Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 25-09-2019 14:13

Ta ankieta końcowa przychodzi nieraz po paru dniach.Tak więc spokojnie poczekaj.A tak przy okazji widzę że Marketagent zrezygnował z wypłat na paypal.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-09-2019 20:32

Eh ostatnio mało coś ankiet, albo odrzuca, nie wiem jak u innych.

W ostatnich 3 dniach zrobiłam:

2 ankiety ysense za 0,58$ i 0,53$ - stan konta 15,66$
ankieta studentswatch 3pkt - stan konta 30 pkt
ankieta zymetria 55pkt - stan konta 115 pkt
ankieta i-say 30pkt - stan konta 254 pkt
3 ankiety lifepointspanel za 300pkt, 300pkt i 400pkt - stan konta 6906 pkt
ankieta surveyo24 0,29$ - stan konta 9,45$ (945pkt)

Odrzuciło mnie z ankiet z kantar i demando

Na szczęście we wszystkich społecznościach mam wszystko uzupełnione na bieżąco, a trochę tego jest Smile

(25-09-2019 14:13)adgjm napisał(a):  Ta ankieta końcowa przychodzi nieraz po paru dniach.Tak więc spokojnie poczekaj.A tak przy okazji widzę że Marketagent zrezygnował z wypłat na paypal.

tak widziałam, eh ten paypal, ciągle robi stronom pod górkę, oby znów z ysense nie zrezygnował


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 26-09-2019 01:52

Jak dla nnie wielka szkoda że market zrezygnował z paypal ale może jeszcze się pojawi.W takim razie trzeba założyć ten drugi portfel.Co onim sądzicie i czy polecacie?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 26-09-2019 17:01

(26-09-2019 01:52)xScigajx napisał(a):  Jak dla nnie wielka szkoda że market zrezygnował z paypal ale może jeszcze się pojawi.W takim razie trzeba założyć ten drugi portfel.Co onim sądzicie i czy polecacie?
Ja do Skrilla nie mam zastrzeżeń - u mnie zawsze wszystko było sprawnie i bez zarzutu. Korzystałam z niego, gdy był jeszcze Clixsense. Niestety portfel ten ma jeden mankament - wysokie prowizje przy przelewie na konto bankowe (około 23 zł za jedną transakcję). Ja np. dokonywałam wymiany - tutaj na forum i otrzymywałam płatność na Paypal - polecam, bo wychodzi to znacznie taniej.



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 26-09-2019 18:32

(26-09-2019 01:52)xScigajx napisał(a):  Jak dla nnie wielka szkoda że market zrezygnował z paypal ale może jeszcze się pojawi.W takim razie trzeba założyć ten drugi portfel.Co onim sądzicie i czy polecacie?

Podejrzewam, że było odwrotnie — to PayPal zrezygnował z MarketAgent Smile

Raczej MarketAgent nie zrezygnowałby z najbardziej popularnego i lubianego (przez swoich użytkowników) procesora płatności.

Tak to niestety jest z tym PayPal'em — blokuje nawet takie firmy, jak MarketAgent (które działają od 2001
roku). Na szczęście jest jeszcze opcja Skrill...

Co do Skrilla — to ja korzystam i nigdy nie miałem żadnych problemów z nim (podobnie, jak Marta).
Fajną opcją na procesorze Skrill jest wirtualna karta MasterCard — jest to całkowicie darmowa karta. Można nią płacić w Internecie — praktycznie w każdym sklepie internetowym, gdzie akceptują MasterCard. Kartę można uruchomić na swoim profilu Skriil (zweryfikowanym) kilkoma kliknięciami (bardzo prosta procedura).


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - locopolska - 27-09-2019 23:36

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy.
Tak poczytałem trochę i u widzę, że nie tylko u mnie ostatnio mało ankiet się pojawia, a jak już są to sporo odrzuceń, ale cóż...liczy się wytrwałość.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 28-09-2019 10:50

ysense chyba już wróciło do normy z wypłatami zleciłem 10$ na pp 25 września i wczoraj po 23 było już na koncie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 29-09-2019 12:10

Witam czy pracuje ktoś z was jako ankieter telefoniczny z domu poprzez smart panels pl ? Jutro mam rozmowę testową i może dostanę tam pracę . Szukałem opinii po sieci na temat tej firmy ale nie znalazłem żadnych także nie wiem jak tam z wypłatami .


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - marek_____ - 29-09-2019 14:57

Czy praca takiego ankietera telefonicznego polega na dzwonieniu jedynie do osób, które są zapisane w jakichś panelach, spodziewają się ankiety telefonicznej i są na nią chętne, czy raczej jest to wydzwanianie do mniej lub bardziej przypadkowych osób i narażanie się na nieprzyjemności słowne?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-09-2019 16:47

(29-09-2019 12:10)SonGoku920 napisał(a):  Witam czy pracuje ktoś z was jako ankieter telefoniczny z domu poprzez smart panels pl ? Jutro mam rozmowę testową i może dostanę tam pracę . Szukałem opinii po sieci na temat tej firmy ale nie znalazłem żadnych także nie wiem jak tam z wypłatami .

Przede wszystkim trzeba mieć dobry internet i słuchawki też lepszej jakości. Ja próbowałam ale ze względów technicznych poleglam. Miałam słaba jakość połączeń, szumy itp

(29-09-2019 14:57)marek_____ napisał(a):  Czy praca takiego ankietera telefonicznego polega na dzwonieniu jedynie do osób, które są zapisane w jakichś panelach, spodziewają się ankiety telefonicznej i są na nią chętne, czy raczej jest to wydzwanianie do mniej lub bardziej przypadkowych osób i narażanie się na nieprzyjemności słowne?

Tam komputer losowo wybiera numer, można się dodzwonić do każdego. W większości ludzie odmawiaja