Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 27-02-2020 12:08

Ostatnia wypłatę w thepanel zleciłem pod koniec listopada a dostałem ją w styczniu (5 tygodni czekałem) więc chyba płaci. Ogólnie przestałem tam wypełniać ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2020 16:22

Witam wszystkich, wróciłam i mam teraz internet na stałe.
Dziękuję innym za brak krytyki w związku z moja nieobecnością.
Do niedzieli postaram sie dodać moje podsumowanie za 2019 rok.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 28-02-2020 17:24

(27-02-2020 12:08)Kryspin napisał(a):  Ostatnia wypłatę w thepanel zleciłem pod koniec listopada a dostałem ją w styczniu (5 tygodni czekałem) więc chyba płaci. Ogólnie przestałem tam wypełniać ankiety.

7 grudnia do dziś nic :/ a oni juz nie odpisują :/ szkoda bo chcialem wyprobowac


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Acme - 02-03-2020 09:50

Witam, mam konto na Zymetrii ale ostatnio jakąś ankietę u nich robiłem na temat funkcjonowania portalu itd itd. i dowiedziałem się że mają również inne swoje panele, do których zapisać sie samemu chyba nie można poza zaproszeniem, dlatego mam pytanie czy ktoś mógłby mi wysłać zaproszenie do któregoś z tych paneli Zymetrii???

Klub Widza
Klub Zdrowia
Klub Farmaceuty
Bankosfera

Z góry dzięki Smile fajny dziennik swoją drogę. Też jestem ankieciarzem od 2 lat ponad i z roku na rok sie rozkręca, jedyne czego w tym potrzeba to cierpliwość i żelazna konsekwencja i nie patrzenie na wartość poszczególnych ankiet Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Thinro - 02-03-2020 20:49

Mam pytanie, mieszkam na wsi i na niektórych stronach nie ma do wyboru mojego miejsca zamieszkania i tak się zastanawiam czy nie wybierać wszędzie jakiegoś dużego miasta i się tego trzymać żeby nie pomyliło mi się w różnych panelach, czy ktoś tak robi od dłuższego czasu i nie ma problemu? Sprawdzają to jakoś?

I drugie pytanie, można wybierać zawód typu informatyk czy coś w tej dziedzinie? Wiem że nie można podawać że pracuje się w reklamie/marketingu itp.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 03-03-2020 18:13

(02-03-2020 20:49)Thinro napisał(a):  Mam pytanie, mieszkam na wsi i na niektórych stronach nie ma do wyboru mojego miejsca zamieszkania i tak się zastanawiam czy nie wybierać wszędzie jakiegoś dużego miasta i się tego trzymać żeby nie pomyliło mi się w różnych panelach, czy ktoś tak robi od dłuższego czasu i nie ma problemu? Sprawdzają to jakoś?

I drugie pytanie, można wybierać zawód typu informatyk czy coś w tej dziedzinie? Wiem że nie można podawać że pracuje się w reklamie/marketingu itp.

ja mieszkam na wsi i nigdy nie wybieram że tam mieszkam bo wtedy z wielu ankiet odrzuca Lol


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Thinro - 03-03-2020 20:45

(03-03-2020 18:13)Kryspin napisał(a):  ja mieszkam na wsi i nigdy nie wybieram że tam mieszkam bo wtedy z wielu ankiet odrzuca Lol

Dzięki za informację, widziałem że długo się udzielasz w temacie ankiet i zarabiasz czyli nie ma z tego jakiegoś problemu. A tak z ciekawości jak czasami wysyłają coś do testowania to co jeśli podajesz jakieś miasto w ankiecie a potem adres do wysyłki na wieś? Chyba że nie brałeś w takim czymś udziału.

No i jak z zawodem można wybierać coś w stylu informatyka? Jeśli jest do wyboru oczywiście.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 04-03-2020 07:06

(03-03-2020 20:45)Thinro napisał(a):  
(03-03-2020 18:13)Kryspin napisał(a):  ja mieszkam na wsi i nigdy nie wybieram że tam mieszkam bo wtedy z wielu ankiet odrzuca Lol

Dzięki za informację, widziałem że długo się udzielasz w temacie ankiet i zarabiasz czyli nie ma z tego jakiegoś problemu. A tak z ciekawości jak czasami wysyłają coś do testowania to co jeśli podajesz jakieś miasto w ankiecie a potem adres do wysyłki na wieś? Chyba że nie brałeś w takim czymś udziału.

No i jak z zawodem można wybierać coś w stylu informatyka? Jeśli jest do wyboru oczywiście.

kilka razy testowałem produkty z i-say Toluny czy zymetri i nigdy nie było żadnego problemu.

Nie wiem jak to jest z zawodem ja tu akurat zawsze zaznaczam prawdę chociaż w wielu ankietach bardziej pytają o stanowisko pracy a nie zawód mało gdzie się z tym spotkałem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - gregory1001444 - 14-03-2020 17:09

Hej Smile ma ktoś może z Was w pliku PDF albo po prostu jakiś spis aktualnych wypłacalnych serwisów z ankietami? Planuję powrócić do wypełniania po ponad rocznej przerwie Smile będę wdzięczny Smile

PS. Jak oceniacie na dzień dzisiejszy spis portali z posta #4?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 14-03-2020 17:42

(14-03-2020 17:09)gregory1001444 napisał(a):  Hej Smile ma ktoś może z Was w pliku PDF albo po prostu jakiś spis aktualnych wypłacalnych serwisów z ankietami? Planuję powrócić do wypełniania po ponad rocznej przerwie Smile będę wdzięczny Smile

PS. Jak oceniacie na dzień dzisiejszy spis portali z posta #4?

są to jak najbardziej aktualne panele z ankietami.