Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 19-03-2020 10:32

Ma ktoś z Was może zaproszenie do Klubu Internetów, Norstat oraz Zymetrii, Bankosfery, Klubu Widza oraz Klubu Zdrowia? Chętnie przyjmę Smile

Dacie jakieś ogólne wskazówki jak wypełniać metryczki, aby dostawać więcej ankiet? Smile wiecie - chodzi mi o taki idealny profil Smile będę wdzięczny Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 27-03-2020 12:48

Naszła mnie ciekawa refleksja. Mianowicie jak według Was cała ta obecna sytuacja odbije się na "rynku" płatnych ankiet? Zauważacie już, że jest ich mniej czy coś takiego? Sądzicie, że będzie ich coraz mniej ogólnie? Jestem ciekawy Waszej opinii Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 27-03-2020 16:06

(27-03-2020 12:48)gregory1001444 napisał(a):  Naszła mnie ciekawa refleksja. Mianowicie jak według Was cała ta obecna sytuacja odbije się na "rynku" płatnych ankiet? Zauważacie już, że jest ich mniej czy coś takiego? Sądzicie, że będzie ich coraz mniej ogólnie? Jestem ciekawy Waszej opinii Smile

U mnie ogólnie ostatnio jest więcej ankiet, dodatkowo doszły te związane z wirusem i z pandemią. Byc może za jakis czas sytuacja sie zmieni i będzie znów mniej ankiet. W badaniach online tak już jest raz więcej ankiet raz mniej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 27-03-2020 17:05

U mnie na początku tygodnia było dużo ankiet ale od 2 dni słabo. Do tego wydaje mi się że niektóre panele dość długo wysyłają pieniądze w norstat czekam na 3 przelewy najdłużej jeden od 28.02 i-say też ostatnio coś się spóźnia zawsze wysyłał szybciej. Z JTN PANEL już nie wspomnę Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 27-03-2020 17:29

(27-03-2020 17:05)Kryspin napisał(a):  U mnie na początku tygodnia było dużo ankiet ale od 2 dni słabo. Do tego wydaje mi się że niektóre panele dość długo wysyłają pieniądze w norstat czekam na 3 przelewy najdłużej jeden od 28.02 i-say też ostatnio coś się spóźnia zawsze wysyłał szybciej. Z JTN PANEL już nie wspomnę Big Grin

Też czekam z Norstat na jeden przelew jakoś na początku marca zleciłam. Pewnie jeszcze trochę poczekam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-03-2020 07:31

Według Was stworzenie bloga w celu zbierania poleconych ma jeszcze sens? Oczywiście w grę wchodzą profesjonalne posty, promocja, SEO i te sprawy. Wczoraj zrobiłem dokładny research i trochę tego jest (+ są też grupy na fejsie), jednak wydaje mi się, że takich aktywnych blogów jest maksymalnie kilka. Siedzę trochę w ankietach i się zastanawiam nad tym. Ciekawi mnie Wasza opinia Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-03-2020 11:51

(29-03-2020 07:31)gregory1001444 napisał(a):  Według Was stworzenie bloga w celu zbierania poleconych ma jeszcze sens? Oczywiście w grę wchodzą profesjonalne posty, promocja, SEO i te sprawy. Wczoraj zrobiłem dokładny research i trochę tego jest (+ są też grupy na fejsie), jednak wydaje mi się, że takich aktywnych blogów jest maksymalnie kilka. Siedzę trochę w ankietach i się zastanawiam nad tym. Ciekawi mnie Wasza opinia Smile

Moim zdaniem jeśli rzeczywiście się do tego przyłożysz to ma to sens. Tak jak mówisz blogów aktywnych jest dość mało, więc przy regularnym i ciekawym przedstawieniu tematu oraz odpowiedniej promocji można poleconych zdobyć.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 29-03-2020 12:57

ggusiaja napisałem Ci wiadomość na priv Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 29-03-2020 17:18

Ostatnio zymetria ruszyła pozytywnie z ankietami forum o reklamach za 50 pkt testowanie wody gazowanej plus punkty i inne dobrze płatne ankiety jak ruszyło to od razu uzbierało się 250 pkt. Ale za to w ysense coś słabo u mnie jakiś zastój ciekawy jestem co będzie z pieniędzmi za udział w pewnym forum świat opinii zapewnił że w ciągu 8 tygodni zostaną doliczone pieniądze do 216 zł na razie minęło 5 tygodni.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - michal90 - 29-03-2020 17:24

Gratuluję takich wyników w ankietach, ja pomimo kilku podejść zniechęcałem się przed uzbieraniem nawet kilku złotych. :-)