Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 24-04-2019 16:04

Dziekuję wszystkim za odpowiedźSmile Już mogę się logować, weszłam z wyszukiwarki google i jest ok. @Kryspin tez miałam najpierw problem z linkiem do ankiety, później ją zrobiłam, ale nie mogłam się zalogować. Teraz już jest ok. Punkty za ankiete też mi dopisali. Widac mieli jakieś chwilowe problemy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 24-04-2019 19:09

Hej Smile Mam mam małe pytanie odnośnie Clixsense. Czy ktoś z Was wypłaca może od nich pieniądze za pomocą Visa prepaid? Ja pierwszy raz o tym słyszę, a dostałam zapytanie, jak wygląda w takim przypadku przewalutowanie w polskich sklepach i niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć...Może ktoś z Was zna taką metodę, korzysta z niej i mógłby powiedzieć coś więcej Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 24-04-2019 19:34

(24-04-2019 19:09)Marta. napisał(a):  
Hej Smile Mam mam małe pytanie odnośnie Clixsense. Czy ktoś z Was wypłaca może od nich pieniądze za pomocą Visa prepaid? Ja pierwszy raz o tym słyszę, a dostałam zapytanie, jak wygląda w takim przypadku przewalutowanie w polskich sklepach i niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć...Może ktoś z Was zna taką metodę, korzysta z niej i mógłby powiedzieć coś więcej Smile

Osobiście wypłacam za pomocą Visa prepaid, ale nie wiem jak jest z przewalutowaniem w sklepach bo nie kupuję za jej pomocą. Myslę, że to zalezy od kursu dolara.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 24-04-2019 19:37

(24-04-2019 19:09)Marta. napisał(a):  
Hej Smile Mam mam małe pytanie odnośnie Clixsense. Czy ktoś z Was wypłaca może od nich pieniądze za pomocą Visa prepaid? Ja pierwszy raz o tym słyszę, a dostałam zapytanie, jak wygląda w takim przypadku przewalutowanie w polskich sklepach i niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć...Może ktoś z Was zna taką metodę, korzysta z niej i mógłby powiedzieć coś więcej Smile

Odpisałem Ci na priv Tongue. Co do przewalutowania, w razie czego, jak dostaniesz kartę można zmienić podgląd stanu konta z USD na PLN Wink.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-04-2019 20:10

Generalnie to z tego co dowiedziałam się od marketagent (mam zblokowane konto) był wyciek meili i haseł w sieci i poblokowali niektóre konta.
Jednak teraz widzę, że kantar to nie dotyczy, pewnie bardziej zagraniczne. Jak na razie to mam zblokowane z marketagent i dostałam ponowne hasło na meila z paidviewpoint, chociaz z tego i tak juz tak nie korzystam.

Radzę pozmieniac hasła w panelach szczególnie zagranicznych jak ktoś to samo hasło uzywał do jakis zagranicznych ptc czy innych niepewnych stron.
Ja w marketagent niestety miałam stare hasło od wielu lat a uzywałam kiedys go tez do róznych ptc jak kiedys jeszcze zakładałam konta. W wiekszości juz wszędzie pozmieniałam ale tam akurat nie.

(24-04-2019 19:09)Marta. napisał(a):  
Hej Smile Mam mam małe pytanie odnośnie Clixsense. Czy ktoś z Was wypłaca może od nich pieniądze za pomocą Visa prepaid? Ja pierwszy raz o tym słyszę, a dostałam zapytanie, jak wygląda w takim przypadku przewalutowanie w polskich sklepach i niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć...Może ktoś z Was zna taką metodę, korzysta z niej i mógłby powiedzieć coś więcej Smile

Ja pamietam na początku mojej przygody z ankietami jak dostawałam karty 10 euro do media markt to wiem, że po prostu normalnie kupowałam cos za 40zł i po prostu tyle ile euro to było to przeliczone na złoty.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 25-04-2019 12:05

To na co najlepiej wypłacać w Clixsense?Jak korzysta sie z paypal?Co jest najlepsza opcją?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-04-2019 14:44

(25-04-2019 12:05)xScigajx napisał(a):  To na co najlepiej wypłacać w Clixsense?Jak korzysta sie z paypal?Co jest najlepsza opcją?

Wiem że taka wirtualna kartę można podpiąć do paypal. W paypal jak się ma kartę podpięta a nie ma się nic na koncie paypal to ściąga z karty, na pewno tak jest przy zakupach a nie wiem czy przy przelewaniu komuś. Teoretycznie jakby można było przy przelewie do kogoś aby sciagalo z podpiętej karty to możnaby mieć 2 konta PayPal np na siebie i siostrę i do swojego podpiąć wirtualna kartę i zrobić przelew na drugi paypal a potem z tego paypal znów na swój.
Podsumowując można podpiąć kartę do paypal, jak nie ma na koncie paypal to ściąga z karty, przy zakupach na pewno tak jest, a przy przelewaniu komuś innemu tego nie wiem


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sssnak3 - 25-04-2019 15:45

(25-04-2019 14:44)11natinka11 napisał(a):  
(25-04-2019 12:05)xScigajx napisał(a):  To na co najlepiej wypłacać w Clixsense?Jak korzysta sie z paypal?Co jest najlepsza opcją?

Wiem że taka wirtualna kartę można podpiąć do paypal. W paypal jak się ma kartę podpięta a nie ma się nic na koncie paypal to ściąga z karty, na pewno tak jest przy zakupach a nie wiem czy przy przelewaniu komuś. Teoretycznie jakby można było przy przelewie do kogoś aby sciagalo z podpiętej karty to możnaby mieć 2 konta PayPal np na siebie i siostrę i do swojego podpiąć wirtualna kartę i zrobić przelew na drugi paypal a potem z tego paypal znów na swój.
Podsumowując można podpiąć kartę do paypal, jak nie ma na koncie paypal to ściąga z karty, przy zakupach na pewno tak jest, a przy przelewaniu komuś innemu tego nie wiem

To jest w sumie bardzo dobry pomysł. Akurat chce zakupić coś na stronie ale akceptują tylko paypal.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 26-04-2019 09:11

kontaktował sie ktoś z was z panelem www.badanie-opinii.pl i najważniejsze czy ktoś z was otrzymał odpowiedź? Chcę sie z nimi skontaktowac bo mialem problemy z kilku ankietami i by w ogole miec kontakt by jak w przyszlosci bedzie problem, no ale pewnie te kilka ankiet i punkty za nie juz przepadły...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 26-04-2019 09:51

(26-04-2019 09:11)adam_per napisał(a):  kontaktował sie ktoś z was z panelem www.badanie-opinii.pl i najważniejsze czy ktoś z was otrzymał odpowiedź? Chcę sie z nimi skontaktowac bo mialem problemy z kilku ankietami i by w ogole miec kontakt by jak w przyszlosci bedzie problem, no ale pewnie te kilka ankiet i punkty za nie juz przepadły...

pisałem do nich kilka dni temu bo mieli błąd po udostępnieniu ankiety na fb i odp mi po kilku godzinach i naliczyli punkty których nie dostałem.