Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-12-2017 22:27

Mój plan na jutro to szukać w necie konkursów świątecznych Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-12-2017 23:22

Na i-say ponad 15 minut zajęło mi zamawianie nagrody tak wolno strona chodziła Big Grin ps na heineken.pl jest konkurs ;P codziennie wygrywa 50 osób a wystarczy napisać życzenia Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-12-2017 15:58

(15-12-2017 23:22)Kryspin napisał(a):  Na i-say ponad 15 minut zajęło mi zamawianie nagrody tak wolno strona chodziła Big Grin ps na heineken.pl jest konkurs ;P codziennie wygrywa 50 osób a wystarczy napisać życzenia Smile

O to coś dla mnie, jak najbardziej w zyczeniach mam szansę, bo mama ma talent do pisania życzeń, wierszy itp


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kangurek - 16-12-2017 16:03

Witaj
Jedno pytanie. Często pojawia mi się strona w ankietach opinion surveys gdzie trzeba podać wszystkie dane łącznie z adresem itd. czy jest sens podawać. Często kiedy przychodzi e-mail z powiadomieniem z greenpanthera, wyskakuje właśnie ta strona. Generalnie ją odrzucam, ale zapytam co zrobić.
Pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-12-2017 16:28

(16-12-2017 16:03)kangurek napisał(a):  Witaj
Jedno pytanie. Często pojawia mi się strona w ankietach opinion surveys gdzie trzeba podać wszystkie dane łącznie z adresem itd. czy jest sens podawać. Często kiedy przychodzi e-mail z powiadomieniem z greenpanthera, wyskakuje właśnie ta strona. Generalnie ją odrzucam, ale zapytam co zrobić.
Pozdrawiam

To jest rotator, może być po tym ankieta ale nie musi, jak chcesz możesz podawać, a jak nie to nie, to zależy od Ciebie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kangurek - 16-12-2017 17:25

(16-12-2017 16:28)11natinka11 napisał(a):  To jest rotator, może być po tym ankieta ale nie musi, jak chcesz możesz podawać, a jak nie to nie, to zależy od Ciebie

Dziękuję


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Karamber - 16-12-2017 17:26

idzie z tysiaka na miesiąc zarrobić ??


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - pspsga - 16-12-2017 18:29

(16-12-2017 17:26)Karamber napisał(a):  idzie z tysiaka na miesiąc zarrobić ??

Według mnie może być ciężko. Natalia w poprzednim miesiącu zarobiła około 920zł
. To jest nowy rekord ?

Jednak warto wiedzieć , że Natalia ma bardzo dużo poleconych dzięki czemu pewnie coś koło 20%-30% pochodzi z poleconych , więc bez odpowiedniego "zaplecza" będzie to raczej nie możliwe Cool


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Karamber - 16-12-2017 18:30

szkoda szkoda bo szukam czegoś dla siebie żeby zarobić tego tysiaka chociaż


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-12-2017 18:39

(16-12-2017 18:30)Karamber napisał(a):  szkoda szkoda bo szukam czegoś dla siebie żeby zarobić tego tysiaka chociaż

no niestety nie jest tak kolorowo, ale ta branża ogromnie się rozwija, widze to na przełomie kilku lat i coraz wiecej ankiet i coraz lepsze stawki, może kiedyś będzie mógł każdy bez problemu zarobić ten tysiak.
Wiadomo im wiecej będzie zleceniodawców, czyli firm zainteresowanych przeprowadzeniem ankiety o produkcie czy reklamie to bedzie większy zarobek, a z roku na rok rośnie na to zapotrzebowanie i coraz wiecej firm korzysta z takiej formy marketingu