam regulamin obowiązujeSmile

Chyba tak, na razie nie było informacji o zmianie. W zeszłym roku jak była jakaś zmiana na początku roku to trzeba było nawet wypłacić to co miało się na daną chwilę jak nawet minimum się nie miało.
W ogóle dziwię się że tak długo mają budżet na prowizję za poleconych.

Dzisiaj jeszcze nie miałam za duzo ankiet i zrobiłam tylko 3 ankiety. Za 15pkt z panelu pentagon i mam 42 pkt, z klubu zdrowia zymetria zrobiłam pierwszą część ankiety i jutro druga część po której dostanę 25pkt oraz ankietę za 2pkt ze studentswatch i mam 32pkt. Odrzucono mnie z ankiety z reaktor opinii i z pollbuzzer
w okresię świąteczno noworocznym to w wiekszość dni nie miałam ankiet lub po 1-2 dziennie. Niedługo może się rozkręci znów z ankietami

Mam pytanie do czytelników. Jest jeszcze jakaś osoba co robiła ten projekt z nagrywaniem 6 nagrań jak sie odpowiada na pytania o grach i polskim totalizatorze sportowym? Ja już dawno to robiłam i kilka razy z nimi sie kontaktowałam i w końcu mi napisali, że ich klient niedługo dokona za to płatności i przepraszają za opóźnienia.
W ogóle raz miałam jak ja robiłam to miało być za 20$ a potem mi znów przysłali to samo za 150$, pewnie nie mieli zbytnio na to chętnych dlatego zwiekszyli stawkę, ale już drugi raz to samo nie robiłam, bo i tak sie postrałam i wszystko im wyczerpująco odpowiedziałam na napisane pytania do tego. mam nadzieję, ze za to dostanę tą drugą proponowaną stawkę czyli 150$ Smile

NIe pomogę bo nie robiłam tych nagrań, ja omijam ankiety z kamerą. Widzę jednak, że za takie projekty można sporo dostaćSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 03-01-2018 10:40

Natalia a z Circle nie wypłacałaś pieniędzy?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-01-2018 17:19

(03-01-2018 10:40)Pablo1878 napisał(a):  Natalia a z Circle nie wypłacałaś pieniędzy?

W sumie wypłacałam. Jakoś to mi umknęło.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-01-2018 19:15

(02-01-2018 18:04)ggusiaja napisał(a):  NIe pomogę bo nie robiłam tych nagrań, ja omijam ankiety z kamerą. Widzę jednak, że za takie projekty można sporo dostaćSmile

No można ładnie dostać czasami, ale nie zawsze mi się uda, bo przeważnie jestem na stacjonarnym bez kamerki. Właśnie znów w clixsense po rak kolejny otworzyłam ankietę za 1,33$ na komputerze bez kamerki, a szkoda. Nie mogę wyczuć kiedy powinnam na laptopie otworzyć ankietę a kiedy wystarczy na komputerze bez kamerki. A ostatnio dużo tych z kamerkami i mi często przepadają niestety Sad