Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 31-10-2019 18:05

Generalnie z tego bulbshare wpiszę w PIT w rubryce nagrody, bo nagroda jednorazowa do 200zł jest nieopodatkowana a powyżej 200zł już jest


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 31-10-2019 20:15

Fajne zadanie za 3,75 euro jest w clickworker, oceniac głosy lektorów, które zapowiadaja na stacjach z pociagami


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 01-11-2019 16:09

Witam czy tylko mi się nie wyświetla zakładka z nagrodami na portalu LifePoints. Wyświetla się tylko napis: żyj pełnią życia , zdobywaj nagrody. A mam punkty na wymianę i nie mogę wymieć bo mi się nie wyświetla lista nagród .


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 01-11-2019 18:12

(01-11-2019 16:09)SonGoku920 napisał(a):  Witam czy tylko mi się nie wyświetla zakładka z nagrodami na portalu LifePoints. Wyświetla się tylko napis: żyj pełnią życia , zdobywaj nagrody. A mam punkty na wymianę i nie mogę wymieć bo mi się nie wyświetla lista nagród .

mam to samo.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 02-11-2019 12:48

Gratuluję wysokiej wygranej za polecanie aplikacjiSmile Oby tak dalejSmile Dzięki za cynk odnośnie ankiety w clickworker właśnie ją wykonałamSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-11-2019 17:52

Zarobek za październik (mój rekordowy) Smile :

ysense 55$ ok 205zł (z poleconymi)
univox 24,93$ - ok 93zł (z poleconymi)
opinie 50zł (z poleconymi)
reaktor opinii 50zł (w niewielkim stopniu poleceni)
prolific 12,51 funta ok 60zł (bez poleconych)
lifepointspanel 60zł (bez poleconych)
surveyo24 - 45,79zł (z poleconymi)
greenpanthera 30,17$ ok 112zł (z poleconymi)
norstat 20zł (bez poleconych)
wizja orange 22zł (bez poleconych)
h&m 4,25 euro 18zł (bez poleconych)
street 50zł (bez poleconych)
fbmedia 150zł (bez poleconych)
bulbshare ok 570zł (za konkurs i ok 20 funtów za zadania) (poleceni w konkursie)
tipli (cashback) 4,47zł (bez poleconych)

Łącznie w październiku ok 1510zł



Ankiety zrobione w ostatnich dniach, od ostatniego wpisu:

2 ankiety kantar za 100pkt i 80pkt - stan konta 1025pkt
2 ankiety surveyo24 za 0,78$ i 0,39$ - stan konta 3,07$ (307pkt) i czekam na wypłatę 8$
5 ankiet ysense 3 za 0,53$ , za 0,58$ i za 0,44$ - stan konta 11,10$
ankieta badanie opinii 40pkt - stan konta 674pkt
ankieta opinie 1000pkt - stan konta 2480pkt i czekam na wypłatę 50zł
ankieta klub zdrowia 25pkt - stan konta 142pkt
ankieta studentswatch 2pkt - stan konta 59pkt
ankieta univox 0,25$ - stan konta 6,40$ (640pkt)
ankieta tgm 2,35zł - stan konta 2,35zł (mój nowy)
Poza tym uzupełniałam wpisy w społecznościach
Kontynuuję dzienniczek radiowy w kantar

Jutro dodam ostatnie wypłaty


Bardzo dziekuję moim poleconych, głównie w bulbshare, choc poleciłam zapominając o konkursie a dlatego aby inni mieli tez szansę dostać się do tej aplikacji zarobkowej


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 02-11-2019 19:08

Gratulacje Smile Piękny wynik i duża motywacja, że na "śmiesznych" (celowo używam takie słowo) ankietach można osiągnąć fajny wynik finansowy.

Nie ujęłaś sobie jeszcze społeczności kierowców, a tutaj chyba też dostałaś informacje o nagrodzie (to w sumie również za październik), więc wynik będzie jeszcze lepszy Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-11-2019 20:12

(02-11-2019 19:08)Marta. napisał(a):  Gratulacje Smile Piękny wynik i duża motywacja, że na "śmiesznych" (celowo używam takie słowo) ankietach można osiągnąć fajny wynik finansowy.

Nie ujęłaś sobie jeszcze społeczności kierowców, a tutaj chyba też dostałaś informacje o nagrodzie (to w sumie również za październik), więc wynik będzie jeszcze lepszy Smile

Dziekuję, Ja liczę tylko wypłaty które dostaje, z tej społeczności jeszcze nie dostalam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 02-11-2019 21:04

Jeszcze raz gratuluję tym razem wyniku za październikSmile Naprawdę imponującySmile
U mnie zeszły miesiąc okazał się jednym z najgorszych w tym roku, jednym z powodów jest właśnie brak otrzymania nagród w terminie, jednak myślę, że w listopadzie sobie to odbijęSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - marcinpiekarczyk - 02-11-2019 22:28

gratulacje! bardzo ładny wynik jak na pieniądze z ankiet. przyznam szczerze, że widziałem już około setki wypłat z ankiet ale nigdy na taką dużą kwotę. jestem strasznie ciekaw w jakim % przyczyniają się do tej kwoty poleceni, to znaczy.. ile byś zarobiła w październiku, gdyby odjąć dodatki za poleconych. ile by wyniosły same Twoje zarobki lub same zarobki z poleconych.

na portalu ogłoszeń lokalnych jest wiele ofert prac zdalnych właśnie w charakterze osoby wykonującej ankiety na komputerze. jedna taka oferta była całkiem interesująco opisana, aż postanowiłem wysłać zgłoszenie i dostałem równie interesującą odpowiedź, a dokładniej około 20 może 30 stronnicowy plik PDF zawierający na samym wstępie reflinki do prawie 20 portali z ankietami, a następnie krótki opis każdej ze stron. był też link do grupy na fb, a w niej ponad 40 tysięcy osób, grupa dotyczyła właśnie ankiet. mając tyle osób w grupie, zarobek z poleconych na pewno jest całkiem przyzwoity.