Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 19-12-2017 22:37

A mi z Opinie.pl od 12 grudnia nie wypłacili pieniędzy... Niby napisali wczoraj, że zrobili przelew 15 grudnia ale jak go nie było, tak go nie ma. Dziwne...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kangurek - 19-12-2017 22:40

(18-12-2017 21:49)11natinka11 napisał(a):  Z clixsense miałam pecha, bo miałam 3 ankiety z filmikami coca cola i dostałam je po 11, a chciałam robić po 14 i w mojej kategorii wiekowej już były miejsca zajęte, a szkoda, bo jedna nawet za prawie 3$ była.
Tego nie zrozumiałem. Możesz mi przybliżyć ten temat ? Wydawało mi się że te ankiety trzeba robić od razu, o kategoriach wiekowych tak samo nic nie wiem.
Widziałem te kamerki, sam jej nie posiadam, więc nie startowałem. A co w sytuacji gdybym jej nie miał a wziął udział ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-12-2017 22:45

(19-12-2017 22:37)Pablo1878 napisał(a):  A mi z Opinie.pl od 12 grudnia nie wypłacili pieniędzy... Niby napisali wczoraj, że zrobili przelew 15 grudnia ale jak go nie było, tak go nie ma. Dziwne...

Mają ostatnio poślizgi, może dużo wypłat, pisza że do 3 dni roboczych, a czesto płacą na 4 lub 5 dzień roboczy

(19-12-2017 22:40)kangurek napisał(a):  
(18-12-2017 21:49)11natinka11 napisał(a):  Z clixsense miałam pecha, bo miałam 3 ankiety z filmikami coca cola i dostałam je po 11, a chciałam robić po 14 i w mojej kategorii wiekowej już były miejsca zajęte, a szkoda, bo jedna nawet za prawie 3$ była.
Tego nie zrozumiałem. Możesz mi przybliżyć ten temat ? Wydawało mi się że te ankiety trzeba robić od razu, o kategoriach wiekowych tak samo nic nie wiem.
Widziałem te kamerki, sam jej nie posiadam, więc nie startowałem. A co w sytuacji gdybym jej nie miał a wziął udział ?

A to tak sobie napisałam, że szkoda, że do tych fajnych dobrze płatnych ankiet się nie dostałam, bo widziałam że przyszły wcześniej a ja je chciałam robic poźniej i już nie było miejsca.
A to taka seria ankiet z filmikami coca cola i puszczają kilka razy w roku po kilka ankiet i dobrze płacą za obejrzenie filmiku od coca cola takiego ok 5 minutowego z kamerka włączoną, która pokazuje twoja twarz przy oglądaniu, bo chcą zobaczyc Twoje emocje przy oglądaniu.
Nie trzeba ich robic przecież. Ale ja lubię bo się nie namęczę a ładnie wpada kasy. Z tydzień temu mi kilka dolarów wpadło za kilka takich filmików, a teraz już nie było miejsc i tak napisałam, że szkoda mi było, jako ciekawostkę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 20-12-2017 11:45

a mi szkoda ostatnio czterech ankiet z TNS do których się nie dostałam, bo bym miała za nie jakieś 15zł. a tak to nadal 8 zł do wypłaty brakuje, bo wcześniej wziełam dołdowanie za 10zł. Ach dokonałam nieciekawych wybrówUndecided


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 20-12-2017 15:29

@[11natinka] tylko, że dostałem informacje o zrealizowanym przelewie a go ciągle nie ma więc?

Zleciłem 12 grudnia, zrealizowali go 15 grudnia a mamy już 20 grudnia (druga sesja przychodzącą w mBanku) i doczekać się nie mogę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-12-2017 17:58

(20-12-2017 15:29)Pablo1878 napisał(a):  @[11natinka] tylko, że dostałem informacje o zrealizowanym przelewie a go ciągle nie ma więc?

Zleciłem 12 grudnia, zrealizowali go 15 grudnia a mamy już 20 grudnia (druga sesja przychodzącą w mBanku) i doczekać się nie mogę.

To najlepsze rozwiązanie pisać do nich i na pewno to wyjaśnią.
Ostatnio też pisałam jak na konto siostry nie było po 3 dniach i wtedy zapłacili na 5 dzień roboczy i wtedy mi pisali, że przekazali do realizacji już wcześniej, bo oni maja chyba jakiegoś pośrednika w wypłatach

(20-12-2017 11:45)ggusiaja napisał(a):  a mi szkoda ostatnio czterech ankiet z TNS do których się nie dostałam, bo bym miała za nie jakieś 15zł. a tak to nadal 8 zł do wypłaty brakuje, bo wcześniej wziełam dołdowanie za 10zł. Ach dokonałam nieciekawych wybrówUndecided

no niestety tak bywa, ja czasem miałam tak że myślałam że jak podam prawdę to się nie dostanę i sciemniłam i wtedy mnie odrzucili, a jak bym prawdę podała to bym sie dostała bodajże czy mam jakieś problemy zywieniowe np nietolerancje jakieś itp i od tego czasu wiem ze jak o to sie pytają to wiem że nie bedzie w ankiecie o tych problemach tylko nie potrzebuja ludzi z takimi problemami żywieniowymi, a takie sie zdarzają pytania


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 20-12-2017 21:22

Dzisiaj nie miałam zbytnio czasu na ankiety i zrobiłam tylko ankietę z badanie opinii za 30pkt i krótką z epanel za 0,40zł oraz 3 ankiety konkursowe na swieta z zymetrii, klubu widza zymetria i klubu zdrowia zymetria


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kangurek - 21-12-2017 18:00

Natusia, u Ciebie taka sama bida z ankietami ? Na ClixSense miałem dwie za 1,42 prze dwa dni facepalm Generalnie to mam do Ciebie parę pytań,ale wstydzę się napisać PW Shy


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-12-2017 21:55

(21-12-2017 18:00)kangurek napisał(a):  Natusia, u Ciebie taka sama bida z ankietami ? Na ClixSense miałem dwie za 1,42 prze dwa dni facepalm Generalnie to mam do Ciebie parę pytań,ale wstydzę się napisać PW Shy

No jest mniej, ale ja też nie mam czasu tak ostatnio, szczególnie na te dłuższe czyli pół godzinne i na razie je omijam te dłuższe, a na clixsense dziś 2 ankiety zrobiłam ale kilka dni było gorzej. A dzisiaj jeszcze kilka godzin się męczyłam z okropnym spamem na poczcie od kilku dni co mam i z pomoca neta doszłam do tego że mam adware i sciągnęłam program i usuwałam.
A jak chcesz bez problemu pytaj się, odpowiem jak bedę wiedziała, zresztą czuję się w obowiązku w ramach odwdzięczenia za poleconych, dzięki którym mam wiecej chociaż słuzyć radą.

Moje 2 ostatnie wypłaty z dzisiaj i wczoraj.

Z Marketagent Smile

[Obrazek: marketagent_20.12.png]


z Zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria_21.12.png]


Teraz mam małe poślizgi i mniej ankiet, bo nie ma aż tyle przed świętami i nie mam tak czasu, a jeszcze dziś bojowałam z wirusami. Myślę, że po świętach znów sie unormuje.
Dzisiaj zrobiłam.

2 ankiety clixsense po 0,85$, łącznie za 1,70$ i będzie bonus 0,23$ - stan konta 4,68$
ankieta badanie opinii 40pkt - stan konta 435pkt (ok 22zł)
ankieta globaltestmarket 35pkt - stan konta 823pkt


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-12-2017 16:57

Życzę wszystkim Wesołych Świat i dziękuję wszystkim za czytanie mojego dziennika i wszystkim moim poleconycm Smile