Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-09-2019 15:24

Nie wiem czy tylko u mnie tak z ankietami toluny w ysense, że niby zakończę i przekieruje na ysense, ale nie dolicza nic za nie. Wczoraj tak miałam i dzisiaj też. Może dolicza jakoś po czasie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 13-09-2019 17:09

(13-09-2019 15:24)11natinka11 napisał(a):  Nie wiem czy tylko u mnie tak z ankietami toluny w ysense, że niby zakończę i przekieruje na ysense, ale nie dolicza nic za nie. Wczoraj tak miałam i dzisiaj też. Może dolicza jakoś po czasie

Miałam dziś tak samo, nie doliczyli mi pieniędzy a ukończyłam ankietę i przekierowało mnie na ysense, ale nadal nie dodano nic do konta. Napisałam do nich zobaczymy czy coś odpiszą.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 13-09-2019 17:58

Ja też mam problemy na ysense - ilości ankiet hmmm raczej takie homeopatyczne (o ukończonych nie wspomnę), na dodatek dopiero po skasowaniu ciasteczek pojawia mi się OW i tak po jakichś dwóch kliknięciach ponownie znika. Ja nie jestem tam w stanie już "zarabiać".


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-09-2019 18:11

(13-09-2019 17:09)ggusiaja napisał(a):  
(13-09-2019 15:24)11natinka11 napisał(a):  Nie wiem czy tylko u mnie tak z ankietami toluny w ysense, że niby zakończę i przekieruje na ysense, ale nie dolicza nic za nie. Wczoraj tak miałam i dzisiaj też. Może dolicza jakoś po czasie

Miałam dziś tak samo, nie doliczyli mi pieniędzy a ukończyłam ankietę i przekierowało mnie na ysense, ale nadal nie dodano nic do konta. Napisałam do nich zobaczymy czy coś odpiszą.

ja znów do toluny napisałam, bo to za ankiety z toluny tak nie płacą


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-09-2019 18:16

u mnie przed chwilą w ysense była ankieta z OW i była to społeczność typu philips tylko że coś dla kierowców ale był jakiś błąd i w ogóle ankieta się nie wczytała tylko czarny ekran był :/ w ogóle dostał ktoś coś z philipsa w tym miesiącu?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 13-09-2019 18:22

(13-09-2019 18:16)Kryspin napisał(a):  u mnie przed chwilą w ysense była ankieta z OW i była to społeczność typu philips tylko że coś dla kierowców ale był jakiś błąd i w ogóle ankieta się nie wczytała tylko czarny ekran był :/ w ogóle dostał ktoś coś z philipsa w tym miesiącu?

Nie, ja w tym miesiącu nic z Philipsa nie miałam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-09-2019 18:23

(13-09-2019 18:16)Kryspin napisał(a):  u mnie przed chwilą w ysense była ankieta z OW i była to społeczność typu philips tylko że coś dla kierowców ale był jakiś błąd i w ogóle ankieta się nie wczytała tylko czarny ekran był :/ w ogóle dostał ktoś coś z philipsa w tym miesiącu?

ja nie, jak zawsze, już się pogodziłam z tym, że w tych testach mi nie idzie... trudno, mam z wielu innych stron wypłaty Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-09-2019 18:27

ja też nie dostałem nic może jeszcze wyników nie było chociaż wątpię Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 13-09-2019 18:33

Ja również nie miałem żadnej informacji o bonusach.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-09-2019 18:49

znów mi kolejnej ankiety z toluny w ysense nie zaliczyło. Cos z tymi ankietami nie tak Sad Napisałam do ysense, aby mi zapłacili za 3 ankiety (nie licząc tej o coca cola)