Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 02-07-2020 10:45

lifepointspanel haslo lub email nieprawidlowe jak chce sie zalogowac, klikam zresetuj i mam napis // jak klikam w emal do zmiany hasla : Przepraszam! Wygląda na to, że coś poszło nie tak po naszej stronie. Spróbuj ponownie później,

zablokowali mi konto? macie takie cos?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Eduardo213 - 02-07-2020 11:25

(02-07-2020 10:45)szkrot napisał(a):  lifepointspanel haslo lub email nieprawidlowe jak chce sie zalogowac, klikam zresetuj i mam napis // jak klikam w emal do zmiany hasla : Przepraszam! Wygląda na to, że coś poszło nie tak po naszej stronie. Spróbuj ponownie później,

zablokowali mi konto? macie takie cos?

Mam to samo, od kilku dni ostatnio ciągle problemy z logowaniem, wejściem na stronę,.. Może coś robią, ale serwis się wali już powoli.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 02-07-2020 12:06

(02-07-2020 11:25)Eduardo213 napisał(a):  
(02-07-2020 10:45)szkrot napisał(a):  lifepointspanel haslo lub email nieprawidlowe jak chce sie zalogowac, klikam zresetuj i mam napis // jak klikam w emal do zmiany hasla : Przepraszam! Wygląda na to, że coś poszło nie tak po naszej stronie. Spróbuj ponownie później,

zablokowali mi konto? macie takie cos?

Mam to samo, od kilku dni ostatnio ciągle problemy z logowaniem, wejściem na stronę,.. Może coś robią, ale serwis się wali już powoli.

nie wiem jakies cyrki mam , epanel np wyzerowane punkty historia wszystko, ciekawe czy to pod nich tez nie jest penel dziwne

Site under maintenance
LifePoints is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience. teraz dali komunikat, wiec cos robia


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 02-07-2020 12:28

Witam okazało się że mi zablokowali konto na Tolunie akurat jak miałem 54 800 punktów czyli brakowało mi 200 punktów żeby wypłacić pieniądze na Paypal. Musiałem do nich napisać 3 maile żeby raczyli mnie o tym powiadomić, napisali że punkty przepadły wraz z zablokowaniem i usunięciem konta. Wkurzyłem się chociaż to i tak niewielka strata bo zbierałem te punkty prawie rok a te ich gry całe co wprowadzili to jeden wielki szajs. Co z tego że wprowadzają koło fortuny które prawie zawsze zatrzymuje się na 0 punktów a kręciłem tym kołem od kiedy tylko je wprowadzili i wygrałem tylko 2 razy.

Do LifePoints też się nie mogę zalogować a jak się zalogowałem do e-panel to piszę że nie ma punktów i że kobietą jestem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 02-07-2020 12:30

(02-07-2020 12:28)SonGoku920 napisał(a):  Witam okazało się że mi zablokowali konto na Tolunie akurat jak miałem 54 800 punktów czyli brakowało mi 200 punktów żeby wypłacić pieniądze na Paypal. Musiałem do nich napisać 3 maile żeby raczyli mnie o tym powiadomić, napisali że punkty przepadły wraz z zablokowaniem i usunięciem konta. Wkurzyłem się chociaż to i tak niewielka strata bo zbierałem te punkty prawie rok a te ich gry całe co wprowadzili to jeden wielki szajs. Co z tego że wprowadzają koło fortuny które prawie zawsze zatrzymuje się na 0 punktów a kręciłem tym kołem od kiedy tylko je wprowadzili i wygrałem tylko 2 razy.

Do LifePoints też się nie mogę zalogować a jak się zalogowałem do e-panel to piszę że nie ma punktów i że kobietą jestem.

zobacz ze ja dzis tez do life nie moge sie zalogowac a epanel mam wyczyszczony , toluna co mi dziala , napisali czemu ci zablokowali na tolunie?

epanel mi odpisal : Dzień dobry,

informujemy, iż problem związany jest awarią jaka się pojawiła. Aktualnie pracujemy nad jej usunięciem. Dane i punkty będą widoczne w dalszym ciągu. Przepraszamy za niedogodności.

edit epanel i life juz mi smiga i wszystko jest jak bylo Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Massimo93 - 04-07-2020 18:50

Mnie zablokowali konto w apce bulbshare. Nie wiem czemu. Chyba 90% tych paneli to scam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 10-07-2020 13:04

do i-say wróciły wypłaty na pp 2 i 5 euro Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wilk22 - 10-07-2020 17:06

Działa wam może ysense ? ( od wczoraj tylko widoczny jest pasek z ładowaniem ankiet )


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 10-07-2020 17:19

(10-07-2020 17:06)wilk22 napisał(a):  Działa wam może ysense ? ( od wczoraj tylko widoczny jest pasek z ładowaniem ankiet )

to samo mam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - lever - 11-07-2020 01:18

Powtórzę się z pytaniem - wykupiłem za punkty kartę e-gift voucher do sklepu, ale gdy wchodzę w link to pokazuje mi się strona na której muszę wpisać PIN do tej karty którego nie dostałem - miał ktoś podobną sytuację?