Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 22-07-2019 16:18

(22-07-2019 14:21)moon667 napisał(a):  Co jest nie tak z greenpanthera, że zarejestrowałem się (za to powinieniem mieć na stanie 5 $) i wykonałem już ankietę, która przyszła na maila a w sumie dwie po 0,7 $ a stan konta na profilu nadal jest 0,0?

Jesli chodzi o 5$ bonus za rejestracje poczekaj, bądź do ich napisz albo sprawdz czy został potwierdzony mail aktywacyjny. Co do ankiet wykonanych to trzeba poczekać na zaliczenie od paru dni do około dwóch tygodni.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - moon667 - 22-07-2019 16:21

(22-07-2019 16:18)ggusiaja napisał(a):  
(22-07-2019 14:21)moon667 napisał(a):  Co jest nie tak z greenpanthera, że zarejestrowałem się (za to powinieniem mieć na stanie 5 $) i wykonałem już ankietę, która przyszła na maila a w sumie dwie po 0,7 $ a stan konta na profilu nadal jest 0,0?

Jesli chodzi o 5$ bonus za rejestracje poczekaj, bądź do ich napisz albo sprawdz czy został potwierdzony mail aktywacyjny. Co do ankiet wykonanych to trzeba poczekać na zaliczenie od paru dni do około dwóch tygodni.

Okej, dzięki poczekam jeszcze może pare dni faktycznie, jak nic się nie zmieni to napiszę Smile Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 22-07-2019 19:35

(22-07-2019 14:21)moon667 napisał(a):  Co jest nie tak z greenpanthera, że zarejestrowałem się (za to powinieniem mieć na stanie 5 $) i wykonałem już ankietę, która przyszła na maila a w sumie dwie po 0,7 $ a stan konta na profilu nadal jest 0,0?

Z wynagrodzeniem za ankietę, najczęściej zaliczają (przynajmniej u mnie) na początku tygodnia, chociaż zdarzało się po 2 tygodniach jak pisze ggusiaja.

Co do 5$ masz uzupełnione dane/profil? Sprawdź, bo powinieneś dostać od razu jak uzupełnisz cały Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-07-2019 20:20

(22-07-2019 19:35)obey93 napisał(a):  
(22-07-2019 14:21)moon667 napisał(a):  Co jest nie tak z greenpanthera, że zarejestrowałem się (za to powinieniem mieć na stanie 5 $) i wykonałem już ankietę, która przyszła na maila a w sumie dwie po 0,7 $ a stan konta na profilu nadal jest 0,0?

Z wynagrodzeniem za ankietę, najczęściej zaliczają (przynajmniej u mnie) na początku tygodnia, chociaż zdarzało się po 2 tygodniach jak pisze ggusiaja.

Co do 5$ masz uzupełnione dane/profil? Sprawdź, bo powinieneś dostać od razu jak uzupełnisz cały Wink

tak te 5$ jest za uzupełnienie profilu czyli danych o sobie

Ostatnio z pewnych względów prywatnych jestem mniej aktywna, wiec nie dodaję raportów, bo nie ma czym sie chwalić bo mniej ankiet robię.

Dodaje moje ostatnie wypłaty w tym miesiącu:

z forum h&m Smile

[Obrazek: hm16-07.png]

z surveyo24 Smile

[Obrazek: surv2404-07.png]

z opinie Smile

[Obrazek: opinie19-07.png]

z clixsense Smile

[Obrazek: clix23-07.png]

Z netpanel Smile

[Obrazek: netpanel.png]

Mam nadzieję, że mi wybaczycie ostatnia moją aktywność, ale miałam między innymi 2 wyjazdy i jeszcze mam trzeci wyjazd w sierpniu

edit jeszcze 50zł z forum the street, zapomniałam zrobić screena, a teraz nie moge coś robic sreenów w aplikacji, tylko na koncie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 31-07-2019 18:44

Hej Smile Mam małe pytanie (piszę w dzienniku Natinki, bo tutaj zagląda najwięcej osób Smile ). Czy ktoś z Was grał może kiedyś w jakieś gry na Clixsense? Napisała do mnie dziewczyna, która grała, ale nic za to nie dostała. Jeśli ktoś z Was orientuje się, jak to wygląda w tym panelu, proszę o informację. Ja w zasadzie wypełniam tam tylko ankiety i czasem jakieś zadania (ale raczej rzadko). Z góry dziękuję.



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 31-07-2019 19:14

Co to za zmiany szykują się w panelu Clixsense?Czyżby wprowadzili paypal?A może ktoś coś więcej wie?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 31-07-2019 21:43

(31-07-2019 18:44)Marta. napisał(a):  
Hej Smile Mam małe pytanie (piszę w dzienniku Natinki, bo tutaj zagląda najwięcej osób Smile ). Czy ktoś z Was grał może kiedyś w jakieś gry na Clixsense? Napisała do mnie dziewczyna, która grała, ale nic za to nie dostała. Jeśli ktoś z Was orientuje się, jak to wygląda w tym panelu, proszę o informację. Ja w zasadzie wypełniam tam tylko ankiety i czasem jakieś zadania (ale raczej rzadko). Z góry dziękuję.

Cześć Marta,

ClixSense nie płaci za granie w gry, to tylko dodatek, urozmaicenie strony.

Fragment z FAQ:

"Can I earn playing games?
No. ClixSense does not compensate you for playing the games. ClixSense games are for your enjoyment only."



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 31-07-2019 21:56

(31-07-2019 21:43)Owl_ napisał(a):  
(31-07-2019 18:44)Marta. napisał(a):  
Hej Smile Mam małe pytanie (piszę w dzienniku Natinki, bo tutaj zagląda najwięcej osób Smile ). Czy ktoś z Was grał może kiedyś w jakieś gry na Clixsense? Napisała do mnie dziewczyna, która grała, ale nic za to nie dostała. Jeśli ktoś z Was orientuje się, jak to wygląda w tym panelu, proszę o informację. Ja w zasadzie wypełniam tam tylko ankiety i czasem jakieś zadania (ale raczej rzadko). Z góry dziękuję.

Cześć Marta,

ClixSense nie płaci za granie w gry, to tylko dodatek, urozmaicenie strony.

Fragment z FAQ:

"Can I earn playing games?
No. ClixSense does not compensate you for playing the games. ClixSense games are for your enjoyment only."
Bardzo dziękuję za szczegółową odpowiedź i fatygę Smile Nawet nie pomyślałam, że znajdę taką informację w ich FAQ-u, pozdrawiam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 31-07-2019 22:09

Nie ma za co, akurat kilka dni temu czegoś szukałem w FAQ i trafiłem na info o gierkach, dlatego się podzieliłem. Ale np. w NeoBux płacą jakieś ułamki centów za granie w gierki, chociaż osobiście nie gram, szkoda mi czasu Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 01-08-2019 11:22

(31-07-2019 19:14)xScigajx napisał(a):  Co to za zmiany szykują się w panelu Clixsense?Czyżby wprowadzili paypal?A może ktoś coś więcej wie?

no i jest PayPal od 25$ słabo.