Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablinho - 05-12-2017 18:34

(05-12-2017 17:12)11natinka11 napisał(a):  
(05-12-2017 16:51)Pablinho napisał(a):  O kurde! W listopadzie za te ankiety to ci prawie wyszła srednia krajowa Big Grin No nieźle, pozdrawiam

no co Ty, chyba pomyliłeś średnia krajową z najniższą krajową Big Grin
Ale nawet do najniższej to trochę brakuje Smile No ale tak 65% najniżej gdzieś będzie. Z rentą socjalną mam nawet powyżej najniższej krajowej Smile Mogłoby byc tak w każdym miesiącu, niestety w ankietach to nie ma stałych stawek, to zależy od ilości ankiet, dodatkowo poleconych i każdy miesiąc jest inaczej

Hah dokładnie, chodziło mi o najniższą krajową beka Nie mniej jednak dosyć fajna sumka jak na ankiety Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-12-2017 21:29

05.12

ankieta demando 30pkt - stan konta 157pkt (2 razy zamawiałam ostatnio doładowanie za 10zł, dostaje się instant)
2 ankiety clixsense po 0,85$ każda, łącznie 1,70$( bedzie bonus 0,23$) - stan konta 15,35$
ankieta opinion people 30pkt - stan konta 586pkt
ankieta opinion people 10pkt - stan konta 15pkt
ankieta panel bo 200pkt - stan konta 795pkt

Niestety do kilku ankiet się dziś nie zakwalifikowałam m.in 2 ankiety i-say, ankieta opinie, ankiet globaltestmarket, ankieta mobrog i ankieta studentwatch


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-12-2017 22:39

A w Demando masz jakieś punkty doliczone za wypełnienie ankiet przez poleconych? Jak tak to jaki procent?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-12-2017 22:53

(05-12-2017 22:39)ggusiaja napisał(a):  A w Demando masz jakieś punkty doliczone za wypełnienie ankiet przez poleconych? Jak tak to jaki procent?

Nie mam, nikt chyba nie zrobił ankiety, ja ostatnio 2 zrobiłam, a ta druga pisało, że jest częścią większego projektu chyba ministra kultury i bedzie więcej poddobnych ankiet, bo było o języku ojczystym i projekcie poprawnej polszczyzny i duzo w opisówkach się rozpisałam np jakie błędy językowe popełniamy, o co według mnie chodzi w 2 reklamach itp.
Zawsze jak są opisówki bardzo się staram z nadzieją, że jakoś doceniają takich respondentów i dają przez to wiecej ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-12-2017 23:04

(05-12-2017 22:53)11natinka11 napisał(a):  
(05-12-2017 22:39)ggusiaja napisał(a):  A w Demando masz jakieś punkty doliczone za wypełnienie ankiet przez poleconych? Jak tak to jaki procent?

Nie mam, nikt chyba nie zrobił ankiety, ja ostatnio 2 zrobiłam, a ta druga pisało, że jest częścią większego projektu chyba ministra kultury i bedzie więcej poddobnych ankiet, bo było o języku ojczystym i projekcie poprawnej polszczyzny i duzo w opisówkach się rozpisałam np jakie błędy językowe popełniamy, o co według mnie chodzi w 2 reklamach itp.
Zawsze jak są opisówki bardzo się staram z nadzieją, że jakoś doceniają takich respondentów i dają przez to wiecej ankiet.

Też miałam te dwie i dostałam się do tej związanej z językiem polskim, ale u mnie też nikt z poleconych nie wypełnił ankiety, a może jeszcze nie wiedzą ile będą przyznawać za ankiety poleconych. Zobaczymy jak to rozwiążą, bo aż mi się nie chce wierzyć, że nikt tej ankiety nie wypełnił.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-12-2017 05:10

(05-12-2017 23:04)ggusiaja napisał(a):  
(05-12-2017 22:53)11natinka11 napisał(a):  
(05-12-2017 22:39)ggusiaja napisał(a):  A w Demando masz jakieś punkty doliczone za wypełnienie ankiet przez poleconych? Jak tak to jaki procent?

Nie mam, nikt chyba nie zrobił ankiety, ja ostatnio 2 zrobiłam, a ta druga pisało, że jest częścią większego projektu chyba ministra kultury i bedzie więcej poddobnych ankiet, bo było o języku ojczystym i projekcie poprawnej polszczyzny i duzo w opisówkach się rozpisałam np jakie błędy językowe popełniamy, o co według mnie chodzi w 2 reklamach itp.
Zawsze jak są opisówki bardzo się staram z nadzieją, że jakoś doceniają takich respondentów i dają przez to wiecej ankiet.

Też miałam te dwie i dostałam się do tej związanej z językiem polskim, ale u mnie też nikt z poleconych nie wypełnił ankiety, a może jeszcze nie wiedzą ile będą przyznawać za ankiety poleconych. Zobaczymy jak to rozwiążą, bo aż mi się nie chce wierzyć, że nikt tej ankiety nie wypełnił.

Możliwe że Ty jesteś z moich początkowych poleconych, których mi zabrano jak już była możliwość polecania lub poleconych, których miałam tylko za pojedynczą prowizję 2 zł za rejestrację co dostałam za nich 100zł. Jak już można było polecać i miałam ponad 40 poleconych to zniknęło mi 35 poleconych i wtedy zostało 7 poleconych (trudno, juz się nie bedę kłócić, bo i tak dostałam 100 zł za poleconych), ale już nadrobiłam to i mam troche ponad 80, a bym miała o 35 wiecej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 06-12-2017 13:51

(06-12-2017 05:10)11natinka11 napisał(a):  
(05-12-2017 23:04)ggusiaja napisał(a):  
(05-12-2017 22:53)11natinka11 napisał(a):  
(05-12-2017 22:39)ggusiaja napisał(a):  A w Demando masz jakieś punkty doliczone za wypełnienie ankiet przez poleconych? Jak tak to jaki procent?

Nie mam, nikt chyba nie zrobił ankiety, ja ostatnio 2 zrobiłam, a ta druga pisało, że jest częścią większego projektu chyba ministra kultury i bedzie więcej poddobnych ankiet, bo było o języku ojczystym i projekcie poprawnej polszczyzny i duzo w opisówkach się rozpisałam np jakie błędy językowe popełniamy, o co według mnie chodzi w 2 reklamach itp.
Zawsze jak są opisówki bardzo się staram z nadzieją, że jakoś doceniają takich respondentów i dają przez to wiecej ankiet.

Też miałam te dwie i dostałam się do tej związanej z językiem polskim, ale u mnie też nikt z poleconych nie wypełnił ankiety, a może jeszcze nie wiedzą ile będą przyznawać za ankiety poleconych. Zobaczymy jak to rozwiążą, bo aż mi się nie chce wierzyć, że nikt tej ankiety nie wypełnił.

Możliwe że Ty jesteś z moich początkowych poleconych, których mi zabrano jak już była możliwość polecania lub poleconych, których miałam tylko za pojedynczą prowizję 2 zł za rejestrację co dostałam za nich 100zł. Jak już można było polecać i miałam ponad 40 poleconych to zniknęło mi 35 poleconych i wtedy zostało 7 poleconych (trudno, juz się nie bedę kłócić, bo i tak dostałam 100 zł za poleconych), ale już nadrobiłam to i mam troche ponad 80, a bym miała o 35 wiecej.

Możliwe, że tak jest. Jednak 35 poleconych to prawie połowa tych co masz, ale nie ma co narzekaćSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-12-2017 22:59

06.12

Dzisiaj mi się opóźniło z uwagi, że zaczęłam ankiety późno robic bo nie miałam czasu i miałam gości

ankieta greenpanthera (jeszcze nie zatwierdzona) - stan konta 16,96$
ankieta smgkrc 55pkt - stan konta 625pkt
krótka ankieta pollbuzzer 0,80zł - stan konta 17,60zł
2 ankiety globaltestmarket za 10pkt i za 35pkt - stan konta 631pkt
ankieta opinie.pl 1000 pkt - stan konta 10890pkt (zlecona wypłata 50zł na konto)

Ostatnio od dłuższego czasu mam pecha w ankietach tns i ciagle mnie odzruca


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 06-12-2017 23:28

Ja też dzisiaj zgarnąłem 1000 punktów za ankietę na Opinie.pl


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - robert18324 - 07-12-2017 17:26

A mnie wkurzył ten dziennik z globaltest market wypełniłem go po 2 dniach zajęło mi to sporo czasu i na koniec dostałem 10 losów i informacje że zostałem wyeliminowany... Oczywiście napisałem maila kolejnego bo jakiś tydzień temu miałem podobnie z inną ankietę ale jeszcze żadnej odpowiedzi nie dostałem.