Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 13-09-2019 18:52

(13-09-2019 18:49)11natinka11 napisał(a):  znów mi kolejnej ankiety z toluny w ysense nie zaliczyło. Cos z tymi ankietami nie tak Sad

Mi z kolei na surveyo24, też z toluny. :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 13-09-2019 19:16

(13-09-2019 17:58)Agusek76 napisał(a):  Ja też mam problemy na ysense - ilości ankiet hmmm raczej takie homeopatyczne (o ukończonych nie wspomnę), na dodatek dopiero po skasowaniu ciasteczek pojawia mi się OW i tak po jakichś dwóch kliknięciach ponownie znika. Ja nie jestem tam w stanie już "zarabiać".
W rotatorze Opinion World jest obecnie ustawiony taki dziwny limit "klików". Po 5-ciu kliknięciach rotator znika i pojawia się dopiero w kolejnej dobie "ichniejszego" czasu. Dużo osób pisało o tym problemie. Ja u siebie zauważyłam, że czasem znika, a czasem nie. Chyba potrzebna jest kolejna doza cierpliwości, bo jeszcze nie wszystko działa u nich idealnie Smile


(13-09-2019 18:16)Kryspin napisał(a):  u mnie przed chwilą w ysense była ankieta z OW i była to społeczność typu philips tylko że coś dla kierowców ale był jakiś błąd i w ogóle ankieta się nie wczytała tylko czarny ekran był :/ w ogóle dostał ktoś coś z philipsa w tym miesiącu?

Również miałam mały problem z tą ankietą - pojawił się czarny ekran, następnie komunikat, że ankieta została ukończona (mimo że jej nawet nie rozpoczęłam), a na końcu przekierowanie na główną stronę. U mnie pomogło odgrzebanie linku z historii, wrzucenie go do przeglądarki i szybkie odświeżenie. Spróbuj, może u Ciebie też się uda Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 13-09-2019 19:31

Otrzymałam odpowiedź od ysense, że jeszcze raz mam podać numer ankiety, kwote i zrzut ekranu, będą sprawdzać co się stało że nie zaliczono mi tej ankiety.

Co do Philipsa tez nie dostałam żadnej informacji o wygranej, ale być może znów się nie udało dobrze wytypować.

Ogólnie jeśli chodzi o ySense to w tym tygodniu u mnie sporo było ankiet w OW w tym do tej społeczności dla kierowców, poza tym wpadła też ankieta z samplico za ponad 1$. W sumie gdyby nie dzisiejsze problemy to bym nic do nich nie miałaSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-09-2019 22:25

(13-09-2019 18:16)Kryspin napisał(a):  u mnie przed chwilą w ysense była ankieta z OW i była to społeczność typu philips tylko że coś dla kierowców ale był jakiś błąd i w ogóle ankieta się nie wczytała tylko czarny ekran był :/ w ogóle dostał ktoś coś z philipsa w tym miesiącu?

Również miałam mały problem z tą ankietą - pojawił się czarny ekran, następnie komunikat, że ankieta została ukończona (mimo że jej nawet nie rozpoczęłam), a na końcu przekierowanie na główną stronę. U mnie pomogło odgrzebanie linku z historii, wrzucenie go do przeglądarki i szybkie odświeżenie. Spróbuj, może u Ciebie też się uda Smile
[/quote]

dzięki Smile udało się wypełnić ankietę i dostać do badania 7 października teraz mam czekać na broszurki które mi wyślą Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-09-2019 20:05

Ankiety zrobione w dniach 13-14 września:

2 ankiety kantar za 200pkt i ankieta kwalifikująca do drugiej części specjalnej o serku danio, za którą dostanę 400pkt i za serki - stan konta 1065pkt
2 ankiety ysense za 0,66$ i 0,28$ (plus 2 ankiety niezatwierdzone) - stan konta 1,76$ i czekam na 2 wypłaty po 10$
ankieta lifepointspanel 800pkt - stan konta 5647pkt
2 ankiety surveyo24 za 0,68$ i 0,29$ - stan konta 6,03$ (603pkt)
ankieta prolific 0,75 funta (jeszcze nie zatwierdzone) - stan konta 1,06 funta


Zmieniam taktykę wypłat. Teraz będę wypłacać z wszystkiego raz w miesiącu, a nie wiele małych wypłat Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 14-09-2019 21:45

czy u Was też nie przyszły żadne ankiety na maila z zymetri a na stronie były 2? Ps może ktoś podać link do jakiegoś programu w którym mogę robić screeny?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - priestos - 15-09-2019 10:50

Wybierz sobie sam Tongue

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najlepsze-darmowe-programy-do-tworzenia-zrzutow-ekranu.html


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-09-2019 15:24

(14-09-2019 21:45)Kryspin napisał(a):  czy u Was też nie przyszły żadne ankiety na maila z zymetri a na stronie były 2? Ps może ktoś podać link do jakiegoś programu w którym mogę robić screeny?

właśnie dzisiaj dostałam przypomnienie o ankiecie z zymetrii, a zaproszenia nie było wcześniej.

Ja tam screeny robię prtscn i wklejam do painta i przycinam Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kubek87 - 15-09-2019 20:02

Po przeczytaniu waszych wpisów zalogowałam się teraz na Zymetrię i rzeczywiście mam ankietę, a na mailu nie było powiadomienia. Zymetria zmienia taktykę?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 15-09-2019 21:02

(15-09-2019 15:24)11natinka11 napisał(a):  
(14-09-2019 21:45)Kryspin napisał(a):  czy u Was też nie przyszły żadne ankiety na maila z zymetri a na stronie były 2? Ps może ktoś podać link do jakiegoś programu w którym mogę robić screeny?

właśnie dzisiaj dostałam przypomnienie o ankiecie z zymetrii, a zaproszenia nie było wcześniej.

Ja tam screeny robię prtscn i wklejam do painta i przycinam Smile

Też tak robię jesli chodzi o zrzuty ekranuSmile