Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-05-2019 09:22

(09-05-2019 09:08)xScigajx napisał(a):  
(09-05-2019 08:47)11natinka11 napisał(a):  Dostałam taką nietypową wypłatę, która nie dotyczy ankiet.
Wypłaciłam prawie 200zł za darmowe kryptowaluty instant na paypal.
Najpierw dostałam 500 kryptowaluty stellar na blockchain i przelałam to na coinbase i jeszcze na coinbase dostałam 10$ jakiejś innej kryptowaluty za test. Te kryptowaluty przekonwertowałam na coinbase na euro i wypłaciłam z coinbase na paypal i to dostałam instant, prawie 200zł wyszło Smile


[Obrazek: krypto-09-05.png]

I jeszcze wczorajsza wypłata z prolific Smile

[Obrazek: prol-08-05.png]
Też myślałem żeby spróbować z tą darmową krypto.
Ale wydaje mi się że jest to tylko zbieranie danych.
A musiałaś weryfikować dowodem.

Tak weryfikowałam, ale ja sie nie martwię, bo ja i tak nie dostanę pożyczki w banku, a poza tym mam alert bik jakby co od 2 lat i nic się nie dzieje, a mam miesięczne raporty


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 09-05-2019 09:57

czy profil kasuje konta po jakims czasie jak clisense?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-05-2019 10:34

W h&m są 2 ankiety z zaproszeniem do projektów jak nas wybiorą, a ten h&m nie jest po polsku i jedno zadanie jest rozmowa z mikrofonem jak nas wyybiorą i się pytaja czy sie zgadzamy i jest odpowiedź : tak, nie lub może ale mam najpierw pytanie i ja tą trzecią opcje wybrałam i napisałam, że w moim ojczystym języku mogę


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - PannaK - 09-05-2019 12:05

(08-05-2019 19:03)szkrot napisał(a):  drogie panie a moze stworzyc liste gdzie trzeba byc online? takie survey24 ankieta jedna na rok a online wiecej itp itd

To byłby super pomyśl!


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-05-2019 12:35

(09-05-2019 12:05)PannaK napisał(a):  
(08-05-2019 19:03)szkrot napisał(a):  drogie panie a moze stworzyc liste gdzie trzeba byc online? takie survey24 ankieta jedna na rok a online wiecej itp itd

To byłby super pomyśl!

w weekend mogę zrobić.
Mozna jeszcze zrobić ile mniej więcej mozna w jakim panelu mieć wypłat na rok bez polecania, to moge dopisać koło paneli tak na moje oko
np studentswatch 2-4 wypłat po 50zł na rok , badanie opinii 1-3 wypłat po 50zł, lifepointspanel ok 10 wypłat po 60zł na rok, kantar ok 4-6 wypłat na rok itp zakładając, że np w niektórych panelach mozna raz na 2 lub 3 miesiące zlecić wypłatę, w innych 2 razy na rok średnio a w innych raz na rok, lub w nielicznych gdzie cos mozna co miesiąc i zalezy od częstotliwości ankiet i przy sumiennych wypełnianiu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 10-05-2019 12:18

na kantar dwie ankiety ze juz maja osoby a odrazu po sekundzie wchodzilem jak byl email , chyba tez online tez u nich//cenne opinie tez tylko jedna ankiete wyslalo od stycznia jak zmienili strone a zawsze masa byla na email


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 10-05-2019 15:00

Ja właśnie otrzymałem punkty Klub Kantar za dzieniczek radiowy.A tydzień temu zakończyłem badania na temat serka Turek w panelu IMAS.
I powiem że jestem mile zaskoczony wszystko przebiegło bez problemu za wszystkie ankiety przyznali punkty oraz przelali dodatkowe punkty za zakup sera wiec można powiedzieć ze więcej takich badań.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SkylineR34 - 10-05-2019 15:14

(10-05-2019 12:18)szkrot napisał(a):  na kantar dwie ankiety ze juz maja osoby a odrazu po sekundzie wchodzilem jak byl email
Ja od nich dziś nic nie dostałem na mejla, widocznie z góry celowali w inne profile.
Po więcej ankiet trzeba wchodzić na Surveyo24, Clixsense, Badanie opinii, Life points z tych, które ja mam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 10-05-2019 15:19

(10-05-2019 15:14)SkylineR34 napisał(a):  
(10-05-2019 12:18)szkrot napisał(a):  na kantar dwie ankiety ze juz maja osoby a odrazu po sekundzie wchodzilem jak byl email
Ja od nich dziś nic nie dostałem na mejla, widocznie z góry celowali w inne profile.
Po więcej ankiet trzeba wchodzić na Surveyo24, Clixsense, Badanie opinii, Life points z tych, które ja mam.

mialem info ze juz maja wystarczajaco ilosc osob o danym profilu , wiec wychodzi ze jakby online ktos zlapal a email pozniej


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 10-05-2019 17:25

Na greenpanterze właśnie wypełniłam ankietę kwalifikującą do Domowych Herosów Philiosa - może się komuś przyda.