Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DonGrigori - 22-09-2019 22:25

Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-09-2019 22:43

(22-09-2019 22:25)DonGrigori napisał(a):  Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?

Ale netpanel to jest program i dodatek który bada aktywność w sieci i jest w spółce z Gemius. Na szczęście nie bada statystyk pojedynczych osób, tylko ogółem jakie strony Polacy odwiedzają i nie identyfikuja Cie pojedynczo


moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DonGrigori - 22-09-2019 22:53

Chodzi mi czy ankiety jakoś się pokrywają. Czy jedno nie ogranicza drugiego Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 23-09-2019 13:57

(22-09-2019 22:43)11natinka11 napisał(a):  
(22-09-2019 22:25)DonGrigori napisał(a):  Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?

Ale netpanel to jest program i dodatek który bada aktywność w sieci i jest w spółce z Gemius. Na szczęście nie bada statystyk pojedynczych osób, tylko ogółem jakie strony Polacy odwiedzają i nie identyfikuja Cie pojedynczo

A można jakoś się do nich zapisać?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 23-09-2019 16:15

Kto z Was czeka dalej na wypłaty z Ysense? Teraz już są opóźnienia z voucherami amazon i ze skrillem. Chyba Ysense traci płynność finansową...;/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - bula$0 - 23-09-2019 17:13

(23-09-2019 16:15)Martuskaa1919 napisał(a):  Kto z Was czeka dalej na wypłaty z Ysense? Teraz już są opóźnienia z voucherami amazon i ze skrillem. Chyba Ysense traci płynność finansową...;/
Cierpliwości trochę ,wiem że masz ogromną liczbę poleconych i masz z tego sporą kasę, też zacznę chyba tak działać .Mi wypłaty przychodzą po 10 dniach .Trzeba parę milionów ludzi $ obdzielić to schodzi trochę to wszystko Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kubek87 - 23-09-2019 17:58

(23-09-2019 16:15)Martuskaa1919 napisał(a):  Kto z Was czeka dalej na wypłaty z Ysense? Teraz już są opóźnienia z voucherami amazon i ze skrillem. Chyba Ysense traci płynność finansową...;/

Ja czekam, ale to moja pierwsza wypłata od nich i nie wiem ile to średnio trwa


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-09-2019 18:14

(23-09-2019 13:57)adgjm napisał(a):  
(22-09-2019 22:43)11natinka11 napisał(a):  
(22-09-2019 22:25)DonGrigori napisał(a):  Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?

Ale netpanel to jest program i dodatek który bada aktywność w sieci i jest w spółce z Gemius. Na szczęście nie bada statystyk pojedynczych osób, tylko ogółem jakie strony Polacy odwiedzają i nie identyfikuja Cie pojedynczo

A można jakoś się do nich zapisać?

ja mam w panelu pod linki instalacyjne, ale jak w to się kliknie jest tam ankieta jakby od nowa do dołączenia i meil sie podaje, bo niedawno instalowałam na nowy komputer. Ten netpanel jest w spółce z gemius.
Szkoda, że nagród nigdy nie wygrałam, a takie nagrody wygrywają co miesiąc

Jakby co to tak to wygląda na panelu jak na screenach

[Obrazek: netpanel1.png]

[Obrazek: netpanel2.png]


(23-09-2019 16:15)Martuskaa1919 napisał(a):  Kto z Was czeka dalej na wypłaty z Ysense? Teraz już są opóźnienia z voucherami amazon i ze skrillem. Chyba Ysense traci płynność finansową...;/

no bardzo długo się czeka, ja niedawno z 11 września dostałam a czekam jeszcze z 14 września. oni chyba maja jakiś dostawców i oni nawalają

Jak ktoś z aktywnych w dzienniku się zarejestrowała do nowej stronki z reklamy na tym forum, a jest możliwość polecania to może mi podac link


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 25-09-2019 12:46

Wypełniał ktoś dzienniczek na temat napojów poprzez stronę Klub Kantar ? Ja wypełniałem 2 tygodnie i nie dostałem punktów ani ankiety końcowej na ten temat także nie wiem co o tym myśleć. Z kolei na Market Agent usunęli możliwość wypłaty na paypal a na skirlli czy jak to się tam nazywa nigdy nie wypłacałem i nie wydaje mi ta opcja dobrym wyborem . Jak uważacie ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 25-09-2019 13:36

(25-09-2019 12:46)SonGoku920 napisał(a):  Wypełniał ktoś dzienniczek na temat napojów poprzez stronę Klub Kantar ? Ja wypełniałem 2 tygodnie i nie dostałem punktów ani ankiety końcowej na ten temat także nie wiem co o tym myśleć. Z kolei na Market Agent usunęli możliwość wypłaty na paypal a na skirlli czy jak to się tam nazywa nigdy nie wypłacałem i nie wydaje mi ta opcja dobrym wyborem . Jak uważacie ?

ostatnio miałem ten dziennik i po wypełnieniu tych 14 dni ankietę końcową dostałem po 4 dniach