Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 04-07-2019 21:43

A czy panel survey24 płaci nadal w $ czy w zł?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-07-2019 12:48

(04-07-2019 21:43)xScigajx napisał(a):  A czy panel survey24 płaci nadal w $ czy w zł?

Płaci w polskiej walucie, myślę że dość dobry maja przelicznik


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-07-2019 18:25

Ostatnio mam mniej czasu, ale robię ankiety, tylko mniej niż wcześniej.
Coś ostatnio zauważyłam że chyba ze względu na konkurencję w panelach ankiety zrobiły sie bardzo restrykcyjne i teraz coraz częściej odrzuca, nawet po 5 lub 10 min.
Kiedyś odrzucali po samych danych demograficznych, a teraz już nawet odrzucają po wyborze różnych produktów, które używamy lub nawet krótkiej ocenie, co uważam za bardzo nie w porządku.
Nie wiem czy to nie jest związane z dużą konkurencją i w że w danej ankiecie chcą zróżnicowane dane demograficzne i czy przypadkiem nie ma dość dużo panelistów o mojej płci i wieku. W sumie jakby sie zastanowić to może tak być, bo akurat w moim wieku i płci może być dużo mam, którzy z dziećmi są w domu i wypełniają ankiety.
Kiedyś pamiętam jak dostawałam ankiety to nawet po kilku dniach mogłam zrobić, a teraz kilka godzin i miejsca zapełnione.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-07-2019 18:27

(11-07-2019 18:25)11natinka11 napisał(a):  Ostatnio mam mniej czasu, ale robię ankiety, tylko mniej niż wcześniej.
Coś ostatnio zauważyłam że chyba ze względu na konkurencję w panelach ankiety zrobiły sie bardzo restrykcyjne i teraz coraz częściej odrzuca, nawet po 5 lub 10 min.
Kiedyś odrzucali po samych danych demograficznych, a teraz już nawet odrzucają po wyborze różnych produktów, które używamy lub nawet krótkiej ocenie, co uważam za bardzo nie w porządku.
Nie wiem czy to nie jest związane z dużą konkurencją i w że w danej ankiecie chcą zróżnicowane dane demograficzne i czy przypadkiem nie ma dość dużo panelistów o mojej płci i wieku. W sumie jakby sie zastanowić to może tak być, bo akurat w moim wieku i płci może być dużo mam, którzy z dziećmi są w domu i wypełniają ankiety.
Kiedyś pamiętam jak dostawałam ankiety to nawet po kilku dniach mogłam zrobić, a teraz kilka godzin i miejsca zapełnione.


ponoc firmy sie rozwijaja i stac ich na algoryty i czesto te alkoryty tak jak na facebooku robia szkode choc ktos nic zlego nie robi, np dobrze wypelnia ankiete


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 12-07-2019 08:23

u was tez? Ta strona nie działa
Serwer surveyo24.com nie może teraz obsłużyć tego żądania.
HTTP ERROR 500


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 13-07-2019 17:44

udało Wam się coś zdobyć w philips? u mnie znowu 43 zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 14-07-2019 11:37

(13-07-2019 17:44)Kryspin napisał(a):  udało Wam się coś zdobyć w philips? u mnie znowu 43 zł

GratulacjeSmile Tym razem mi się nie udałoSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 16-07-2019 08:31

Mi tym razem także sie nie udało uzyskać wyplaty z grupy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 20-07-2019 19:41

Ostatnio na zymetrii dużo jest zaproszeń do zamkniętych badań (forum) pod koniec czerwca forum o lodach za 50 zł 8 lipca jeden dzień forum o piwie za 20 zł teraz jestem na forum o produktach spożywczych i Panie poleciały po bandzie Big Grin od wtorku jest forum były różne pytania zadania ze zdjęciami itp koniec forum był wczoraj ale o 14 wczoraj nowe zadanie nagranie dwóch filmików Big Grin jeden że mamy o sobie opowiedzieć a drugi nagrać w sklepie jak ktoś nagra 2 to dostanie bonus 10 zł a jak jeden to nic Big Grin oczywiście nic złego w tym nie widzą że tak późno dali to zadanie że jest weekend itp tylko jak ktoś tego nie zrobi to nici z 50 zł Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - moon667 - 22-07-2019 14:21

Co jest nie tak z greenpanthera, że zarejestrowałem się (za to powinieniem mieć na stanie 5 $) i wykonałem już ankietę, która przyszła na maila a w sumie dwie po 0,7 $ a stan konta na profilu nadal jest 0,0?